Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Fles Petbalance Support Zalmolie voor huisdieren, met een hond en kat op het label, met tekst die vitaliteit en zorg promoot.
Exclusief
PetBalance
Support zalmolie 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (74)
€ 10,29
(€ 41,16/l)
Beschikbare varianten: 2
Witte en grijze kattenbak met een transparante flapdeur en ventilatiesleuven aan de bovenkant.
Exclusief
AniOne
kattenbak Smart Cat lichtgrijs
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (95)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
GimCat Multi-Vitamine Pasta Extra tube en doos met afbeelding van een gestreepte kat, met tekst 'Cell-Immune Complex' en '12 vitaminen.'
GimCat
Multi-Vitaminepasta Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 10,29
(€ 102,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een speelse oranje kat op de ronde MultiFit Dentalys verpakking, met een tandicoon en tekst in het Engels en Frans.
Exclusief
MultiFit
Dentalys 7x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Blikjes hondenvoer gelabeld "Animonda Integra Protect Diabetes" met gevogelte, met tekst over stabiele glucose- en urine pH-niveaus.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Diabetes Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (177)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking voor GimCat Kattengras, met een close-up van het gezicht van een oranje tabby kat, met tekst in meerdere talen en groene grasgraphics.
GimCat
kattengras 150g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (97)
€ 5,29
(€ 35,27/kg)
Doos en tube van GimCat Malt-Soft Paste Extra anti-haarbalcomplex voor katten, tube met roze etiket en tekst 'Malt-Soft Paste Extra' zichtbaar.
GimCat
Malt-Soft Paste Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 8,39
(€ 83,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoerzak met een bruine brok, met tekst die stelt "90% van de katten bereikte een gezonder gewicht in 8 weken."
ROYAL CANIN
Light Weight Care 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (112)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Turquoise FURminator Undercoat anti-verhaarhulpmiddel voor kleine kortharige katten (S) met grijs handvat, afgebeeld met doosverpakking
FURminator
kat S Kortharig
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 26,49
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Witte en zwarte kattenbak met een transparante flapdeur, met een opening aan de bovenkant voor gemakkelijke toegang en schoonmaak.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Corner
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (49)
€ 25,99
Kattovit Feline Diet Gastro kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en labels voor laag vet, verteerbaar, en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Gastro 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 39,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte Wahl Arco Pro huisdierenschaar met een textuur grip en een aan/uit-knop, met een zilveren mes aan de bovenkant.
Binnenkort beschikbaar
Wahl
Tondeuse Arco Pro
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 139,00
Een beige kattenbak met een transparant deksel en een open voorkant, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kap voor open kattenbak Senior
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,99
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Convalescence hondenvoer, 100g, met hoge energiedichtheid, pâté-stijl, met 'Huhn/Poulet' label.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Herstellende Kip 16x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,04
(€ 11,90/kg)
Beaphar tandenspray voor huisdieren, met een hond en kat op het label. De tekst bevat "Zahnpflege Zerstäuber," "Bekämpft Plaque," en "Frischer Atem."
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
tandverzorging verstuiver spray 150 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 8,19
(€ 54,60/l)
Lage Prijs
Verpakking van Beaphar CatComfort Excellence Starter Kit met een fluffy grijze kat, met tekst die "Stressvolle situaties" en "30 Dagen" benadrukt.
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
CatComfort Excellence starterset 48 ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (27)
€ 26,99
(€ 562,29/l)
Beaphar Toothgel voor huisdieren met enzymen, lever smaak, frisse adem, geen poetsen nodig, afgebeeld met een hond en kat op de verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
tandgel 100 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 7,99
(€ 79,90/kg)
Doos Doppelherz 'Haut & Fell Complex – für Katzen' met kitten; zichtbare tekst: Lachsöl, Borretschöl, Biotin, Vitamine B+E+A
Binnenkort beschikbaar
Doppelherz
Huid & Vacht Complex voor Katten 25x10 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 9,22
(€ 36,88/kg)
Huisdiervoeding zak gelabeld "animonda INTEGRA PROTECT URINARY" in geel en wit, ontworpen voor urinegezondheid met rundvlees.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, urinestenen 24x85g Met rundvlees 24x85 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Renal hondenvoer zak, met een gele ontwerp, met tekst die "laag fosfor" en "met kip" aangeeft.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nieren 24x85g Met kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 19,49
(€ 9,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'Thyroid Care y/d™ met Kip' van Hill's Prescription Diet, met een kattenafbeelding en de tekst 'Veterinary Exclusive'.
Hill's
Prescription Diet Thyroid y/d met kip 24 x 156 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (215)
€ 54,99
(€ 14,69/kg)
Fles van Petbalance Support Haar & Huid Serum voor huisdieren, met een hond en kat op het label, 125 ml, met tekst in het Duits en Engels.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PetBalance
Support Huid & Vacht Tonicum 125ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 10,59
(€ 84,72/l)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet a/d Urgent Care blikvoer voor honden en katten met kip, door dierenartsen aanbevolen, met een trek-tab deksel.
Hill's
Prescription Diet Urgent Care a/d met kip 24x156g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (287)
€ 70,99
(€ 18,96/kg)
Een groene en grijze huisdierverzorgingskam met metalen tanden, gelabeld 'MOSER ANIMALLINE,' ontworpen voor het ontwarren van vacht.
Binnenkort beschikbaar
Moser
ontklitter
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 14,29
Verpakking van hondenvoer voor "animonda INTEGRA PROTECT HARNSTEINE mit LACHS," met zalm en claims om urinestenen te voorkomen.
animonda
Integra Protect Harnstenen Zalm 16x100 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (78)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)