Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1259 producten
Lage Prijs
Royal Canin Rottweiler Puppy voerzak met een afbeelding van een Rottweiler puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Rottweiler Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 73,99
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Classics Prairie Poultry hondenvoerzak met een bergachtergrond, met kip, kalkoen, en claims van antioxidanten en omega-3's.
ACANA
Prairie Poultry 9,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 54,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin medium verouderd hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, gelabeld voor honden ouder dan 7 jaar, met ondersteuning voor spiermassa.
ROYAL CANIN
Medium Ageing 7+ in saus 10x140 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 14,39
(€ 10,28/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Volwassen Duitse Herder hondenvoer zak met een afbeelding van een Duitse Herder, die de voeding en spijsvertering specifiek voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
German Shepherd Adult 11 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 60,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Beneful hondenvoerzak voor honden 7+, kip en tuingroenten, 12 kg, met afbeelding van een blije hond en voerbak.
Beneful
PURINA Happy Years 7+ jaar met kip en tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (34)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Wolfsblut Green Valley Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, lam & zalm met aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Green Valley Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Light & Fit hondenvoer zak met een zonsondergang achtergrond, met verse kip, 65% dierlijke ingrediënten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Light & Fit 11,4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (25)
€ 72,89
(€ 6,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Mini Junior hondenvoerzak, 15 kg, met een puppy op de voorkant, met tekst die 26% eiwit, 17% vet en 'Kolosrum' benadrukt.
bosch
Mini Junior gevogelte 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 44,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
EUKANUBA Ras Specifiek droogvoer voor Duitse Herders, 12 kg zak, met een zittende hond afbeelding en labels 'Volwassen' en 'Ondersteunt een lang gezond leven.'
EUKANUBA
droogvoer hond ras specifiek Duitse herder volwassen 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van TRIXIE Premio Duckies hondensnacks met eendenborst, met een houten achtergrond en iconen die 0% toegevoegde suiker en glutenvrij aangeven.
Trixie
Duckies Eend 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 1,02
(€ 10,20/kg)
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Verpakking van kauwbotten met twee botvormige traktaties, gelabeld "FIT+FUN Kauknochen" met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 1,49
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Verpakking van Bubeck hondenkoekjes met een eendenillustratie, gelabeld 'No 1 mit Ente,' met de tekst 'natuurlijke beloning zonder granen,' 210g.
BUBECK
gebakken hondenkoekjes eend 210 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (117)
€ 2,19
(€ 10,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
FIT+FUN KAUSTICKS kauwstokkenverpakking (4 stuks) met foto van golden retriever en zichtbare tekst 'Chew Sticks'.
Exclusief
FIT+FUN
hond kauwsticks 4 stuks 130 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,19
(€ 16,85/kg)
Hond kauwbot met een label met de tekst "FIT+FUN KAUKNOCHEN," met een afbeelding van een golden retriever en meertalige tekst over het product.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 2,29
(€ 13,09/kg)
Een verpakking van Yummeez Insect Mini Denta Bones voor honden, met een bruine bot traktatie en voordelen zoals tandheelkundige ondersteuning en duurzame eiwitten.
Yummeez
Insect Denta Bone S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 2,39
(€ 39,83/kg)
Fit+Fun KAUSTICKS verpakking: twee bruine kauwstaafjes met foto van een golden retriever en tekst 'Kauwstokken' en '2 stuks'.
Exclusief
FIT+FUN
Fit+ Fun hondenkauwsticks 2 stuks 160 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 2,59
(€ 16,19/kg)
Hondensnoepverpakking met een kangoeroe ontwerp, gelabeld "Chewies Hunde Zigarren," graanvrij, 96% spiervlees, met een honden gezicht.
Chewies
Snack Hondensigaren 75g Kangoeroe
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,59
(€ 34,53/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Beef Stick School honden traktatie verpakking met een blije hond met een speeltje, gelabeld 'Suikervrij Recept' en 'Vitality Plus.'
Vitakraft
Beef Stick School Gevogelte 20 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,79
(€ 139,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijke hondenkauwsnack vastgebonden met touw, met een groen label dat "Olivenholz Kaustab XS" voor kleine honden leest.
Chewies
olijfhout XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 2,96
Beschikbare varianten: 4
Käsebrocken hondenkoekjes in een 50g bruine papieren zak, met groene tekst die vegetarische, glutenvrije en 100% kaas ingrediënten benadrukt.
