Kattenvoer

Droog kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
250 producten
Purina Pro Plan Sterilised Senior kattenvoerzak met een close-up van het gezicht van een kat, gelabeld voor katten van 7 jaar en ouder, met Longevis® technologie.
PRO PLAN
Sterilized Senior 7+ Longevis rijk aan kalkoen 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Adult kattenvoer zak met Atlantische zalm, geschikt voor katten van 1+ jaar, met een glutenvrij recept en 81% dierlijke eiwitten.
HAPPY CAT
Culinary Droogvoer Kat Volwassen, Atlantische Zalm 10 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (18)
€ 52,99
(€ 5,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Niere/Renaal kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en tekst over hoogwaardige eiwitten en verlaagd fosfor.
KATTOVIT
Feline nierdieet 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 38,99
(€ 9,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Regular Sterilised kattenvoer voor katten van 7 jaar en ouder, met een zwarte kat en brokjes, met 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex' labels.
ROYAL CANIN
Sterilised 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (119)
€ 23,89
(€ 15,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Diabetes voedselverpakking, 400g, met een katten silhouet en tekst over bloedsuikercontrole, hoog eiwitgehalte en laag koolhydraatgehalte.
KATTOVIT
Diabetes bij katten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 2,99
(€ 7,48/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Kitten-zak (roze) 'Tot 12 maanden' met foto van kitten; zichtbare Nederlandse tekst "Sterk immuunsysteem".
ROYAL CANIN
Kitten 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (389)
€ 7,69
(€ 19,23/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; 'Sensitive Stomach & Skin' formule voor volwassenen, met kip.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult, Sensitive Stomach & Skin, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (464)
€ 26,29
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Light kattenvoerzak met een likkende gestreepte kat, tekst 'Light Mature Adult 7+' en 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult 7+, Light, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 25,59
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Regular Fit kattenvoer zak met een illustratie van een rennende kat, met tekst die 'Health Nutrition' en 'Aangepaste brok grootte' benadrukt.
ROYAL CANIN
Fit 32 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (259)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Gelukkige Kat Minkas Haarbal Controle kattenvoer zak met een speelse kat op de voorkant, met 72% vleesinhoud en een formule voor volwassenen.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Hairball Control, Gevogelte 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 29,99
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Thrive PremiumPlus graanvrij kattenvoer, 'Kip met Kalkoen,' met een blauwe kattensilhouet en '90% Kip, 0% Onzin' label.
Thrive
Cat PremiumPlus 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 18,29
(€ 12,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met grote gestreepte kat, 'Mature Adult 7+', 3 essentiële voordelen, met kip
Lage Prijs
Royal Canin Sensible kattenvoerzak met een grijze kat, met tekst die 'Health Nutrition' en 'Optimal digestion' benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensible 33 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (398)
€ 6,49
(€ 16,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Twee zakken Happy Cat Minkas Perfect Mix Adult kattenvoer met een likkende grijze tabby kat op de verpakking.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Perfecte Mix, Gevogelte, Vis & Lam 2x10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (61)
€ 54,99
(€ 2,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Ragdoll kattenvoerzak met een afbeelding van een Ragdoll kat, met tekst die de voeding voor het ras en voordelen voor een gezonde huid en vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Ragdoll Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (84)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor 7+ kattenvoerzak met een Bengaalse kat, die brokjes toont en de nadruk legt op gezonde voeding en grootte.
ROYAL CANIN
Outdoor 7+ 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (51)
€ 31,59
(€ 15,80/kg)
Beschikbare varianten: 4
Twee zakken Happy Cat Minkas Sterilised Adult kattenvoer met een likkende tabby kat op de verpakking.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Volwassen, Gesteriliseerd, Gevogelte 2x10 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (52)
€ 54,99
(€ 2,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Appetite Control katvoerzak, met een afbeelding van een kat en een brokje, met tekst over het beheersen van bedelgedrag.
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (81)
€ 36,29
(€ 18,15/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Pro Plan kattenvoer zak met een close-up van een kattengezicht, gelabeld 'Gesteriliseerd Volwassen 1+' en 'Renal Plus', met gezondheidsclaims.
PRO PLAN
Sterilised Adult Optirenal konijn 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,00
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Mother & Babycat droog kattenvoer verpakking toont een moederkat en kitten, met nadruk op gezondheidssteun en immuunvoordelen.
ROYAL CANIN
Mother Babycat 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (119)
€ 8,09
(€ 20,22/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoedingszak met grijze gestreepte kat, bakje brokjes, label '1+', gele tekst 'Met sappige KIP' en '1,9 kg'.
