Kattenvoer

Droog kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Sorteren op:
250 producten
Lage Prijs
Hill's Science Plan voerzak met een oranje-witte kat met rode halsband; tekst 'Sterilised Cat', 'with chicken', '3 Essential Benefits'.
Gesponsord
Hill's
Science Plan Droog Kattenvoer, Adult, Gesteriliseerd Met kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (824)
€ 76,99
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Regular Sterilised 37 kattenvoer zak met een illustratie van een grijze kat, met tekst die gezondheidsvoeding en gewichtsbeheer benadrukt.
Gesponsord
ROYAL CANIN
Sterilised 37 droogvoer 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (574)
€ 79,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Beef kattenvoer met wilde kat en rundvleesafbeelding: 65% rundvlees, 35% fruit/groente, 0% granen.
Gesponsord
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (212)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met label 'True Country', foto van een gevlekte kat, afbeeldingen van vis en kip en tekst '70% 30% 0%'.
Gesponsord
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Adult True Country 7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 64,99
(€ 9,28/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult huisdiervoer, Pure Chicken, afbeelding van een wilde kat en een kippenbout; labels: 65%/35%/0%.
Gesponsord
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, pure kip 7 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 64,99
(€ 9,28/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer 'Northern Turkey' zak met kat en stuk kalkoen; toont 65%/35%/0%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Northern Turkey 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness True Country senior kattenvoer (Senior 7+), kip met zalm, 55%/45%/0%, 300 g, foto van een kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ True Country 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kittenvoerzakje met twee gestreepte kittens, 'Pure Beef' label, afbeelding van rauw rundvlees, 65% rund, 300g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer Kat Kitten Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, gelabeld "WILD COAST," met 65% tonijn, kip, buffel en krill.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wildcoast Adult Tonijn met Kip, Buffel en Krill 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (99)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Pure Beef met een afbeelding van een Bengaal op gras; labels: Senior 7+, 55%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness droogvoer kat senior pure beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Wilderness Adult Ranger's Forest', met een speelse kat, met 70% vlees en 30% fruit/groenten, zonder granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Ranger's Forest Adult 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (75)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness volwassen kattenvoer – Pure Duck, 65% eend, 35% fruit en groenten, 0% toegevoegde granen, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat, Adult, Pure Duck 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Kitten True Country met twee kittens, afbeelding van kip met zalm, 70%/30%/0% en 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoeding kat, kitten, True Country, kip met vis 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (151)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Kittenvoer, "Wide Savannah," met twee speelse kittens. Bevat 75% gevogelte, 25% fruit/groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Wilderness huisdier voedselverpakking met een doos van 4x100g kalkoenmaaltijden en een 300g kippenzak, met afbeeldingen van een kat en kip.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengde voedingsset 2-delig.
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (4)
€ 12,49
(€ 17,84/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Wilderness Black Earth', met 70% rundvlees, buffel en kip, en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Black Earth Adult rund, buffel en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (140)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak 'Wilderness Dark Fjord' met een wilde kat en een meer, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord Adult edelhert, wild zwijn en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (119)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met tekst die 'rijk aan zalm' en '55% zalm & gevogelte' benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat kitten Zalm 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (169)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gouden kattenvoer verpakking voor volwassenen met een grijze kat, met de nadruk op 'Urinary', 'Geflügel mit Reis' en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Urinary Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak gelabeld 'Premiere Vleesmenu' met een tabby kat, met 'Buiten Volwassen' en '55% Vlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Outdoor 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (64)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 51% gevogelte en rundvlees, geschikt voor gesteriliseerde volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Droogvoeding Kat Gesteriliseerd 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (207)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Huisdiervoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met 51% gevogelte-inhoud, en claims voor tandheelkundige zorg en hygiëne.
