Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Purina AdVENTUROS Nuggets hondensnacks in een groene zak, met "Wild Zwijn Smaak" prominent. Laag in vet, geen toegevoegde kleuren.
Adventuros
Nuggets Wild zwijn 4x300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 17,39
(€ 14,49/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Shih Tzu hondenvoer zak met een illustratie van een Shih Tzu, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Shih Tzu Adult 7,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 62,49
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Energy Extra 15 kg hondenvoer zak met een hondenafbeelding, benadrukt 27% eiwit, 26% vet, en voor honden ouder dan 12 maanden.
bosch
Energy Extra 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 49,99
(€ 3,33/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 14kg, met een grote robuuste volwassen hond. Label benadrukt 'Gevoelige spijsvertering' en 'Nummer 1 Ingrediënt Lam.'
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met lachende Duitse herder; etiket 'Mature Adult 6+ Large 25+ kg' en 'Kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Large Breed Mature Adult, met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (148)
€ 65,99
(€ 4,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doos 'Premiere. Ik hou van mijn hond' hondenvoer, gelabeld 'Petit Pâté Adult', met 6 x 150g porties, graanvrij, met kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Petit Pâté 24 x 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 28,99
(€ 8,05/kg)
Lage Prijs
Eukanuba premium droog hondenvoerzak voor Labrador Retrievers, met een gele labrador op de voorkant, gelabeld 'Adult' en '12kg.'
EUKANUBA
Droogvoer Hond Specifiek Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (50)
€ 40,49
(€ 3,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan puppyvoer met een golden retriever‑pup, gelabeld 'PUPPY <1', 'Science Plan', 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Large Breed Puppy, met kip 14,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (426)
€ 67,99
(€ 4,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer, loaf-paté, gezonde receptuur met kalkoen, Adult 1-6, foto van een kom en rood hondensilhouet
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Royal Canin Adult Boxer hondenvoerzak met een afbeelding van een Boxer-hond, met tekst die de voeding voor het ras en de specifieke brokvorm benadrukt.
ROYAL CANIN
Boxer Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (91)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droog hondenvoer voor Boxers, met een Boxer-hond op de zak, gelabeld "Volwassen" en "12kg."
EUKANUBA
Droogvoer Hond Rasspecifiek Boxer Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (39)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light hondenvoer voor volwassen honden (groot 25+ kg) met een gele Labrador; labels 'Light', 'Science Plan' en '100% Balanced'.
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Light, Large Breed Adult, met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog voedsel voor grote rassen, geschikt voor puppy's van 1-2 maanden, met een St. Bernard en een puppy.
ROYAL CANIN
Giant Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (42)
€ 81,49
(€ 5,43/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een grote robuuste hond, gelabeld 'Adult 2+' voor gevoelige huid, hoog eiwit, 14 kg.
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met foto van een klein hondje, specialiteit 'Sensitive Stomach & Skin' en label 'met kip'
Lage Prijs
Twee zakken Royal Canin Expert Calm hondenvoer voor kleine honden, met een illustratie van een kleine hond en de tekst 'EXPERT CALM SMALL DOGS.'
ROYAL CANIN
Expert Calm Kleine Honden 2x4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 81,99
(€ 10,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick verpakking met een lachende hond, benadrukt dat het meer dan 90% vlees bevat, wild en zonder toegevoegde suiker.
Vitakraft
Beef Stick Wild 50x12 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (99)
€ 28,99
(€ 48,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Bosch Adult Menu hondenvoer zak, 15 kg, met een foto van een hond, voedingsinformatie: 23,5% eiwit, 13,5% vet, en kruiden ingrediënten.
bosch
Adult Menue 15 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (106)
€ 44,59
(€ 2,97/kg)
RINTI Chicko's hondensnoepverpakking met getekende hond, zichtbare eendenstrips en teksten '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko Eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (161)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Bosch Medium Junior hondenvoerzak, 15,0 kg, met brokjes in een kom, met tekst die 26 eiwitten, 13 vitamines en "Immun-Komplex" benadrukt.
bosch
Medium Junior Poultry 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 39,49
(€ 2,63/kg)
Bosch Sensitive hondenvoerzak met een zwarte en bruine hond, met tekst die de 'Sensitive' formule met lam en rijst benadrukt, 22,5% eiwit, 14% vet.
bosch
droogvoer hond Adult Sensitive lam & rijst 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (295)
€ 46,99
(€ 3,13/kg)
Bosch Adult hondenvoer zak met verse zalm en aardappelen, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet, 15,0 kg.
bosch
High Premium Concept Adult zalm en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (127)
€ 41,39
(€ 2,76/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Junior Giant hondenvoer zak met een St. Bernard, met de nadruk op immuunondersteuning, spiergroei en op maat gemaakte brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Giant Junior 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 80,99
(€ 5,40/kg)
Bosch Adult hondenvoerzak met lamsvlees en rijst, met een afbeelding van een hond en belangrijke details, waaronder 21,5% eiwit en 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult Lam en rijst 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (358)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'CLUB SPECIAL PERFORMANCE adult CC,' met een silhouet van een hond, voedingsclaims en een gewicht van 15 kg.
Bosch Maxi Adult hondenvoer verpakking met een foto van een hond, voedingsdetails inclusief 21,5% eiwit en 12% vet.
bosch
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (284)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Bosch Active hondenvoerzak, 15 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die 25% eiwit, 16% vet en voordelen van een immuuncomplex benadrukt.
bosch
Active 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (204)
€ 36,49
(€ 2,43/kg)
Verpakking van Bosch Maxi Junior hondenvoer met een foto van een hond, met tekst die '24% eiwit' en '12% vet' en 'Kolosrum' benadrukt.
bosch
Maxi Junior Gevogelte 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (234)
€ 40,49
(€ 2,70/kg)
Bosch Adult hondenvoedingszak, 15 kg, met vis- en aardappel ingrediënten, met voedingsinformatie: 21,5% eiwit, 10,5% vet.
bosch
High Premium Concept Adult vis en aardappel 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (107)
€ 38,79
(€ 2,59/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het label 'Real Nature Wilderness Adult' met een wolf en vers vlees, met de tekst '60% Vers Vlees' en '4 kg'.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fresh Meat Beef Adult 4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 36,99
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het Select Gold merk, gelabeld 'XS Adult' voor honden tot 4 kg, met kip als hoofdingrediënt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Adult kip 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (32)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Premiere Meati" met kip, met rauwe kipfilet en lever op een snijplank, en de tekst "voor vleesliefhebbers."
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
PREMIE Meati Junior 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (121)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een "Premiere Insect" meelworm traktatiepakket voor honden, met ronde bruine ballen en "100g" label in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Balls meelwormen met rijst 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met twee speelse puppy's, met de tekst 'PREMIERE. Ik hou van mijn hond,' 'BESTE VLEES,' en 'Hüh kip met Rind JUNIOR.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)