Trixie

Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Maat hond:
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
46 producten
Fles Trixie droogshampoo met een hond, kat en konijn op het etiket, met de tekst 'Trocken-Shampoo' en 'Sanfte Reinigung ohne Baden.'
Trixie
Droogshampoo 100 g hond
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 7,19
(€ 71,90/kg)
Grijze kat die krabt aan een mat met een pluizige witte rand en een klein hangend pompon-speeltje.
Trixie
krabmat met pluchen rand
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (23)
€ 11,99
Witte plastic voerstation voor huisdieren met twee verwijderbare blauwe kommen voor voedsel en water.
Trixie
voerbakset, kunststof
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 9,59
Afbeelding van een blauw raam met een witte grid opslagorganisator bevestigd, die een schoon, modern ontwerp toont.
Trixie
-veiligheidshek voor ramen Zij-element
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (50)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Een hoge, cilindrische krabpaal bedekt met natuurlijke sisal touw, ontworpen voor katten om aan te krabben en te spelen.
Trixie
reservepaal ø 9 cm naturel 30 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (153)
€ 5,39
Beschikbare varianten: 3
Een gestructureerde, off-white krabpad voor huisdieren, gemonteerd op een bruine kartonnen achterkant, ontworpen voor kattenkrabben.
Trixie
krabplank XL naturel
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (27)
€ 11,99
Grijze pluche muis speelgoed voor huisdieren met zwarte oren en een roze neus, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Trixie
Active-Mouse
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (60)
€ 16,99
Huisdierenwaterfontein met een blauwe bovenkant en een witte basis, met stromend water voor huisdieren om te drinken.
Trixie
Drinkfontein Duo Stream
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (35)
€ 29,99
Witte, fluffy huisdierenbed met een gebogen rugleuning, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Trixie
radiatorligmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 27,99
Trixie Chicken Mini Sticks in een doorzichtige zak, gevuld met lichtbruine sticks, gelabeld "Met kip en rijst" in verschillende talen.
Trixie
Premio Chicken Mini Sticks, 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Grijze driehoekige kattenspeelgoed dat lijkt op een stuk kaas, met gaten en een hangende pluche muis aan een stok.
Trixie
Cat's Cheese
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (110)
€ 8,49
Witte dubbele voerdispenser voor huisdieren met twee compartimenten gevuld met droge brokjes, elk met een scharnierend deksel.
Trixie
voederautomaat
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (76)
€ 30,99
Close-up van Trixie Tuna Rolls voor katten, met traktaties en een tabby kat. Labels omvatten 'TUNA ROLLS', '50 g' en 'gluten-vrij'.
Trixie
Premio Tuna Rolls 6 x 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,14
(€ 33,80/kg)
Een zak Trixie Simple'n'Clean kattenbakvulling met een slapende kat, die geurabsorptie en economisch gebruik toont.
Trixie
Fresh´n´Easy maandvulling granulaat 5 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (86)
€ 9,29
(€ 1,86/l)
Beschikbare varianten: 2
Kattenboom met een krabpaal, twee niveaus en gezellige schuilplaatsen, met een zacht beige en natuurlijk vezelontwerp.
Trixie
krabpaal Falco
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 164,99
Een gezellige kattenboom met een pluche bovenste zitplaats waar een Bengaalse kat ligt, een krabpaal en een kubusvormige schuilplaats eronder.
Trixie
Krabboom Ava van
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 85,89
Een felgroene huisdierhalsband met een textuurontwerp en een witte sluiting met een USB-poort voor opladen.
Trixie
Flitslichtring USB, nylon groen XS-S
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (8)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Oranje huisdier trainingsring met een witte AAN/UIT-schakelaar, ontworpen voor interactieve spelletjes en oefeningen.
Trixie
Flitslichtring USB, XS-XL 70 cm/ø 10 mm oranje
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (5)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 2
Duidelijke huisdierhalsband met een blauwe en witte knop, ontworpen voor zichtbaarheid en veiligheid tijdens nachtelijke wandelingen.
Trixie
Flitslichtring USB, kunststof blauw S–M
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 13,99
Beschikbare varianten: 4

Trixie: Benodigdheden voor huisdieren in de MAXI ZOO webshop