Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Cocker hondenvoerzak met ras-specifieke voeding, met iconen die op maat gemaakte brokjes en ondersteuning voor natuurlijke verdedigingen aangeven.
ROYAL CANIN
Cocker Puppy 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 26,79
(€ 8,93/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer zak voor volwassen honden tot 4 kg, met een hondenillustratie en bevordering van de immuungezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Adult X-Small 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 15,49
(€ 10,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoer zak met een bruine en witte hond illustratie, gelabeld "Grootte M" voor honden van 11-25 kg, met nadruk op ondersteuning van spiermassa.
ROYAL CANIN
SHN Medium Adult 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 26,19
(€ 6,55/kg)
Lage Prijs
Eukanuba Daily Care droge hondenvoerzak met een teckel op gras, gelabeld 'Gewichtscontrole' voor kleine en middelgrote rassen, 15kg.
ACANA Adult Small Breed hondenvoerzak met twee honden in een zonsondergangveld. Hoogtepunten: "60% dierlijke ingrediënten," "40% groenten," "0% toevoegingen."
ACANA
Adult Small Breed 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 46,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van "WOLFSBLUT WILD DUCK SENIOR" hondenvoer, met een wolf logo, met eend, aardappel, graanvrij, voor senior honden.
WOLFSBLUT
Wild Duck Senior eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter hondenvoerblik voor puppy's van 1-2 maanden, met extra zachte mousse textuur, met afbeeldingen van een moederhond en puppy.
ROYAL CANIN
Starter Moeder & Babydog Mousse 12x195 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (37)
€ 24,19
(€ 10,34/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer zak, met een hoog eiwitformule met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Small & Mini dagelijkse voeding 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Royal Canin Adult Pug hondenvoerzak met een illustratie van een mopshond, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en een gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Pug Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, gelabeld 'Happy Dog NaturCroq Balance Adult,' met een groen en beige ontwerp.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor volwassen honden, Balance 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (41)
€ 44,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Ultra Premium Senior hondenvoer zak, 11,5 kg, met een honden silhouet en Duitse tekst over gewichtsbeheersing en veroudering.
bosch
Senior Age Weight 11,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (61)
€ 52,49
(€ 4,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Wild Duck hondenvoer voor kleine rassen, met een wolf's gezicht en benadrukt natuurlijke ingrediënten zoals eend en aardappel.
WOLFSBLUT
Small Breed Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 19,19
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een illustratie van een middelgrote hond, die caloriecontrole en gewichtsbeheer benadrukt.
ROYAL CANIN
Light Weight Care Medium 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan puppyvoertas met twee puppy's; erop staat 'Puppy <1', '100% gebalanceerd' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer hond, Small & Mini Puppy, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (161)
€ 12,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, met verse stukjes vlees en een hond op het etiket.
animonda
GranCarno Original natvoer voor puppy's Kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (90)
€ 13,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met een kleine wit‑bruine hond; 'Mature Adult 7+ Small & Mini' en 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Small & Mini Mature Adult, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (104)
€ 18,89
(€ 12,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer van Terra Canis, gelabeld "Butcher's Best: Pure Turkey with Natural Supplements," met een kalkoengrafiek en Duitse tekst.
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Joint Care Maxi hondenvoer zak met een Siberische Husky, met tekst die zorgvoeding en een tevredenheidspercentage van 97% benadrukt.
ROYAL CANIN
Maxi Gewrichtsverzorging 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 62,99
(€ 6,30/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Miniature Schnauzer hondenvoer zak met een schnauzer illustratie, met tekst die de voeding en urinegezondheid van het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Dwergschnauzer Adult 3kg 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 25,69
(€ 8,56/kg)
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Rind Pur' met een koe graphic, met tekst die zegt 'Slager's Beste: Pure Rundvlees met Natuurlijke Supplementen.'
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g Rund puur 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 30,99
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifieke Rottweiler hondenvoerzak, met een Rottweiler op de voorkant, gelabeld als premium droogvoer voor volwassenen, 12 kg.
EUKANUBA
Droog Hondenvoer Rasspecifiek Rottweiler Adult 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld "RINTI SENSIBLE," met rundvlees en aardappel, met claims van glutenvrij en optimale verteerbaarheid.