Exclusief
PREMIERE
dental gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (78)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 47% gevogelte-inhoud, geschikt voor senior katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat senior 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat op de voorkant, gelabeld 'Premiere. Vleesmenu,' met 'rijk aan rundvlees' en '48% rundvlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoer voor volwassen katten Rund 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (213)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld "Premiere Meat Menu" voor gevoelige volwassen katten, met een tabby kat, met tekst die 53% gevogelte en visinhoud benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive Gevogelte 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Lage Prijs
Katvoer verpakking met een bruine kat op de voorkant, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Sensitive Digestion', met details over insecteneiwit en prebiotica.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Digestion Droogvoeding Kat Adult Insectenmix 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (41)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Renal huisdiervoeding verpakking, met een glutenvrij label, lage fosforclaim en indicatie voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect droogvoer voor katten, Adult, Renal 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een zwart-witte kat, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Classic Fit,' met kip en rijst formule in het Duits en Engels.
Exclusief
SELECT GOLD
Classic Fit Adult kip 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking toont een fluffy bruine kat met groene ogen, gelabeld 'Premiere Meat Menu' met 52% gevogelte en zalm voor volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Adult 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak Select Gold Volwassen Licht kattenvoer met een grijs en witte kat, ontworpen voor katten die vatbaar zijn voor overgewicht.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer kat Light Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Zwart-witte kat op een huisdiervoerzak gelabeld 'SELECT GOLD Senior Classic Fit,' geschikt voor katten ouder dan 12 jaar, met gevogelte en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
+12 Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Premiere Meat Menu', met een Bengaalse kat, met de tekst 'Grain Free Adult' en '51% Pheasant & Poultry.'
Exclusief
PREMIERE
Graanvrije Fazant 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 20,49
(€ 5,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
ACANA Bountiful Catch kattenvoer zak met wilde zalm, haring en kabeljauw, met 65% kleine prooi-ingrediënten.
ACANA
Bountiful Catch met zalm, haring en heek 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 25,89
(€ 14,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Tundra kattenvoerzak met een fluffy kat, die '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'rauwe eend, vis & hert' toont.
Orijen
Tundra 1,8 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (80)
€ 51,99
(€ 28,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Long Hair kattenvoer zak met een illustratie van een langharige kat en tekst over gezondheidsvoeding en haarbalreductie.
ROYAL CANIN
Indoor Langhaar 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (67)
€ 6,19
(€ 15,48/kg)
Beschikbare varianten: 4
Happy Cat Adult Farm Poultry kattenvoerzak met een tabby kat op de voorkant, met tekst die de XXL brokjesgrootte en glutenvrij recept benadrukt.
HAPPY CAT
Culinary droogvoer kat volwassen, landgevogelte 1,3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 14,79
(€ 11,38/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gelukkige Kat Volwassen Binnenkattenvoerzak met een grijze kat, gelabeld 'Atlantik Lachs | Atlantische Zalm', met benadrukte voedingsvoordelen.
HAPPY CAT
Droogvoer Kat Volwassen, Indoor, Atlantische Zalm 1,3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte hondenvoedselzak met het gezicht van een tijger, gelabeld 'CRAVE - Voldoen aan hun natuur,' met details over hoog eiwit, vers rundvlees en kip.
CRAVE
Adult 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 19,99
(€ 26,65/kg)
Happy Cat Senior droge kattenvoer voor katten ouder dan 10 jaar, met farm lamb, kleine brokjes, en een kat op de zak.
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, weidelam 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 34,49
(€ 8,62/kg)
MAC's Super Food for Cats kitten droogvoer zak, met gevogelte-ingrediënten, met tekst die de hoge vleesinhoud, omega-3 & 6, en kruiden benadrukt.
MAC's
Superfood for Cats Kitten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin British Shorthair kittenvoedselzak met een grijze kitten, met tekst die de voeding voor het ras en de specifieke brokvorm benadrukt.
ROYAL CANIN
British Shorthair Kitten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (119)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Happy Cat Senior kattenvoerzak voor katten ouder dan 10 jaar, met Atlantische zalm, met een afbeelding van een grijze kat en het label 'All in One.'
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, Atlantische zalm 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Zwarte huisdiervoedingszak met een tijgergezicht, gelabeld "CRAVE," met "Hoog eiwit," "100% natuurlijk kip," en "Graanvrij," 750g.
CRAVE
met kalkoen en kip 750 g 750 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (43)
€ 18,69
(€ 24,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maine Coon kattenvoer zak met een afbeelding van een Maine Coon kat, met tekst die de voeding van het ras en gewrichtsondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Adult 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (369)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5

Droog kattenvoer in de webshop van Maxi Zoo