Kattenvoer

Droog kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
250 producten
Katvoerzak gelabeld 'N&D Tropical Selection' met kip, spelt, haver en tropisch fruit, ontworpen voor volwassen katten.
N&D Farmina
Tropical Adult Kip 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,99
(€ 13,33/kg)
Purina Pro Plan kattenvoer zak met een close-up van een Bengaalse kat, gelabeld 'Gesteriliseerd Volwassen 1+' en 'Renal Plus,' 1.5kg.
PRO PLAN
Adult Sterilized Konijn 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 23,99
(€ 15,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een cartoonkat, oranje achtergrond, tekst "Enfin du vrai poulet" met ingrediënten: veenbessen, salie, valeriaan.
Edgard & Cooper
Adult Kattenvoer kip 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 12,50/kg)
Lage Prijs
Kattenvoerzak met een Maine Coon kat, gelabeld "SELECT GOLD ADULT Maine Coon," met details over gevogelte en zalm ingrediënten.
Exclusief
SELECT GOLD
Maine Coon Adult Gevogelte en zalm 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak met een tabby kat, gelabeld 'SELECT GOLD SENIOR Gesteriliseerd,' met details over optimale voeding voor gesteriliseerde katten.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Senior Gevogelte en Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Adult Derma Care kattenvoer zak met een close-up van een kattengezicht, met tekst die zalm als hoofdingrediënt benadrukt.
Kattenvoerzak gelabeld 'N&D Ancestral Grain Neutered' met kip, spelt, haver en granaatappel ingrediënten.
N&D Farmina
Ancestral Grain Adult voor gecastreerde katten 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium kattenvoer zak gelabeld "WOW Cat" met lamsvlees en lijnzaad, met afbeeldingen van rauw vlees, bosbessen en brokjes. 2 kg.
WOW
Cat Senior Lam 2 kg
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 26,99
(€ 13,50/kg)
N&D Ancestral Grain kattenvoerzak met lamsvlees, spelt, haver en bosbessenrecept; gelabeld voor volwassen katten met voedingsdetails.
N&D Farmina
Ancestral Grain Adult Lam 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 26,99
(€ 17,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze zak WOW Cat droog kattenvoer met gevogelte en wortelen, met een katvormige kom grafiek die vlees en brokjes toont. 2 kg.
WOW
Cat Junior Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 26,99
(€ 13,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; label 'Tegen haarballen & perfecte vacht', 'met kip', 'Aanbevolen door dierenartsen'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat Adult Hairball & Perfect Coat kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (377)
€ 27,79
(€ 18,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Twee zakken Thrive PremiumPlus Zalm & Haring graanvrij kattenvoer, met de labels '70% Vis' en '0% Onzin.'
Thrive
Cat PremiumPlus 2x1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met wit-grijze kat, labels 'Senior 11+' en 'met kip' en Hill's-logo.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, senior, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 28,29
(€ 18,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan kattenvoer zak met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Gesteriliseerd Volwassen Renal Plus," met zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Sterilized Adult 1+ Optirenal rijk aan zalm 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 28,99
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Close-up van het gezicht van een kat op een Purina Pro Plan Adult Renal Plus zak, met de tekst 'Nr. 1 Ingrediënt Kip' en gezondheidsclaims.
PRO PLAN
Adult Kip 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure Chicken Senior 7+ kattenvoedingszak, foto van een Bengaal, '55% chicken, 45% fruits & veg', 2,5 kg
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ Pure Chicken 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Bozita Kitten voedselzak, 2kg, met een graanvrije formule met 90% kip, en een achtergrondafbeelding van een kat buiten.
BOZITA
Kitten Kip 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 32,49
(€ 16,25/kg)
Volwassen kattenvoerzak met N&D Spirulina, met afbeeldingen van haring, spirulina poeder en goji-bessen. Tekst benadrukt voedingsvoordelen.
N&D Farmina
Spirulina Haring 1.5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 32,90
(€ 21,93/kg)
N&D Quinoa Hairball kattenvoer zak met een rode appel, eend en quinoa ingrediënten, gelabeld voor volwassen katten.
N&D Farmina
Quinoa Hairball
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 32,90
(€ 21,93/kg)
N&D Ocean kittenvoerzak met ingrediënten zoals kabeljauw, garnalen, pompoen en meloen, met een blauw en wit ontwerp.
N&D Farmina
Ocean Kitten Kabeljauw 1,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 33,90
(€ 22,60/kg)
Twee zakken van 2 kg WOW-Cat droogvoer, "Kip met kattenkruid," met labels "84% Vlees" en "Graanvrij," met afbeeldingen van vlees en brokjes.
