Hondenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Sorteren op:
1260 producten
Lage Prijs
Blik huisdiervoeding "Real Nature Original Light" met illustraties van kip en kalkoen, gelabeld "Kip met Kalkoen, Courgette & Tarwezemelen."
Exclusief
REAL NATURE
Light natvoer voor honden, Adult, Kip en kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoerblik met insecteneiwit, graanvrije formule en afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Natvoer Hond Sensitive Adult Insecten 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (179)
€ 11,94
(€ 9,95/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Blik "Wilderness Black Earth" huisdierenvoer met een wolf in een bos. Bevat 95% rundvlees, struisvogel, buffel, en 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Black Earth, rund met struisvogel en buffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit roze hondenvoerzak met glimlachende zwart-witte hond, ADULT 1+, met gevogelte & wortel, 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit senior hondenvoerzak, roze, glimlachende zwart-witte hond, label 'Senior 7+', 'met kip & rijst', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond senior Kip en rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Deep Forest' met een afbeelding van een wolf, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Deep Forest, everzwijn met hert 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik RINTI Gold hondenvoer met opschrift 'mit FASAN', met klein Jack Russell-beeld en tekst 'Getreidefrei In feinen Stücken'.
RINTI
Gold Adult Fazant 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (453)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Beschikbare varianten: 9
Lage Prijs
Blik huisdiervoeding 'Real Nature Original Senior' met illustraties van kip en eend, gelabeld 'Huhn & Ente mit Gerste & Hanföl.'
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (74)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Sensible hondenvoerblik, met 100% kip en rijst, glutenvrij, met afbeeldingen van kipstukken en rijstkorrels.
RINTI
Sensible Kip en rijst 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Junior <1 puppy droog hondenvoer, gevogelte & rijst, roze verpakking met afbeelding van brokjes, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
ROYAL CANIN Veterinary
Hypoallergenic & Sensitivity control
Zak Whimzees Wellness Daily Dental Treats met tandenborstelvormige kauwsnacks, 'Vermindert tandplak en tandsteen', 24 snacks, foto van een corgi
WHIMZEES
Tandverzorging Tandenborstel S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (47)
€ 13,19
(€ 36,64/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Wide Territory' met een wolf op de voorkant, bevat 95% haas, wilde eend en forel.
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met een Berner Sennen, label 'MAXI ADULT 2+' en 'met gevogelte en wortel', 12 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Adult, Maxi, met Gevogelte & Wortel 12 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (49)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen groentemix met fruit en kruiden, 500g verpakking, met kleurrijke groenten en een mix-gids.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix met Fruit en Kruiden 500 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (40)
€ 6,99
(€ 13,98/kg)
Lage Prijs
Een feestelijke adventskalender met huisdier-thema met een kerstboom, cadeaus en drie honden: een Labrador, Husky en Pomeriaan, met de tekst "MERRY CHRISTMAS."
Exclusief
PREMIERE
Adventskalender voor honden 300g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden met een gevoelige maag, kippen smaak, graanvrij, vitale gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Hond Sensitive Snack Sticks kip 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 3,99
(€ 46,94/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen Basic Groentemix zak, met wortelen, courgette en bieten, met instructies om te mengen en een gewichtlabel van 500g.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Groentemix Basic 500g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 9,49
(€ 18,98/kg)
Kauwsnacks voor honden in een verpakking met het label "FIT+FUN KAUSTICKS," met een golden retriever op de voorkant en meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwstokjes gedraaid 4x130 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (39)
€ 8,79
(€ 67,62/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnack met hondenafbeelding, knoflookdriehoekjes en zichtbare tekst 'Knoblauch‑Ecken' en '100% Huhn'
RINTI
Chicko Plus 225 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 8,29
(€ 36,84/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness Dark Fjord', met een wolf in een bos, met 95% zalm, rendier en eend ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Dark Fjord, zalm met rendier en eend 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen rijstvlokken met groenten verpakking, met afbeeldingen van groenten en rijst, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN rijstvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
Lage Prijs
Fles van Premiere Raw Kitchen 5-Plant Oil voor huisdieren, met een gele label met tekst in meerdere talen, die de mix van vijf oliën benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN 5-planten-olie 250ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 12,49
(€ 49,96/l)
Lage Prijs
Blik hondenvoer 'Real Nature Original' met 'Eend met Spinazie' label, met superfoods zoals spinazie en bosbessen.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Eend met spinazie 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (81)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer blik met rundvlees en rijst, met afbeelding van een golden retriever en glutenvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive natvoer Adult Rund met rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (702)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Select Gold Junior Pure hondenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte hond, paarden smaak, 70% paardenvlees, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Junior 100% Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (24)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking van Purina Adventuros Mini Cuts hondensnacks met een silhouet van een hond, met de tekst "92% wild zwijn" en "wild zwijn als ingrediënt nr. 1."
