Kattenvoer

Droog kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
250 producten
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Moeder kattenvoer verpakking toont een zwart-witte kitten met zijn moeder, met nadruk op "1-4 Monate" en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat+Moeder Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Hair & Skin kattenvoer verpakking met een fluffy ginger kat. Tekst benadrukt "Vogel met zalm" en "Glutenvrij recept."
Exclusief
SELECT GOLD
Hair+Skin Adult Zalm en gevogelte 300 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (38)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een gemberkat, gelabeld 'SELECT GOLD SENIOR Sensitive Digestion', met details over ingrediënten en voordelen.
Lage Prijs
Select Gold Adult Outdoor kattenvoer verpakking met een calico kat. Tekst benadrukt 'Geflügel mit Reis' (gevogelte met rijst) en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Outdoor Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (47)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold kattenvoer verpakking met een Britse Korthaar kat. Tekst bevat 'ADULT', 'Geflügel mit Lachs' en voedingsdetails.
Exclusief
SELECT GOLD
British Shorthair Adult Gevogelte en zalm 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer verpakking met een fluffy oranje kat, met tekst die voordelen voor gevoelige huid en vacht benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Hair+Skin Senior Gevogelte en zalm 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (22)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kattenvoerverpakking met een zwart-witte kitten, met tekst die de ingrediënten van gevogelte en rijst benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zwarte en witte kat op een zak huisdiervoeding met het label 'SELECT GOLD Senior Classic Fit', geschikt voor katten ouder dan 9 jaar, met kip en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior 9+ 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiervoedselpakket met een tabby kat, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Gesteriliseerd,' met details over kip- en aardappel ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (36)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold kattenvoer verpakking met een gouden tabby kat, gelabeld 'Adult Acceptance,' met details over gevogelte en lever ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Acceptatie Adult Gevogelte en lever 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kattenvoer verpakking met een witte kitten met blauwe ogen, gelabeld 'Rind' (rundvlees) en benadrukt 26% vers vlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Rund 300 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer verpakking met een Siamees, met nadruk op "Rind" (rundvlees) en "26% frisches Fleisch" (26% vers vlees).
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Rund 300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (18)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer zak voor katten ouder dan 1 jaar, rijk aan zijderupsproteïne, glutenvrij, met afbeelding van een blauwogige Siamees.
Exclusief
SELECT GOLD
Droogvoer voor katten Pure Adult, rijk aan zijderupsen 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Lucky Lou kattenvoer met een cartoon van een zwarte kat, gelabeld "Mono Forelle" met forel en superfoods, en de tekst "Fisch und Fertig!"
Lucky Lou
Food Code Droogvoer Kat, Volwassen, Mono, Forel 340 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 14,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kitty's Cuisine Junior kattenvoer met kalkoen, duindoorn en spirulina, graanvrij, 71% dierlijke ingrediënten, gemaakt in Duitsland.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Droogvoer Kat Junior Kalkoenliefde 300 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,69
(€ 18,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een 1kg doos Purina Felix Farmhouse Sensations kattenvoer, met een speelse zwart-witte kat en een mix van kip, kalkoen en groenten.
Felix
Boerderij Sensaties Kip & Kalkoen 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,69
(€ 5,69/kg)
Kitty's Cuisine Senior kattenvoer met fijne zalmfilet, spinazie, chiazaad, graanvrij, 67% dierlijke oorsprong, gemaakt in Duitsland.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Droogvoer Kat Senior Zalmgenot 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 5,69
(€ 18,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een 1kg doos Purina Felix kattenvoer met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'INHOME Sensations®' met kip, kalkoen en groenten.
Felix
Inhome Sensations Kip 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 5,99/kg)
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoer zak, 750g, met een fluffy grijze kat, met de tekst 'ADULT' en 'Reich an Huhn' (rijk aan kip).
Purina ONE
Bifensis Adult Kip en volkorengraan 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (92)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Senior 7+ kattenvoerzak met afbeelding van een oranje kat, label 'WITH BEEF' en gewicht 2 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, senior, rundvlees 2 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 5,99
(€ 3,00/kg)
Purina ONE kattenvoer zak, 750g, met een fluffy grijze kat, gelabeld 'Urinary Health' en 'Reich an Huhn' met een afbeelding van kip.
Purina ONE
BIFENSIS Urinary Health 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (38)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE Bifensis kattenvoerzak, 750g, met een pluizige grijze kat, met tekst die "Vacht & Haarbal" en "Rijk aan Kip" benadrukt.
Purina ONE
BIFENSIS Vacht & Hairball 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kitten Pure Chicken kattenvoerzak met twee kittens, 65%/35%/0%, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Kitten, Pure Chicken 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (11)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE Bifensis kattenvoer zak, 750g, met een pluizige grijze kat, gelabeld 'SENSITIVE' en 'Reich an TRUTHAN' met afbeeldingen van vis en rijst.