WOW
Cat Adult Kip 2x2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 38,99
(€ 9,75/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Wilderness Adult" met een kattenprofiel, met "70% Fresh Meat" en "Huhn" (Kip) prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kip Adult 2,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (33)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoedingszak gelabeld "Wilderness Adult" met een tabby kat, met 70% vers vlees, 30% groenten, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vers Vlees Kalkoen Adult 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
N&D Quinoa volwassen kattenvoer zak met formule voor gewichtsbeheersing met lam, quinoa, broccoli en asperges; voedingsdetails zichtbaar.
N&D Farmina
Quinoa Weight Management 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 26,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
PERFECT FIT
pouch Active 1+ met rund 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (81)
€ 42,99
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Nature's Variety Adult kattenvoer zak met ontbeend kip, gezonde granen en voordelen voor vacht, spijsvertering en immuniteit, 7 kg.
Nature's Variety
Nature's Variatie Kip 7 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 44,49
(€ 6,36/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Sterilised Kitten met twee kittens, 'Sterilised Kitten', 'Science Plan' logo, 'Chicken' en '5 essentiële voordelen'
Hill's
Science Plan droogvoer Kitten, Gesteriliseerd, met kip 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (151)
€ 44,69
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Homestead Harvest kattenvoer zak met "Adult Cat" label, met vrijlopende kip & kalkoen, 65% kleine prooi-ingrediënten, en gezondheidsvoordelen.
ACANA
Homestead Harvest met kip, kalkoen en eend 4,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 45,89
(€ 10,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoerzak gelabeld 'CRAVE' met een close-up van een kattengezicht, met nadruk op hoog eiwit, graanvrij, en gemaakt met natuurlijke vis.
CRAVE
met zalm en witvis 7 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 47,99
(€ 6,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twee zakken Purina ONE Bifensis kattenvoer, elk 5,7 kg, met een grijze kat aan de linkerkant en de tekst "Sterilcat" en "Rijk aan Huhn als Zutat Nr. 1."
Purina ONE
BIFENSIS Sterilcat Kip 2x5,7 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (49)
€ 51,49
(€ 4,52/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoer zak met een tabby kat met een rode halsband. Tekst benadrukt 'Adult 1-6' en voedingsvoordelen.
Hill's
Feline Science Plan Adult
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 68,39
(€ 9,77/kg)
Volwassen kattenvoerzak met het label "N&D Quinoa" met een spijsverteringsformule met lamsvlees, quinoa, venkel en munt.
N&D Farmina
Quinoa Digestion 5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 69,90
(€ 13,98/kg)
IAMS kattenvoerzak met foto van een oranje tabby — Hairball-formule met verse kip, 1+ jaar, 10 kg.
IAMS
Vitality Adult Haarballen Kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (693)
€ 30,99
(€ 3,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twee zakken Royal Canin Expert Gastro-intestinaal kattenvoer, gelabeld 'Fibre Response', met een kattenillustratie en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Expert Gastrointestinale Vezelrespons 2x4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 115,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze kat die gluurt en kom brokjes; zichtbare tekst 'Met sappige kip', '1+', '800 g'
Whiskas
1+ Adult droogvoer 800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (197)
€ 2,79
(€ 3,49/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met een gestreepte kat met een rode halsband; label 'Urinary Health Adult 1+ met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer kat, adult, urinary health, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,79
(€ 19,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan Light kattenvoer voor volwassen katten met foto van een grote gestreepte kat, tekst "Light Adult 1-6" en "met kip".
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze tabby en kom met droogvoer; zichtbare tekst: 'whiskas', 'Met smakelijk rundvlees', '1+', '800 g'
Whiskas
1+ Adult droogvoer 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Norwegian Forest Cat droogvoerzak met een grijs-witte kat, die de voeding specifiek voor het ras benadrukt voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Norwegian Forest Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (44)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sphynx Adult kattenvoer zak met een illustratie van een Sphynx kat, met tekst die de voeding voor het ras en hoge energie-inname benadrukt.
ROYAL CANIN
Sphynx Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 34,99
(€ 17,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Perzische kittenvoeding zak met een fluffy Perzische kitten, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en voordelen voor een gezonde groei benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Kitten 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoerzak voor senioren, 750g, met een fluffy grijze kat, met de tekst 'SENIOR 11+' en 'Reich an Huhn.'
Purina ONE
BIFENSIS Senior 11+ 750 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Kattenvoerzak met het label 'Wilderness Adult' met een tabby kat, met tekst die '70% Vers Vissen' en 'Lachs Saumon Salmon' benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fresh Fish Salmon Adult 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (22)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 2