Kattenvoer

Droog kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
250 producten
Happy Cat Adult kattenvoer zak met Beierse Rundvlees, met een afbeelding van een tabby kat, glutenvrij recept en grote brokjes.
HAPPY CAT
Culinary Droogvoer Kat Volwassen, Alpen Rundvlees 1,3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 11,49
(€ 8,84/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Care Light Low Fat kattenvoer zak met een grijze kat op de voorkant, met tekst die het glutenvrije recept en natuurlijke ingrediënten benadrukt.
HAPPY CAT
Care Droogvoer Kat Volwassen, Light 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 16,99
(€ 13,07/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Perzische kattenvoer zak met een fluffy Perzische kat, met tekst die de voeding voor het ras en de gezondheid van de lange vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Adult 400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (158)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Katvoerzak gelabeld 'FIT+FUN FINEST MIX mit Huhn & Truthahn,' met een afbeelding van een tabby kat en brokjes, 5kg formaat.
Exclusief
FIT+FUN
Finest-Mix Kip en Kalkoen 5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (524)
€ 9,69
(€ 1,94/kg)
N&D Prime volwassen kattenvoer met een recept van lam en bosbessen, met afbeeldingen van rauwe lamsstukken en bosbessen, 300g verpakking.
N&D Farmina
Prime Adult Lam 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 9,99
(€ 33,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Indoor Cat voerzak gelabeld 'Indoor Entrée' met kip, kalkoen, 65% klein prooi, en claims voor haarbalcontrole en gezonde huid.
ACANA
Indoor Entree met kip, kalkoen en haring 4,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 48,99
(€ 10,89/kg)
Happy Cat Adult Sterilised kattenvoerzak met een zwarte kat, gelabeld met 'Atlantik Lachs' (Atlantische zalm) en voedingsdetails.
HAPPY CAT
Sterilised Droogvoer Kat Volwassen, Atlantische Zalm 1,3 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Adult Indoor kattenvoer zak met een grijze kat, gelabeld 'Voralpen Rind | Beiers Rundvlees,' met tekst over haarballen en gewicht controle.
HAPPY CAT
Indoor Droogvoer Kat Volwassen, Voor-Alpen Rundvlees 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoer zak, 1,4 kg, met een close-up van een pluizige kat met groene ogen, gelabeld "Sterilised Adult" en "Reich an Lachs."
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Adult Zalm 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (470)
€ 22,99
(€ 16,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
MAC's Mono Super Food voor katten, 1,5 kg zak, met 'Vers Konijn' als hoofdingrediënt, met details over graanvrij en allergiezorg.
MAC's
Cat Adult Monoprotein Konijn 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 25,29
(€ 16,86/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Junior kattenvoedingszak met kitten, kom met brokjes, 'whiskas'-logo, 'Junior', kip (Huhn/Poulet/Kip) 1,9 kg.
Whiskas
Junior Kip 1,9 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (139)
€ 6,89
(€ 3,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gelukkige Kat Volwassen kattenvoerzak met een tabby kat, gelabeld 'Weide Lamm' (Boerderij Lam), geschikt voor katten van 1 jaar en ouder, glutenvrij recept.
HAPPY CAT
Culinary Droogvoer Kat Volwassen, Weide-Lam 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Fit & Trim kattenvoer zak met een kat op gras, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Fit and Trim 1,8 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 38,99
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
N&D Prime Neutered kattenvoer verpakking met kip en granaatappel recept, met afbeeldingen van kipstukken en granaatappel.
N&D Farmina
Prime Adult voor gecastreerde katten 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer verpakking, 1250g, gelabeld als hypoallergeen, glutenvrij, met een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive 1,25 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (72)
€ 12,99
(€ 10,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Regional Red kattenvoerzak met een kat in de buitenlucht, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'biologisch geschikte voeding.'
Orijen
Regional Red Cat 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 44,99
(€ 24,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Hondenvoer zak met een tabby kat op een rotsachtige kust, gelabeld "Orijen Six Fish," met 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten en rauw dieet.
Orijen
Six Fish kat 1,8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (144)
€ 33,99
(€ 18,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdierenvoerzak met 'N&D Ocean' voor volwassen katten, met haring, pompoen en sinaasappelrecept; bevat afbeeldingen van ingrediënten en voedingsinformatie.
N&D Farmina
Ocean Adult Haring met pompoen 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (19)
€ 7,99
(€ 26,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten van 7+ jaar, rijk aan kalkoen, 1,4 kg.
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Senior 7+ Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (478)
€ 26,99
(€ 19,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gelukkige Kat Junior droog kattenvoerzak voor jonge katten van 4-12 maanden, met een speelse kitten en benadrukt ingrediënten van boerderijpluimvee.
HAPPY CAT
Young droogvoer kat junior, landgevogelte 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 15,09
(€ 11,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Urine kattenvoer zak, 1250g, met een katten silhouet en tekst over urinegezondheid en gematigd magnesium.
KATTOVIT
Feline Urinary Tonijn 1,25 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (137)
€ 14,49
(€ 11,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoeding zak, 7,5 kg, met 'Hähnchen Adult' met 80% dierlijke eiwitten, graanvrij en hypoallergeen.