Whiskas
1+ Volwassen kip 1,9 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1211)
€ 7,19
(€ 3,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Bengal kattenvoer zak met een illustratie van een Bengal kat, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en optimale spijsvertering benadrukt.
ROYAL CANIN
Bengal Volwassen 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 98,29
(€ 9,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Hair & Skin kattenvoer zak met een kat, met tekst die aangeeft dat het de huidgezondheid en glanzende vacht ondersteunt, en 90% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Huid- en Haarverzorging 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Maine Coon kittenvoerzak met een speelse Maine Coon kitten, met tekst die de voeding voor het ras en gezonde groei benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Kitten 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (119)
€ 56,99
(€ 14,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kittenvoer met drie kittens, gelabeld 'Kitten <1', 'Chicken' en '5 Essential Benefits'.
Hill's
Science Plan droogvoer kitten Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (408)
€ 23,99
(€ 15,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Expert Calm kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met 'EXPERT' en 'CALM' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Calm 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 57,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak — Perfect Weight Adult 1+ met kip; grijs gestreepte kat likt zijn lippen.
Hill's
Science Plan droogvoer kat, Adult Perfect Weight, met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (399)
€ 33,99
(€ 13,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
IAMS kattenvoedingszak met oranje gestreepte kat, tekst 'With Fresh Chicken', 7+ Years, 86% dierlijk eiwit, 10 kg.
IAMS
Vitality Senior kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 33,99
(€ 3,40/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met een tabbykat, 'Oral Care Adult 1+', 'Veterinarian Recommended', 'with Chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Adult, Oral Care, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (174)
€ 26,79
(€ 17,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; etiket vermeldt 'Adult 1-6' en 'with chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Senior kattenvoerdoos (7+) 800 g, grijze kat die over een kom brokjes gluurt, label 'Mit saftigem Huhn' (met sappige kip).
Whiskas
Senior 7+ 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 5,69
(€ 7,11/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor 7+ kattenvoer zak met een grijze tabby kat, met tekst die gezondheidsvoeding en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Fit+Fun gesteriliseerd kattenvoer met gevogelte, 2kg, met een tabby kat op de verpakking.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Volwassen Gesteriliseerd met Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 1,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
PERFECT FIT
pouch Active 1+ met rund 750 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 3,29
(€ 4,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit kattenvoerzak met een oranje tabby, label 'ADULT 1+ MET KIP' en gewicht '1 kg'
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, volwassen kip 1 kg
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (6)
€ 3,49
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit kittenvoerzak met kitten, label 'KITTEN <1', 'MET KIP', en 1 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, junior, kip 1 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (9)
€ 3,49
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 4
Gelukkige Kat Minka's Junior Care kattenvoerzak met een speelse kat, met 87% dierlijke ingrediënten voor kittens van 13 weken en ouder.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Junior, Care, Gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (31)
€ 3,79
(€ 2,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Lucky Lou volwassen kattenvoer met een cartoon zwarte kat, met tekst die 'De echte smaak!' en 'Vogels & Verse Eend' benadrukt.
Lucky Lou
droogvoer kat, adult Gevogelte en eend 340 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 3,99
(€ 11,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zak Luck Lou kattenvoer voor senior katten, gevogelte & vers wild, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 97% dierlijk eiwit.
Lucky Lou
droogvoer kat, senior, gevogelte en wild 340 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 11,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Care Sensitive kattenvoer verpakking, met een kattenafbeelding, een kom met brokjes en tekst die kalkoen als het belangrijkste ingrediënt benadrukt.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Gevoelig, Kalkoen 750 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (5)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Lage Prijs
Grijze kat op een gele zak MultiFit kattenvoer met het label 'ZORG URINAIR', met een kom met brokjes en tekst over ondersteuning van de urinegezondheid.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Urinary, Kip 750 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een oranje tabby kat, gelabeld 'MultiFit CARE ADULT' met zalm, 750g, met nadruk op gewrichtsgezondheid en metabolisme.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Zalm 750 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer met een schattige oranje kitten op de voorkant, gelabeld 'CARE JUNIOR' met 'Huhn' (kip) en een kom met brokjes.
Exclusief
MultiFit
MultiFt Care Droogvoer Kat, Junior, Kip 750 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer met een pluizige kat op de voorkant, gelabeld "ZORG BINNEN" met details over anti-haarballen en verminderde ontlastinggeur.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Adult, Indoor, Kip 750 g
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (5)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer gelabeld 'CARE ANTI-HAIRBALL' met een fluffy kat op de voorkant, met een kom met brokjes eronder.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Anti-Haarbal, Kip 750 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Outdoor kattenvoer verpakking met een calico kat. Tekst benadrukt 'Geflügel mit Reis' (gevogelte met rijst) en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Outdoor Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (47)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 3