Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Kleurige traktatietas voor huisdieren gelabeld 'MIMOS CABALLOS' met paardenlever, 'hypoallergeen,' en 'een tas vol hondenliefde.'
Mimos
Paardenlever 150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Zak DeliBest 'LIGHT SNACK' luchtgedroogde hondensnacks (paardmaag) met afbeelding van een lachende witte hond en Zwitsers etiket.
DeliBest
Paardenmaag Gourmet 150g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (14)
€ 7,99
(€ 53,27/kg)
Lage Prijs
Een vrolijke corgi zit naast een pakket 'Premiere I love my dog Fun Snack Chew Ball,' met een rundvlees rauwe huid traktatie met gaten.
Exclusief
PREMIERE
Première kauwbal met rawhide 4x38 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 52,57/kg)
Lily's Kitchen Woof Brush tandheelkundige snoepjes voor honden, met een groene stick en tekst over tandverzorging, plaqueverwijdering en natuurlijke ingrediënten.
LILY'S KITCHEN
Woofbrush tandkauwartikel voor middelgrote honden 7x28 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (30)
€ 7,99
(€ 40,77/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit hondenvoerdoos met gedeeltelijke hondenfoto, 'MultiFit' logo, label 'Ragout & Jelly', 'Adult' en '12×100g'.
Witte container van Canina BARFER'S BEST voor honden, met een blauw logo en tekst die ingrediënten en voedingsaanbevelingen beschrijft.
Canina
Barfer's Best 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 8,03
(€ 16,06/kg)
Container van Sanofor voedingssupplement voor huisdieren, gelabeld 'GRAU generatie huisdier', ontworpen voor maag- en darmgezondheid.
GRAU
Sanofor Maag-Darm 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 8,23
(€ 54,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerpakket met een blije Dalmatiër, met de merknaam "Frolic" en tekst die zegt "Natuurlijk Onweerstaanbaar" en "100% Compleet."
Frolic
zak rundvlees 1,5 kg
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (36)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Een rode zak mini Frolic hondenvoer met een blije hondenkop, met tekst die 'Natuurlijk Onweerstaanbaar' en '100% Compleet' benadrukt.
Frolic
Mini zak 1,5 kg Gevogelte
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (29)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerzak met een blije Dalmatiër, gelabeld "Frolic Natuurlijk Onweerstaanbaar," met een kom met brokjes en een wortel.
Frolic
zakje gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Water Buffalo Mix oven-gedroogde huisdiertraktaties in hersluitbare zak.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Waterbuffel Mix
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,49
(€ 33,43/kg)
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI senior kippenvoer, toont rauwe kipstukken, een kip-silhouet en de tekst 'with Chicken SENIOR'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x400 g
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Lage Prijs
Een rode hertengewei kauwspeeltje voor honden, gelabeld 'Wilderness Pure Snack,' met een foto van een wolf op het label en tekst in het Duits: 'Rothirsch Geweih.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS hertengewei-snoep half S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 3
Gedroogde runderooren met schelpen, verpakt in een doorzichtige zak, met een label dat leest "DIBO 100% schonend getrocknete Rinderohren mit Muschel 5 Stück."
DIBO
Runderoren met mossel 5 stuks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 8,99
(€ 17,98/kg)
Hondenvoerzak met label "Premiere I love my dog Senior soft," met een zittende golden retriever en belangrijke kenmerken zoals 60% gevogelte, sappig & zacht, ondersteunt de spijsvertering.
Exclusief
PREMIERE
Soft droogvoeding hond Senior gevogelte 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met kip en rundvlees, 6 blikken, beige en rode verpakking.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult MultiPack 6x125g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 9,49
(€ 12,65/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met 6x100g zakjes, kip-, paard- en rundvleessmaken, voor honden ouder dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Multipack
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 9,49
(€ 15,82/kg)
Lage Prijs
Blik PREMIERE hondenvoer met label BEST MEAT, Beef with Chicken & Rice, SENIOR; toont een gouden hond en afbeeldingen van vlees en rijst.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, senior Rund met kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (53)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
KONG Easy Treat knijpflesje met blauwe dop, etiket toont 'Easy Treat' en 'Stuff to Extend Playtime'
SavannaDog hondenbeloningsverpakking met een grote hondenillustratie, een rundvleesbot, en tekst die 'Gezond Natuurlijk Goed' en 'Hypoallergeen' vermeldt.
SavannaDog
dijbeen struisvogel 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 28,54/kg)
DIBO 100% gedroogde paardenlong honden traktatie, 250 g verpakking, met een doorzichtige plastic zak gevuld met donkere, taaie stukjes.
