Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Lage Prijs
Pedigree Markies Original hondenkoekjes doos met een blije golden retriever, 500g, omega 3, vitamine E, recyclebare verpakking.
Pedigree
Markies Original 12x500g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (11)
€ 25,99
(€ 4,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Medium Adult hondenvoer zak met een bruine en witte hond illustratie, gelabeld "Grootte M" voor honden van 11-25 kg, met nadruk op ondersteuning van spiermassa.
ROYAL CANIN
Medium Adult 4 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,19
(€ 6,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Nature's Variety Original hondenvoer, kalkoensmaak, 300g verpakking, met een textuurontwerp en een hondenafbeelding bovenaan.
Nature's Variety
Original Medium/Maxi Adult 8 x 300 g Kalkoen
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pedigree Rodeo Duos hondensnacks, kip en bacon smaak, 7 stuks, met Omega 3 en vitamine E, minder dan 5% vet.
Pedigree
Rodeo Duo's Kip en spek 10x7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,90
(€ 21,87/kg)
Lage Prijs
Real Nature Original senior hondenvoer in een goudomrand container, met illustraties van kip en eend en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 17x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (55)
€ 26,99
(€ 15,88/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Zak PREMIERE 'I ♥ my dog' zacht senior hondenvoer, 60% rundvlees, 4 kg, met zittende golden retriever
Exclusief
PREMIERE
droogvoeding hond Soft Senior rund 4kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Lage Prijs
Real Nature Original huisdiervoedselcontainer met rundvlees en kip met eend en zalmolie, gelabeld voor junior honden.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, rund en kip met eend 34x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (22)
€ 27,99
(€ 8,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Happy Dog Sensible Pure' met een bruine hond op een bergachtergrond, met rauwe rundvleesstukken weergegeven.
HAPPY DOG
Sensible Pure natvoer hond adult 6x800 g Rund
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 28,56
(€ 5,95/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zak Happy Dog Mini Adult hondenvoer met een zwart-witte hond op de voorkant, die voordelen benadrukt zoals 'fit & vital' en immuunondersteuning.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, mini 4 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 28,99
(€ 7,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Premiere. Best Meat.' met een gele labrador, met tekst in het Duits en Frans die 'Vogels met Aardappelen & Rijst Light' vermeldt.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Light Gevogelte en Rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 29,29
(€ 6,10/kg)
Lage Prijs
Blik Select Gold Senior Sensitive hondenvoer met een afbeelding van een golden retriever, paard met zoete aardappel smaak.
Bosch Sensitive hondenvoer zak, 3,0 kg, met verse eend en aardappel, 21,5% eiwit, 12,5% vet, geschikt voor gevoelige honden.
bosch
Sensitive eend en aardappel 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Doppelherz für Tiere Gelenk Complex voor honden in zakje met twee rennende honden en hartvormige kauwsnoepjes, '60 kauwsnoepjes'.
Doppelherz
Gewricht Complex 60 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 29,99
(€ 166,61/kg)
Orijen Small Breed Puppy voedstas met een silhouet van een persoon en een hond, met de nadruk op 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten en verse of rauwe opties.
Orijen
Small Breed Puppy Kip, Kalkoen & Vis 1,8 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 29,99
(€ 16,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Puppyvoer, 3 kg zak, met een afbeelding van een puppy en het label 'Healthy Start', met kip als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Optistart Puppy 3kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,39
(€ 10,13/kg)
Purina Beneful hondenvoerzak met lachende hond en kom; tekst 'Wohlfühlgewicht', 'Mit Huhn und Gartengemüse', '12kg'.
Beneful
Purina Droogvoer Hond, Adult, Gezond Gewicht, Kip & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Canine Mobility blikvoer voor honden, met een blauwe label met "Mobility" en "Gelenkprobleme," bevat chondroïtine, glucosamine en vitamine E.
RINTI
Canine Mobility 12x400g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Rinti Canine gewichtsreductiedieet hondenvoerblik, met een groene label met 'Gewicht' en 'Mit Huhn' dat laag vet en minder calorieën aangeeft.
RINTI
Hond Gewicht Kip 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 30,49
(€ 6,35/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnacks met hondenillustratie en kaas- en eendblokjes; tekst 'KÄSEWÜRFEL MIT ENTE, 80g'.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, met eend en kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 30,49
(€ 31,76/kg)
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan puppy natvoer, loaf pâté, 'Gezond recept met rundvlees', etiket 'Puppy <1'
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met een lachende Schnauzer, gelabeld 'Light Mature Adult 7+', 'Small & Mini tot 10 kg', en 'met kip'.
Hill's
Kynologisch Volwassen Mini Light
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 30,99
(€ 12,40/kg)
FIT+FUN Fun Sticks voor honden, met gevogelte smaak. Verpakking toont twee honden en vermeldt ingrediënten in meerdere talen. 55g, 5 sticks.
Exclusief
FIT+FUN
FunSticks Gevogelte 20x55 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 31,80
(€ 28,91/kg)
Blik DOG'S LOVE hondenvoer met eendensmaak, 60% eend, graanvrij recept, gemaakt in Oostenrijk, met topinamboer en wortel.
DOG'S LOVE
Adult eend 6x800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 31,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik MJAMJAM hondenvoer met opschrift 'Puur vleesgenot – Heerlijk paard' en 'Graanvrij' en illustratie van een bruine hond.
MjAMjAM
Pure Adult Paard 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 33,99
(€ 7,08/kg)
Lage Prijs
Vier Wilderness Adult-blikjes (wolf op het etiket); smaken: Fresh Water, Great Outback, Wide Territory, Pure Sheep.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Mix Set Adult 6 x 800g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 34,99
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Mini verpakking toont een moeder en puppy, met nadruk op gezondheidssteun en immuunvoordelen.
ROYAL CANIN
Mini Starter 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 36,49
(€ 9,12/kg)
Lage Prijs
12 kg Pedigree Professional Nutrition hondenvoer zak gelabeld "Volwassen," met een golden retriever en benadrukt natuurlijke ingrediënten en superfoods.
Blik van Terra Canis graanvrije hondenvoeding met lam, pompoen, pastinaak en passiebloem, met een schapenillustratie en stervormig ontwerp.
Terra Canis
Natvoer Hond Graanvrij Adult Lam 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 38,99
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I love my dog Maxi Adult Best Meat hondenvoer zak met 45% gevogelte, 12kg, en een hond zittend naast een kom brokjes en vlees.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Maxi Gevogelte 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Adult Best Meat Active hondenvoerzak met 44% gevogelte, 17% vet en een afbeelding van een Border Collie, 12kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Adult Active 12kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Lage Prijs
Pedigree Junior hondenvoerzak, 12kg, met een blije puppy, gelabeld 'Professionele Voeding' met natuurlijke ingrediënten en prebiotica.
Pedigree
Professionele Voeding Junior met gevogelte en groenten 12kg 12 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 46,69
(€ 3,89/kg)
Beschikbare varianten: 2