Purina ONE
BIFENSIS Sensitive kalkoen en rijst 750 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (100)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoer verpakking, met een grijze tabby kat, 750g formaat, gelabeld 'STERILCAT' en 'Reich an RIND ALS ZUTAT NR. 1.'
Purina ONE
BIFENSIS Sterilcat Rundsvlees 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (161)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Perfect Fit Sensitive 1+ kattenvoedingszak met kattenfoto, brokjes, 'Rijk aan kalkoen', 'Total 5 Formula', 750 g
PERFECT FIT
Sensitive 1+ met kalkoen 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina ONE Bifensis Indoor Formula kattenvoer zak, 750g, met een grijze tabby kat en afbeeldingen van kip en groenten.
Purina ONE
BIFENSIS Indoor met kalkoen en volkoren granen 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (53)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Perfect Fit kattenvoer met een bruine tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Ondersteunt de Gezondheid van het Hele Lichaam,' met 'Steriel 1+' en 'Rijk aan Kip.'
PERFECT FIT
pouch Indoor 1+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak PERFECT FIT kattenvoer met afbeelding van een langharige bruine kat; 'Senior 7+' kipformule, 'Ondersteunt de algehele gezondheid'
PERFECT FIT
pouch Senior 7+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
PERFECT FIT
Senior 11+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (54)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
PERFECT FIT
Anti-haarbal met kip 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 6,29
(€ 4,49/kg)
Huisdiervoerzak met een pluizige kat op de voorkant, gelabeld "PERFECT FIT" met "ondersteunt de algehele gezondheid van het lichaam," "JUNIOR <1," en "Riche en Poulet."
PERFECT FIT
Zakjes Junior <1 met Kip 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (41)
€ 6,79
(€ 9,05/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een doos Purina Felix Countryside Sensations kattenvoer met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, met een kom met brokjes.
Felix
Landelijke Sensaties Rund & Kip 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Fussy Exigent kattenvoerzak met afbeelding van een bruine kat, gelabeld als "Zeer smakelijk" en "Getest en goedgekeurd door eigenaren van kieskeurige katten."
ROYAL CANIN
droogvoeding kat, Adult, Fussy Exigent 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (55)
€ 7,39
(€ 18,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Orijen Kitten voedsel verpakking met een speelse kitten op gras, die '90% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' benadrukt.
Orijen
Kitten 340 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 7,49
(€ 22,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Guardian 8 kattenvoerzak met een kat op een boomtak, met de nadruk op "90% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "8 gezondheidsvoordelen."
Orijen
Cat Guardian 340 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 7,99
(€ 23,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Senior kattenvoer voor katten ouder dan 15 jaar, met een oranje tabby kat en "15+" tekst.
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 15 jaar 400 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (66)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten ouder dan 11 jaar met een afbeelding van een oranje tabby kat.
ROYAL CANIN
Droogvoer Kat, Senior, Veroudering Gesteriliseerd 11+ 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak met oranje gestreepte kat, turkoois/witte verpakking met opschriften 'ROYAL CANIN', '11+', 'Senior katten ouder dan 11 jaar'
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 11 jaar 400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (27)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Animonda Carny kattenvoerzakje, oranje gestreepte kat, Adult 1+ Kip + Forel, 350 g
animonda
Carny droogvoer voor volwassen katten kip en forel 350 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 10,49
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpackung von Purina ONE DualNature Katzenfutter, mit einer grauen Katze, mit den Texten "Natürliche Abwehr", "Sterilisiert" und "Rind", 650g.
Lage Prijs
Twee zakken van 750g Purina ONE Bifensis Sterilcat kattenvoer, rijk aan zalm, met een afbeelding van een grijze kat op de verpakking.
Purina ONE
Bifensis Sterilcat met zalm 2x750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 11,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Twee zakken van 750g Purina ONE Bifensis Light kattenvoer met een grijze kat en kip afbeelding op de verpakking.
Purina ONE
Bifensis Light 2x750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 11,99
(€ 7,99/kg)
Een blik kattenvoer gelabeld 'Moments Topping to enjoy', met een tabby kat en een kom met voer, met 'Käse' (kaas) gemarkeerd.
Exclusief
MOMENTS
Topping Poeder kaas 8x35 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 15,99
(€ 57,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Animonda Carny kitten kipzak, oranje kitten, Kitten <1, Kip, 1,75 kg, Gemaakt in Duitsland
animonda
Carny droogvoer kat kitten kip 1,75 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 16,99
(€ 9,71/kg)
N&D Tropical Selection kattenvoer voor gecastreerde volwassenen, met afbeeldingen van fruit en kip, met "NEUTERED" benadrukt op de zak.
N&D Farmina
Tropical Adult voor gecastreerde katten kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2