Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Lage Prijs
Royal Canin mini hondenvoerzak voor honden tot 10 kg, geschikt voor volwassenen van 8+ jaar, met focus op gewichtsonderhoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 8+ 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (83)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoerblik met een witte hond, met de tekst "animonda vom Feinsten ADULT mit Geflügel + Kalb" en een portie vlees op een bord.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor honden, adult】【。 Gevogelte en kalf 22x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (94)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 8
Blik 'Dog's Love' rundvlees hondenvoer met appel, spinazie en courgette. Duitse tekst luidt "fijn voedsel voor fijne honden."
DOG'S LOVE
Adult Classic 6 x 400 g Rundvlees met appel en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer van Terra Canis, gelabeld 'Getreidefrei' (graanvrij), met kalkoen, selderij, pompoen en waterkers.
Terra Canis
Graanvrij Adult 6x800g Kalkoen met selderij, pompoen en waterkers
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor kleine rassen (S), voor honden tot 10 kg, ouder dan 12 jaar, ter bevordering van gewichtsbehoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoedselzak voor senioren, met een Papillon-illustratie en claims voor immuunsysteemgezondheid en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Adult 8+ 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 16,79
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cavalier King Charles hondenvoerzak, met een illustratie van brokjes, een voedingslabel voor het ras en een claim over hartgezondheid.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (66)
€ 20,79
(€ 13,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bosch hondenvoerzak met het label "REPRODUCTIE," geschikt voor honden ouder dan 12 maanden, met 27% eiwit en 16% vet, met afbeeldingen van brokjes en vlees.
bosch
Reproduction 7,5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (9)
€ 22,69
(€ 3,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Pug hondenvoer zak met een afbeelding van een pug puppy, met tekst die de ras-specifieke voeding en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Mops Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Blik Animonda GranCarno Junior hondenvoer met kalkoen, 100% verse ingrediënten, hoog dierlijk eiwit, geen granen of suiker.
animonda
GranCarno Original natvoer voor junior honden Kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (96)
€ 20,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor Animonda Vom Feinsten hondenvoer, met een witte hond, met de tekst "Volwassen" en "Kalkoen + ham" in meerdere talen.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Adult 6x150g Kalkoen en ham
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 11,99
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer van Animonda, 'Integra Protect', in feloranje, gelabeld 'Nieren met Kip' en 'Veterinaire Dieet.'
animonda
Integra Protect natvoer voor honden, Adult, nieren kip 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Lamspaté tube, 110g, met een rennende hond op het label, met tekst die glutenvrij en zonder toegevoegde suiker aangeeft.
Trixie
Premio lamscrème 2 x 110 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Heldere plastic zak met lamsoren met vacht, gelabeld 'DeliBest Origin' in verschillende talen, met voedingsinformatie en ingrediënten.
DeliBest
Lamsoren met haar 300g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 8,49
(€ 28,30/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Medium hondenvoer zak, met een paarse label, voedingsinformatie en een claim van -10% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Medium 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
RINTI Chicko's zakje met kipstrips voor honden, blauw-oranje verpakking met hondillustratie en label 'Met 100% kipfilet'.
RINTI
Kip 12x1,152 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,69
(€ 21,94/kg)
Blik nat hondenvoer met een witte puppy op de voorkant, gelabeld 'animonda vom Feinsten JUNIOR mit Geflügel + Putenherzen.'
animonda
Vom Feinsten natvoer voor puppy's, Junior Gevogelte en kalkoenharten 22x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 21,39
(€ 6,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
"Wolfsblut Down Under Adult hondenvoer zak met Black Angus Beef, wolf afbeelding, en iconen voor glutenvrij en natuurlijke ingrediënten."
WOLFSBLUT
Down Under, rundvlees met groenten 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 21,69
(€ 10,85/kg)
Zilveren container van Animonda Integra Protect Sensitive hondenvoer met gele label met de tekst 'Huhn + Pastinaken' en 'Grain Free.'
animonda
Integra Protect natvoer voor volwassen, gevoelige honden Kip en pastinaak 11x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (29)
€ 14,69
(€ 8,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Sensible Neuseeland hondenvoerzak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'Lamm' (lam) en 'Adult' met een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Nieuw-Zeeland 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 61,49
(€ 4,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin mini verouderende hondenvoer zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar, gewicht onderhoud.
ROYAL CANIN
Mini Ageing 12+ in saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
In de oven gebakken hondenvoedselzak gelabeld "70% Rind" met een koeillustratie, die enkele eiwitten, graanvrij en superfoods benadrukt.
bosch
Oven Baked Rund 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 61,99
(€ 6,20/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoer verpakking, met een gouden label, voedingsclaims en een visueel van de voedseltextuur.