Applaws
Droogvoer Kat Volwassen kip 7,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (187)
€ 44,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Volwassen kattenvoer voor gecastreerde katten met kwartel, pompoen en granaatappel, met een graanvrije formule. Verpakking van 1,5 kg.
N&D Farmina
Pumpkin Adult voor gecastreerde katten 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Volwassen kattenvoerzak met "N&D Pumpkin" met hertenvlees, pompoen en appelrecept. Inclusief afbeeldingen van groene appel, pompoen en vlees.
N&D Farmina
Pompoen Adult Hert 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoerzak met een bruine brok, met tekst die stelt "90% van de katten bereikte een gezonder gewicht in 8 weken."
ROYAL CANIN
Light Weight Care 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (112)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Purina Pro Plan LiveClear kittenvoer, 1,4 kg zak, met een pluizige kitten op de voorkant, gelabeld voor kittens onder 1 jaar.
PRO PLAN
Liveclear Kitten Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (286)
€ 29,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Applaws natuurlijke kattenvoerzak, met het label 'Hähnchen Kätzchen', 7,5 kg, graanvrij, 80% dierlijke eiwitten, hypoallergeen met prebiotica.
Applaws
droogvoer kitten, kip 2 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
N&D Prime kittenvoederzak met kip en granaatappelrecept, met afbeeldingen van rauwe kip en granaatappel, en tekst in meerdere talen.
N&D Farmina
Prime Kitten Kip en granaatappel 1,5kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 57,99
(€ 38,66/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Kitten Sterilised droogvoerzak voor kittens van 6-12 maanden, met een illustratie van een Bengal kitten en voordelen voor groei en immuniteit.
ROYAL CANIN
Kitten Gesteriliseerd 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (159)
€ 7,79
(€ 19,47/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Cat Care nier kattenvoer zak met een lichtgekleurde kat op de voorkant, gelabeld 'SCHONKOST NIERE' en 'All in One.'
HAPPY CAT
Care Droogvoer Kat Adult, Dieet Nier 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 31,49
(€ 7,87/kg)
Zak Perfect Fit kattenvoer met een gestreepte kat, brokjes en tekst 'ADULT 1+', 'PERFECT FIT', 'RIJK AAN ZALM', '750 g'
PERFECT FIT
Adult 1+ Rijk aan zalm 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (216)
€ 5,00
(€ 6,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met zwart-witte kat, gelabeld 'Sterilised Cat Mature Adult 7+' en met kip
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult, gesteriliseerd, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (226)
€ 29,99
(€ 19,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor kattenvoerzak met een illustratie van een Bengaalse kat, met tekst die de gezondheidsvoeding en op maat gemaakte brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Outdoor 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (165)
€ 7,29
(€ 18,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zak Nature's Variety kittenvoer, ontbeend vlees, graanvrij, met vrije uitloopkip, 1,25 kg, afbeelding van kitten
Nature's Variety
Nature's Verscheidenheid Geselecteerde Junior Kip 1,25 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,29
(€ 15,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Dental kattenvoer zak, met een grijze kat, beweert de vorming van tandsteen met tot 59% te verminderen in 28 dagen.
ROYAL CANIN
Dental Care 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (263)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zak van Thrive PremiumPlus graanvrij kattenvoer, gelabeld 'Kip', met 90% kip inhoud en '0% Onzin' slogan.
Thrive
Cat PremiumPlus kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 35,99
(€ 23,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zak met een kattenafbeelding, benadrukt ondersteuning voor de spijsverteringsgezondheid en 95% ontlastingkwaliteit in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een zak Orijen Original Kattenvoer met een grijze kat, benadrukt "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "biologisch geschikte voeding."
Orijen
Original Adult 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (240)
€ 37,49
(€ 20,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Gastro kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en labels voor laag vet, verteerbaar, en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Gastro 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 39,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult British Shorthair kattenvoerzak met een grijze kat, met nadruk op voeding voor het ras en unieke brokvorm.
ROYAL CANIN
British Shorthair Adult 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (478)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor kattenvoer zak met een illustratie van een uitrekkende kat, met tekst die de verminderde ontlastinggeur en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Home Life Indoor 27 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 6,69
(€ 16,73/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zak, met een kat en een brokje, met tekst die aangeeft dat het de urinegezondheid binnen 10 dagen ondersteunt.
ROYAL CANIN
Urinary Care 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,69
(€ 24,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Zwart-witte kat die naast een doos Purina Felix Seaside Sensations kattenvoer ligt, met brokjes met vis en groenten, 1 kg.
Felix
Seaside Sensations Zalm & Groenten 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
(€ 5,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Haarbal kattenvoer zak, met een kattenafbeelding, beweert haarbalvorming binnen 14 dagen te verminderen.
ROYAL CANIN
Haarbalverzorging 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (200)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Purina Pro Plan Sterilised Adult kattenvoer, met een close-up van het gezicht van een kat, gelabeld 'Renal Plus' en 'No. 1 ingredient turkey.'
PRO PLAN
Sterilized Adult 1+ Optirenal rijk aan kalkoen 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 2