Dauerkauer
Stukjes kaas 50 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 2,99
(€ 59,80/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe vleessticks voor honden, met een silhouet van een hert, gelabeld 'Hirsch' en '90g', met tekst die aangeeft dat het zachte traktaties zijn.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleesstokjes 90g Hert
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (24)
€ 2,99
(€ 33,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blauwe tube hondenzalf gelabeld 'Geflügel Pastete', met een speelse hondillustratie en tekst die zegt 'Ideaal fürs Training' en 'Für Hunde.'
Pets Deli
Snack Gevogeltepaté 75g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Wolfsblut Wild Duck Squashies honden traktaties verpakking met een wolf's gezicht, gelabeld 'Wild Duck' en 'Small Breed', met een zacht snackicoon.
WOLFSBLUT
Squashies Wilde Eend 350g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 3,02
(€ 8,63/kg)
Lage Prijs
Een gele doos van Pedigree Markies Original hondensnacks, met een blije golden retriever en afbeeldingen van de snacks binnenin.
Pedigree
Markies Gevulde hondenkoekjes 500g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,39
(€ 6,78/kg)
Chewies Meat Strips Maxi hondensnoepjes, 150g, natuurlijke snack met extra vitamine C, met een bruine hond op de verpakking, gemaakt in Duitsland.
Chewies
vleesreepjes kangoeroe 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 3,44
(€ 22,93/kg)
Verpakking voor Sammy's Tandstick, met een cartoonhond, tandheelkundige afbeeldingen en tekst die 25 kcal per stick, 300 g totaal aangeeft.
Sammy's
tandenstoker 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,49
(€ 11,63/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks met twee reepjes vlees, gelabeld met "95% vlees" en "60g."
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks, met een beagle en 95% vleesinhoud, 60g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Edgard Cooper Puppy Bites met een speelse bruine puppy en een grijze konijn, met de tekst 'PUPPY BITES' en 'klein van formaat.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 50 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Lage Prijs
ROYAL CANIN
Trainingsnacks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 3,69
(€ 33,55/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe hondensnacks in een hersluitbare zak, met blokjes hertenvlees, gelabeld 'Belohnung' (traktatie/beloning) en 'medium.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Cubes 80 g Wild
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Vlees Snack Blokken, met een close-up van bruine vleesblokjes in een doorzichtige zak. Bevat 80% vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Cubes hond Konijn 80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor Sammy's Müsli Taler, met een cartoonhond, een grote muesli-koek, en tekst over ingrediënten: spelt, gerst, haver, tarwe, maïs.
Sammy's
Muesli Amandel 1kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Extra Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden, met een witte poedel op de verpakking, met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Extra Sensitive insectensnack 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 3,99
(€ 57,00/kg)
FRESCO hondenvoerzak "Die Martin Rütter Kaustange - Rind", runderkauwstaven 150 g, afbeelding van een man en een hond.
FRESCO
Martin Rütter kauwstaaf Rund 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Chew Snack Wrapped Bones Mini voor honden, met rundvleesvulling gewikkeld in een kauwbare buitenkant. De tekst bevat 'langdurig kauwen' en 'hard'.
Exclusief
PREMIERE
Première Wrap It Kip Rund 7 st
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,19
(€ 49,88/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Pedigree Ranchos Jerky hondensnacks met een blije hond, met tekst die '100% natuurlijk rundvlees' en 'Mega Pack' benadrukt.
Pedigree
Ranchos Jerkies 180g Rund
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 4,29
(€ 23,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Kauwsnack verpakking met middelgrote rollen met kip, 125g. Inclusief een hondenillustratie en informatie over de kauwduur.
Exclusief
PREMIERE
Medium Rolls kip 5 stuks, 125 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 4,49
(€ 35,92/kg)
De verpakking van de Happy Dog Calm & Relax snack toont een grijze hond, met de nadruk op hennep en L-tryptofaan voor een beter welzijn.
HAPPY DOG
Care Snack Kalm & Ontspan 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 4,49
(€ 44,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Kippenharten 40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (38)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Verpakking van Natural Dog Chews Varkens Binnenoren met een doorzichtig venster, dat '100% Tasty' en 'Zacht luchtgedroogd' labels toont.
FriGera
varkensoormosselen 250g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 18,36/kg)