Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor volwassen grote rassen (26-44 kg), met een Duitse herder, ter bevordering van spijsvertering en optimale gezondheid.
ROYAL CANIN
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 71,49
(€ 4,77/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak — Mature Adult 7+ (Medium 11–25 kg), 3 essentiële voordelen, met kip; afbeelding van een bruin-witte hond.
Hill's
Canine Mature Adult 7+ Senior 12 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 71,79
(€ 5,98/kg)
Orijen Tundra hondenvoer zak met een persoon en een hond, met nadruk op "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "biologisch geschikte voeding."
Orijen
Tundra 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (84)
€ 35,99
(€ 18,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Digestive Care', met een vetarm recept, met een aanbeveling van een dierenarts.
Hill's
Prescription Diet i/d Low Fat 12x360 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (59)
€ 41,49
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden voor urinezorg, met kip, met een dierenarts aanbevelingslabel.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 24x370 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 73,49
(€ 8,28/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Purina Pro Plan hondenvoer voor middelgrote/grote honden 7+, met labels 'Hoog Eiwit' en 'Geen Toegevoegde Kleurstoffen' en hondenfoto.
PRO PLAN
Adult 7+ Medium & Large Age Defence Kip 14 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (305)
€ 73,49
(€ 5,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Red Rock Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, kangoeroe en zoete aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Adult Red Rock, kangoeroevlees met pompoen 12,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 74,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Real Nature WILDERNESS Senior 'Wild Valley' dierenvoertzak met wolvenfoto; 'Beef with Horse' en labels 60% 40% 0%.
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Senior Pure Chicken huisdiervoeding met wolvenfoto, illustratie van kip en zichtbare tekst 'Pure Chicken' en '55% 45% 0%'.
Blik Hill's Prescription Diet hondenvoer, Mobility j/d met kip; label 'aanbevolen door dierenartsen' en een lepel nat voer.
Hill's
Prescription Diet j/d met kip 24x370 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 78,49
(€ 8,84/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik DOG'S LOVE hypoallergeen hondenvoer met een blije bruine hond en label met paardenvlees, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
HYPOALLERGEN Paard 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 79,79
(€ 33,25/kg)
Bozita hondenvoer zak, 12 kg, met een witte hond op de achtergrond van een bos. Tekst benadrukt 'Adult Sensitive/Sensibel' met zalm en rijst.
BOZITA
Dog Original Adult Sensitive Skin&Coat 12 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Dog's Love Adult hondenvoer met een bruine achtergrond, met een groene label die "Ente" (eend) en "12 kg" gewicht aangeeft.
DOG'S LOVE
Adult eend 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 79,99
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d blik hondenvoer, ontworpen voor voedselgevoeligheden, met een door dierenarts aanbevolen label.
Hill's
Prescription Diet Voedselgevoeligheden z/d Origineel 12x370 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (518)
€ 39,99
(€ 9,01/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikvoer voor honden van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Kidney Care', met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet Kidney Care k/d ragout met kip en toegevoegde groenten 24x354 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (22)
€ 84,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'ON-CARE,' met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Prescription Diet ON-Care met Kip en toegevoegde Groenten, Ragout 24x354 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 85,99
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hill's Prescription Diet Urinary Care hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 48x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 89,99
(€ 12,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Starter Mother & Babydog Maxi hondenvoedingszak, met een moederhond en drie puppy's, benadrukt ondersteuning voor gezondheid en immuunsysteem.
ROYAL CANIN
MAXI Starter 15kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 90,99
(€ 6,07/kg)
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet Metabolic ragout met kip en groenten 48x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 91,49
(€ 12,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hill's Prescription Diet natvoer voor honden, 'Digestive Care', magere stoofpot met kip en groenten, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat Ragout met kip en groenten 24x354 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (31)
€ 91,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden, gelabeld 'Digestive Care', met stoofpot op smaak met kip en groenten, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Stress Mini Ragout met kip en groenten 48x156 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 92,99
(€ 12,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Gastrointestinal Biome', met stoofpot met kip en toegevoegde wortelen.
Hill's
Prescription Diet Gastrointestinal Biome met kip 24x354 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (27)
€ 95,99
(€ 11,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hill's Prescription Diet Derm Complete hondenvoerzak, gelabeld voor huidverzorging en voedselgevoeligheden, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Derm Complete 2x4 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 101,98
(€ 12,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Terra Canis', met een koe illustratie, met tekst die 'Senior' en 'Rundvlees met Selderij, Abrikoos & Geneeskrachtige Kruiden' vermeldt.
Terra Canis
Senior 6 x 800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoerzak, met specifieke voedingsdetails voor het ras, een illustratie van brokjes en tekst in het Nederlands over gewrichtsondersteuning.
ROYAL CANIN
Dachshund Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan hondenvoer met glimlachende ruwharige hond; etiket 'Perfect Weight & Active Mobility' (met kip)
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Adult hondenvoer zak met een afbeelding van een bulldog, met tekst die de ras-specifieke voeding en verminderde ontlasting geur benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Lage Prijs
Cesar
Multipack Landragout 24x150g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 31,49
(€ 8,75/kg)
Zak Purina Beneful Original hondenvoer met een blije hond, groenten en tekst "Jetzt ohne hinzugefügte Farbstoffe," 12 kg.
Beneful
Purina Original Droogvoer Hond, Volwassen, Rund & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 34,59
(€ 2,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan Medium Puppy voer, 3kg zak, gelabeld "High Protein" en "Sensitive Digestion," met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Puppy Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 24,99
(€ 8,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Labrador Retriever hondenvoerzak, met de tekst 'ADULT Labrador Retriever' en iconen voor rasvoeding en ideaal gewicht.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (198)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Pedigree hondenvoer met een glimlachende bruine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het is gemaakt met natuurlijke ingrediënten en 100% recyclebaar is.
Pedigree
natvoer voor volwassen honden Cuisine in saus Konijn 12x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (69)
€ 32,99
(€ 3,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droogvoer voor Golden Retrievers, 12 kg zak, met een golden retriever op de voorkant en voedingsclaims.
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek Gold Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dalmatian hondenvoer zak met ras-specifieke voeding, brokjesvorm en gezondheidsvoordelen voor de urinewegen.
ROYAL CANIN
Dalmatian Adult 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (45)
€ 69,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Soft Senior hondenvoer zak, met 'Land-Ziege & Kartoffel' (Boerderij Geit & Aardappel), benadrukt enkelvoudige eiwit- en graanvrije formule, 12,5 kg.
bosch
Soft Senior geit en aardappel 12,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (138)
€ 74,49
(€ 5,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een Collie, met de tekst 'Helpt gewichtstoename te beperken' en '90% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Light Weight Care Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (22)
€ 72,29
(€ 6,02/kg)