Adventuros
Mini Cuts Everzwijn 8 x 70g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (248)
€ 27,99
(€ 49,98/kg)
Lage Prijs
Drie zakken hondenvoer gelabeld 'Premiere' in verschillende smaken: oranje voor kip, rood voor rundvlees en groen voor eend, allemaal gemarkeerd 'Volwassen' en 'zacht'.
Exclusief
PREMIERE
Soft Adult proefpakket 3x4 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (21)
€ 80,89
(€ 6,74/kg)
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen aardappelvlokken verpakking met kleurrijke groenten en 'B.A.R.F. System' tekst, plus 'Mix it!' instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN-aardappelvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 16,99
(€ 11,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een ronde, kauwbare hondensnack met een textuur oppervlak en zichtbare stiksels, die op een bal lijkt, ideaal voor het kauwen en spelen van huisdieren.
Trixie
genaaide kauwbal 10x4,5 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,39
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Blikjes Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met rundvlees-, kip- en lamsvlees met rijstsmaken, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x400g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Junior huisdiervoeding met twee wolvenwelpen op een bosachtergrond, gelabeld "Pure Paard" (95% paard, 5% groenten/kruiden).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Junior, Pure Horse, paard 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (171)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Trixie DentaFun Kauwringen voor honden, met kipfilet, glutenvrij, 0% toegevoegde suiker, 80g verpakking, met een afbeelding van een hond.
Trixie
Denta Fun Barbecue Chicken Rolls 12 cm 10stk.
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (11)
€ 6,99
(€ 43,69/kg)
Lage Prijs
Blik huisdier voedsel gelabeld 'Real Nature Original' voor senioren, met kip en eend met gerst en hennepzaadolie, geïllustreerd met een kip en een eend.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Real Nature Original' met 'Lamm mit Kalb' (Lam met Kalf), met illustraties van een lam en een kalf.
Exclusief
REAL NATURE
Senior Lam en kalf 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit-hondenvoertas met glimlachende zwart-witte hond, label 'Sensitive Adult 1+', lam, gevogelte & rijst, 12 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond Sensitive Adult met lam, gevogelte & rijst 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (46)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren 'Wilderness Pure Horse' met een wolfafbeelding, 95% paardenvlees, 5% groenten en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Horse, paard 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer gelabeld 'FIT+FUN SAFTIGE BROCKEN mit Rind', met sappige stukjes rundvlees, 400g, met afbeeldingen van een hond en een puppy.
Exclusief
FIT+FUN
Sappige Brokken Rund 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (70)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Max-I-Mum Senior hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten, graanvrij recept, 4 kg.
RINTI
MAX-I-MUM Senior kip 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (55)
€ 49,99
(€ 12,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten, 1500g zak, met kleurrijke groenten en een 'Mix It!' instructie.
Exclusief
PREMIERE
Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original' met smaken zoals konijn & kalkoen, kalf & kip, en eend.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Mixpakket 6 x 200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een chunky menu met rundvlees, gelabeld "ADULT." Bevat tekst over biotine, zink en omega-vetzuren voor glanzende vacht.
Exclusief
PREMIERE
Chunky Menu Adult Rund puur 15x175 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (26)
€ 22,99
(€ 8,76/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties waarde pakket met vier smaken: kip, rundvlees, konijn en eend, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties XXL 4 x 250 g voordeelverpakking
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 26,99
(€ 26,99/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit-hondenvoertas met foto van een pup, voorzien van 'JUNIOR MAXI <2', 'met gevogelte & rijst' en '12 kg'.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, Maxi, met Gevogelte & Rijst 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Premiere 'I ♥ my dog' volwassen hondenvoer gelabeld BEST MEAT — Rund met Kip & Rijst; foto van een gele Labrador
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, adult Rund met kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (164)
€ 15,54
(€ 3,24/kg)
Beschikbare varianten: 5
Premium hondenvoeding zak met twee wolfpuppy's, gelabeld "WOLFSBLUT WIDE PLAIN PUPPY," met ingrediënten zoals paardenvlees en zoete aardappel.
WOLFSBLUT
Puppy Wide Plain paardenvlees met zoete aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 31,19
(€ 15,60/kg)
Beschikbare varianten: 2