RINTI
Sensible Paarden- en kippenlever 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 11,79
(€ 4,91/kg)
Beschikbare varianten: 6
Een blik Terra Canis hondenvoer met het label 'Wild' met wildvlees, pompoen, amarath en veenbessen, met de nadruk op 100% natuurlijke ingrediënten.
Terra Canis
Classic Adult Wild met pompoen, volkoren noedels en rode bosbessen 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (120)
€ 37,49
(€ 7,81/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 14,89
(€ 7,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Grasslands Recipe huisdierenvoederzak met de tekst 'Highest Protein' en 'New Look!' met een schilderachtige bergachtergrond.
ACANA
Graslanden 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 94,49
(€ 8,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Single Protein hondenvoer blik met afbeeldingen van rauw vlees, gelabeld "Rinti Exclusive Ross Pur," benadrukt enkele eiwitbron.
RINTI
Singlefleisch 12 x 185 g Ross Puur 12x185 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (89)
€ 23,49
(€ 10,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak met een Duitse Herder, gelabeld "ENERGY 4300," geschikt voor actieve honden, met tekst over voeding.
ROYAL CANIN
ENERGY 4300 (TRAIL) 15 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever Adult hondenvoer, 140g, met Labrador illustratie en tekst: "LABRADOR RETRIEVER ADULT," "IDEAL WEIGHT."
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 10x140 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 16,49
(€ 11,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoer blik, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen' voor huidverzorging en voedselgevoeligheden.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 12x370 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (29)
€ 45,99
(€ 10,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoerblik, etiket 'Single Protein Huhn PUR (Puur Kip)', kipstukken en glimlachende golden retriever
animonda
GranCarno Single Protein natvoer voor honden Adult Kip puur 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (40)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Exclusief blikvoer voor honden met eendenvlees, gelabeld 'ENTE PUR' met afbeeldingen van rauwe eendenstukken, met de tekst '1 Eiwit ENKEL' en 'graanvrij.'
RINTI
enkelvoudig vlees Puur eend 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (434)
€ 13,99
(€ 2,91/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Labrador Retriever hondenvoer zak, met een illustratie van een bruine Labrador, met tekst over voeding voor het ras en portiecontrole.
ROYAL CANIN
Labrador Adult Sterilised 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (120)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikvoer voor honden met het label "DOG'S LOVE," met biologische rundvlees, rijst, appel en courgette. De tekst bevat "100% BIO" en "feine Kost für feine Hunde."
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, Bio Rund met rijst, appel en courgette 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 13,29
(€ 11,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer (Small & Mini tot 10 kg) met glimlachende langharige Chihuahua, label 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Light, Small & Mini Adult, met kip 6 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 41,49
(€ 6,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Great Dane hondenvoer zak met een afbeelding van een Grote Deense, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en geconcentreerde energie benadrukt.
ROYAL CANIN
Duitse Dog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 72,39
(€ 6,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Golden Retriever hondenvoer zak met een afbeelding van een golden retriever, met nadruk op ras-specifieke voeding voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Golden Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (213)
€ 72,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin XL Giant hondenvoer zak voor volwassen honden boven de 45 kg, met een illustratie van een St. Bernard en claims voor gezonde gewrichten en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN Giant Adult 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI
Kennerfleisch Senior kip 12x800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 34,49
(€ 3,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter voerzak voor middelgrote puppy's (1-2 maanden), met een moederhond en haar puppy's en benadrukt gezondheidssteun.
ROYAL CANIN
Medium Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 106,00
(€ 7,07/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Boxer hondenvoer zak, met een illustratie van een Boxer puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Boxer Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (34)
€ 77,19
(€ 6,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak, met een zwart-witte hond in beweging, gelabeld 'ENERGY 4100' voor actieve honden.
ROYAL CANIN
ENERGY 4100 (AGILITY) 15kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
RINTI Kennerfleisch Senior hondenvoer blik met kip, graanvrij, met rauw vlees, groenten en verlaagd vet- en vezelgehalte.
RINTI
Kennerfleisch Senior 12 x 400 g kip 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (170)
€ 25,39
(€ 5,29/kg)
Beschikbare varianten: 2