DIBO
paardenlong 250g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (36)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Lage Prijs
Fles Beaphar zalmolie voor honden, gelabeld 'Lachsöl' met een afbeelding van een golden retriever, die de voordelen van Omega 3+6, energie en vitaliteit benadrukt.
Beaphar
zalmolie 430 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 9,99
(€ 23,23/l)
Verpakking van Sammy's Fruchtschnitten fruitplakken met twee driehoekige fruitplakken, met tekst 'met appels & vlierbes' en een cartoon hond.
Sammy's
Fruit Slices 800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 10,29
(€ 12,86/kg)
Lage Prijs
PREMIERE hondenpâtétray: Papillon, bord met pâté. Tekst: 'PREMIERE, I ♥ my dog, ADULT, BEST MEAT, Huhn mit Gans'.
Exclusief
PREMIERE
Hond Best Meat Adult Kip en Gans 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Flesje KONG Easy Treat knijpvulling voor hondensnacks met oranje dop, rood KONG-logo en de slogan 'Dogs Need to Play'.
KONG
Easy Treat Pasta Cheddarkaas
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 46,86/kg)
MultiFit Junior <1 gevogeltepâté bakje met puppyafbeelding, kip-icoon en tekst 'MultiFit' en 'Paté'.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté junior Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Cesar hondenvoer verpakking met 'landragout' smaak, met een bord gemengd vlees en groenten, en tekst die 8x150g porties aangeeft.
Cesar
Landkeuken in Saus 8x150g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Lage Prijs
Cesar klassik-terrine hondenvoer verpakking met een zwarte doos met een rode basis, met afbeeldingen van vlees en een bord terrine.
Cesar
Klassieke Selectie 8x150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,79
(€ 8,99/kg)
Natuurlijke hondenkauwsnacks Bovine Scalp verpakking met luchtgedroogde hondensnoepjes, met een afbeelding van een bulldog en tekst die 100% natuurlijke ingrediënten benadrukt.
FriGera
Rundscalp 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 10,99
(€ 21,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Tasty Minis hondensnacks met ronde, twee-kleurige snacks. Tekst bevat 'Leckerbissen', 'Rind und Käse Geschmack' en '<5% Fett.'
Pedigree
Leckerbissen Tasty Minis Kaas en rundvlees 6x140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 10,99
(€ 13,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Beef diervoeder met afbeelding van een wolf, rauwe biefstuk en tekst '60% rundvlees, 40% fruit, 0% toegevoegde granen'.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoeding voor honden, Adult, Pure Beef 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doppelherz 'für Tiere' Gelenk Öl Omega-3 doos en fles (250 ml) voor katten en honden, toont hond en kat
Doppelherz
Gewricht Olie Omega-3 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 11,03
(€ 44,12/l)
Lage Prijs
Een zak Pedigree Junior hondenvoer, 3 kg, met een kom met brokjes en tekst die natuurlijke ingrediënten, prebiotica en superfoods benadrukt.
Pedigree
Junior met gevogelte en groenten 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (23)
€ 11,29
(€ 3,76/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'RIND' met amarath, broccoli en papaja. Bevat een cartoon hond en tekst die aangeeft dat het voor volwassen honden is.
Pets Deli
natvoer voor honden, Rundvlees met broccoli 6x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 11,49
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Kennerfleisch Junior 9 x 300 g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI
Connaisseur Vlees kip 9x300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (17)
€ 11,61
(€ 4,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree DentaStix Chewy Chunks hondensnoepjes in een gele verpakking, met een dubbele reinigingsclaim en tandheelkundige gezondheidsvoordelen.
Pedigree
Dentastix Chewy Chunx Mini Kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,79
(€ 34,68/kg)
Lage Prijs
PREMIERE I love my dog Topping Sauce rundvlees met pompoen, 100g, met afbeelding van een hond die zijn lippen likt.
Exclusief
PREMIERE
Topping Saus Rund en pompoen 6x100 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 11,94
(€ 19,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Geel hondenkauwspeelgoed met een label waarop een hond met een traktatie staat, gelabeld 'DAUERKAUER', met tekst die natuurlijke ingrediënten en stressverlichting benadrukt.
Dauerkauer
kurkuma kaaskauwtabletten L
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hello Jack Move hondenkoekjes verpakking, pindakaassmaak, ondersteunt botten en gewrichten, bevat glucosamine en chondroïtine.
Hello Jack
Move Smart Snack Gewrichten 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Smile hondentandensnack met pindakaassmaak, kelp-algen en pepermunt, voor betere verzorging van huisdieren.
Hello Jack
Smile Smart Snack Tand 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)
Hello Jack Relax hondenkoekjes zak met pindakaassmaak, ter ondersteuning van stressgevoelige honden, met een hond met hartvormige bril.
Hello Jack
Relax Smart Snack Stress 100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 11,99
(€ 119,90/kg)