ROYAL CANIN
Teckel Volwassen Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
RINTI Chicko's MINI hondensnacks, hondenillustratie, zichtbare reepjes; tekst 'MIT LACHS' en 'Mini Huhn-Häppchen'.
RINTI
Chicko Mini Zalm 12x80 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer van Pedigree, met een geel etiket, dat '100% Compleet' en '100% Recyclebaar' vermeldt, met 51% vleesgehalte.
Pedigree
Classic Gevogelte 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (227)
€ 48,99
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort hondenvoer verpakking met een zwarte Schotse Terrier, gelabeld 'Care Nutrition' en 'All Sizes', met een paté-illustratie.
ROYAL CANIN
Dermacomfort 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cocker hondenvoer zak met een Cocker Spaniel, benadrukt ras-specifieke voeding voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Cocker Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (81)
€ 28,09
(€ 9,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer met het label "WOW Dog Rind Junior" met rundvlees, met stukken vlees en pompoen aan de voorkant, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Junior 6x800g Rund met kip 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (27)
€ 22,99
(€ 4,79/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar-hondenvoerlabel met een kleine witte hond en een bord terrine; tekst 'KLASSIK-TERRINE REICH AN HUHN MIT RIND' en '150 g'
Cesar
Klassieker Gevogelte en rund 14x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 22,49
(€ 10,71/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Babydog Melk blik, met 4 verpakkingen van 100g elk, ontworpen voor puppy's van 0-2 maanden oud. De tekst bevat 'EENVOUDIG AAN TE MAKEN.'
ROYAL CANIN
Babydog Milk melkpoeder 400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (23)
€ 21,99
(€ 54,97/kg)
Vier blikken Mjamjam hondenvoer met verschillende smaken: 'Saftiges Rind', 'Leckeres Rind', 'Zarte Pute' en 'Hühnchen.'
MjAMjAM
Mixpaket Adult 6 x 400 g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (46)
€ 19,29
(€ 8,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 Delights Kippenbotten verpakking met sterke kauwplezier voor honden. Bevat kipfilet van binnen, geschikt voor kleine honden onder de 5 kg.
8in1
Delights Strong Kauwbotten voor kaaktraining XS 7 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 3,99
(€ 28,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik DOG'S LOVE hondenvoer met een illustratie van een honden gezicht, gelabeld "100% BIO Turkey," "60 oz," en biologisch, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, biologisch Kalkoen met amarant en pompoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoerzak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'All Size Adult 1+' en 'Light/Sterilised.'
PRO PLAN
Alle Maten Adult Licht/Gesteriliseerd met kip 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (134)
€ 23,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Lam Kip Bagels huisdier traktaties verpakking met een zwarte hond, met tekst in meerdere talen en een foto van de bagels.
Trixie
Premio bagels met lam en kip 2 x 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 4,89
(€ 24,45/kg)
Verpakking van hondenvoer met een witte hond, gelabeld "animonda vom Feinsten SENIOR met Rind + Huhn" met een afbeelding van een vleesblok.
animonda
Vom Feinsten nat hondenvoer, Senior Rund en kip 22x150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 16,99
(€ 5,15/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy voerzak voor middelgrote rassen, geschikt voor puppy's van 2-12 maanden, met zachte stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Medium Puppy in Saus 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 15,79
(€ 11,28/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi nat hondenvoer verpakking, met een kom zachte stukjes in saus en een afbeelding van een puppy.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Bosch Life Protection concept hondenvoer zak, 12,5 kg, gelabeld "Ultra Premium Quality ADULT LIFE & CARE," met een silhouet van een hond.
bosch
Adult Life Care 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 62,49
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Large Breed Recipe hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond met twee honden, die verse Canadese kip en rauwe schol benadrukt.
ACANA
Puppy Large Breed 11,4 kg 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 76,89
(€ 6,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zakje, 85g, met een hondenillustratie, met tekst in meerdere talen over gewichtsbeheer.
ROYAL CANIN
Light Weight Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer zak voor middelgrote honden, met een kalmerende formule en een claim van +44% normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Medium 10 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
WOLFSBLUT Wild Pacific hondenvoer zak, met een wolf's gezicht, gelabeld "Adult" met "4 Soorten Vis met Aardappelen," 12,5 kg.
WOLFSBLUT
Wild Pacific Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 59,99
(€ 4,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Filetto hondenvoerzak met fijne kipfilet met groenten in gelei, gelabeld 'Leichter Genuss' en '100g.'
RINTI
Filetto Kip en groente 24x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 7