Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Blik hondenvoer gelabeld "Mjamjam Pur Gute Pute," met een bruine hondensilhouet en tekst die puur kalkoenvlees aangeeft.
MjAMjAM
Pure Adult 6x200g Kalkoen
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoer verpakking met een illustratie van een zwart en tan hond, met de tekst '85g x 12' en 'Alle Maten.'
ROYAL CANIN
Digestive Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Dog's Love blikvoeding voor honden met een wit etiket met een hondenkop, met de nadruk op '55% Fisch' en 'Mit Amaranth, Karotte & Löwenzahn.'
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 800 g Vis met amarant en wortel 6x800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 26,49
(€ 5,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik MAC's Super Food voor honden, smaak runderspeeksel & wortelen, graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland, voor volwassen honden.
MAC's
natvoer voor honden Adult Hoofdvlees en wortelen 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (60)
€ 16,99
(€ 3,54/kg)
Beschikbare varianten: 7
Premium hondenvoerzak gelabeld 'WOLFSBLUT DARK FOREST ADULT', met een afbeelding van een wolf, met tekst die de ingrediënten van hertenvlees en zoete aardappel benadrukt.
WOLFSBLUT
Dark Forest Honden Droogvoer, Volwassen Wild en Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 20,89
(€ 10,45/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's hondensnackzakje met geïllustreerde hond en konijnenreepjes; "Kaninchen Knabberstreifen", 60 g
RINTI
Chicko Konijntje 12x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (80)
€ 23,69
(€ 32,90/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care hondenvoer, 85g x 12 verpakkingen, met een hondenillustratie en tekst in het Nederlands over urineondersteuning.
ROYAL CANIN
Urinary Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 11,89
(€ 11,66/kg)
Een zak van 20 kg Bosch hondenvoer gelabeld "My Friend Dog" met een blauwe achtergrond en Duitse tekst voor complete hondenvoeding.
bosch
My Friend 20 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (354)
€ 32,49
(€ 1,62/kg)
8in1
Delights kauwbotten met kippenvlees in een zakje XS 21 st
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 10,99
(€ 43,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
8in1 Flavours Triple Flavour Ribs huisdier traktatiepakket, met drie verschillende smaken: rundvlees, kip en varkensvlees. 113g.
8in1
Triple Flavour Ribs 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 4,99
(€ 44,16/kg)
Bosch Mini Adult hondenvoer zak, 3.0 kg, met verse gevogelte en gierst, met 25% eiwit en 14% vet, geschikt voor kleine rassen.
bosch
Mini Adult Gevogelte en gierst 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (120)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Rinti Bitties hondensnacks met een speelse hondillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Karotte & Spinat' vermeldt.
RINTI
Bitties 12 x 100 g Kip met wortel en spinazie
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Regional Red hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'wholeprey dieet.'
Orijen
Regional Red 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (332)
€ 42,69
(€ 21,35/kg)
Beschikbare varianten: 6
Een blik MjAMjAM hondenvoer gelabeld 'GUTE PUTE' met een silhouet van een bruine hond, met tekst die aangeeft dat het puur kalkoenvlees is.
MjAMjAM
Pure Adult 6x800g Kalkoen
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (50)
€ 25,49
(€ 5,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar
Tuinterrine Lam, wortelen en koriander 4x150 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (63)
€ 25,99
(€ 12,38/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult hondenvoer voor West Highland White Terriers, met een afbeelding van brokjes en tekst in het Deens over op maat gemaakte voeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
West Highland White Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (51)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care Mini hondenvoer zak met illustratie van een kleine hond, met de nadruk op verbeterde ontlastingkwaliteit en 92% optimale resultaten.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoederzak met een bruine hond, met tekst die de verbeterde ontlastingkwaliteit en 97% optimale resultaten benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Maxi 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 31,59
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, Loaf Paté, 'Healthy Recipe with Beef' — Mature Adult 7+.
Hill's
Science Plan natvoer hond, Mature Adult 7+ Met rundvlees 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 28,99
(€ 6,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Duitse Herder hondenvoer zak met een puppy afbeelding, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Gold hondenvoer verpakking met 'mit Kalb & Geflügel' (met kalfsvlees & gevogelte), 100g mini formaat, met een roze en gouden ontwerp.
RINTI
Gold Mini 16x100g Kalf en gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (190)
€ 7,79
(€ 4,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Een zak Happy Dog Light Calorie Control hondenvoer, met een grijze hond op de voorkant, met tekst die '40% minder vet' en 'verhoogt de stofwisseling' benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital Droogvoer Hond Adult, Light Calorie Control 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoerzak met een illustratie van een langharige hond, met tekst die aangeeft dat het geschikt is voor kieskeurige eters.
ROYAL CANIN
Exigent Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Hondensnoep verpakking met '8in1 Flavours Triple Flavour Wings,' met afbeeldingen van kip-, rund- en varkensvlees smaken, 113g.
8in1
Triple Flavour Wings 6 stuks 113g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 5,79
(€ 51,24/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor volwassen Jack Russell Terriers, met een hondenafbeelding, voedingsdetails voor het ras en een op maat gemaakte brokvorm.
ROYAL CANIN
Jack Russell Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit pâté Adult 1+ rundvlees hondenvoer in bakje met blije Jack Russell en plakjes pâté
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté Rund 12x150 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 10,99
(€ 6,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Puppy voedselzak met een silhouet van een hond en eigenaar op het strand, met nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (118)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 6
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (187)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
Wolfsblut blik hondenvoer met een wolf op het label, gelabeld 'Wild Duck & Turkey' voor volwassenen, graanvrije recept.
WOLFSBLUT
Adult Wilde Eend & Kalkoen 6x395 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 17,49
(€ 7,38/kg)
Lage Prijs
Royal Canin puppyvoer voor Golden Retrievers, met een puppy op de zak en tekst over voeding voor het ras en immuunondersteuning.
ROYAL CANIN
Golden Retriever Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (105)
€ 27,49
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikvoer voor honden van Terra Canis, gelabeld "Light," met kip, courgette, papaja en rozenbottel.
Terra Canis
Light 6 x 400 g kip
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 25,29
(€ 10,54/kg)
Beschikbare varianten: 4
Premium hondenvoer zak gelabeld 'WOLFSBLUT COLD RIVER ADULT,' met forel en zoete aardappel, met afbeeldingen van ingrediënten en gezondheidsclaims.
WOLFSBLUT
Cold River Forel met Zoete Aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 19,49
(€ 9,75/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer verpakking met een rennende Boston Terrier, gemarkeerd 'Relax Care' voor alle maten, 85g x 12.
ROYAL CANIN
Relax Care 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Doos met Pedigree Dentastix Daily Oral Care hondensnoepjes, met een golden retriever, met claims om de vorming van tandplak te verminderen en de gezondheid van het tandvlees te ondersteunen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Multipack Maxi 21 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (388)
€ 10,29
(€ 12,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Mini natvoer zakje, 85g x 12, met zachte stukjes in saus, geschikt voor puppy's van 2-10 maanden.
ROYAL CANIN
Mini Puppy 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 12,59
(€ 12,34/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Chihuahua hondenvoer zak met Chihuahua illustratie en tekst voor rasvoeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Yorkshire Terrier hondenvoer zak met een Yorkshire Terrier met een strik, die voeding specifiek voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Yorkshire Terrier Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (91)
€ 18,69
(€ 12,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik MAC's Super Food voor honden met konijn, rundvlees en groenten, graanvrij, hoog vleesgehalte, gemaakt in Duitsland.
MAC's
DOG Konijn, rund en groente 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 6