Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Tandvezelsticks voor katten, met een kattengezicht op de verpakking, met 86% zalm en kip, en beweert tandplak te voorkomen.
Bogadent
Dental Fibre Sticks 50g Vis
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (121)
€ 4,59
(€ 91,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Container van 'Take Care' vingerpads voor het schoonmaken van de ogen en oren van huisdieren, met een afbeelding van een Collie-hond, met 50 pads inbegrepen.
Exclusief
TAKE CARE
verzorgingsvingerlingen
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (24)
€ 7,99
Verpakking van AniOne geurige reinigingsdoekjes voor huisdieren, met een golden retriever en een rode kat op de voorkant, met 50 doekjes inbegrepen.
Exclusief
AniOne
verzorgingsdoekjes 50 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 6,49
AniOne Oorverzorgingsproductdoos met een hond en een kat, met tekst in meerdere talen, waaronder 'Oorverzorging' en gebruiksinstructies.
Exclusief
AniOne
oorverzorging
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (12)
€ 5,99
(€ 99,83/l)
Verpakking voor AniOne Oogverzorging lotion met een lachende hond en een kat, met tekst in meerdere talen over oogverzorging.
Exclusief
AniOne
Oogverzorging
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 5,99
(€ 99,83/l)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal kattenvoer zak met een afbeelding van een grijze tabby kat, gelabeld "RENAL" en "LOAF" op een witte achtergrond.
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Special kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL SPECIAL 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (63)
€ 11,49
(€ 28,72/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat, met het 'ROYAL CANIN' logo en 'RENAL' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (68)
€ 11,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Diabetisch kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'DIABETISCH' en 'DUNNE SCHIJVEN IN SAUS'.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 19,79
(€ 19,40/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Satiety Weight Management kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld "Dunne Plakken in Saus."
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12x85g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Bogar Plaque Control Chips zakje, kattenfoto bovenaan, tekst 'BOGAR', 'Plaque Control Chips' en '87% Chicken'.
Bogadent
DENTAL ENZYME CHIPS kat 50 g kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (207)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale Gematigde Calorie kattenvoer zak met een kattenafbeelding en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL MODERATE CALORIE 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Witte en grijze kattenbak met een voorinvoer, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
gesloten zeefkattenbak Clean Cat M
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (58)
€ 33,49
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet c/d Urinary Care kattenvoer zakje met zachte stukjes in saus met zalm, gelabeld als veterinaire exclusief.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Stress Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (359)
€ 18,49
(€ 18,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
Turquoise 'AniOne Paw Care Spray' fles met pootafdruk icoon en grafiek van natuurlijke ingrediënten, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
AniOne
pootverzorgingsspray 60ml
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (24)
€ 5,49
(€ 91,50/l)
Hondentandpasta en tandenborstelset, met een tube gelabeld 'Zahncreme' met een collie-afbeelding, en een dubbelzijdige tandenborstel.
Exclusief
TAKE CARE
Tandverzorgingsset
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (13)
€ 12,79
(€ 127,90/l)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hypoallergene kattenvoer zak met een illustratie van een tabby kat en het merklogo bovenaan.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (158)
€ 39,99
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Roestvrijstalen huisdierverzorgingsschaar met ronde punten en ergonomische handgrepen, ontworpen voor veilig en nauwkeurig trimmen.
Exclusief
TAKE CARE
Schaar voor ogen en oren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 13,49
Lage Prijs
Fles Premiere Raw Kitchen Red Salmon Oil voor huisdieren, gelabeld in het Duits en Engels, met natuurlijke ingrediënten en omega-3 voordelen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Rode zalmolie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 6,99
(€ 27,96/l)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak met een afbeelding van een tabby kat en een witte achtergrond met rode en gouden accenten.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 11,49
(€ 28,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Expert Calm kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met 'EXPERT' en 'CALM' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Calm 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 57,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Kitten droog kattenvoer zak met een afbeelding van een zwart-witte kitten en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (34)
€ 39,99
(€ 20,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak voor katten, gelabeld 'Satiety Weight Management,' met een zwart-wit afbeelding van een kat.
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (128)
€ 26,99
(€ 17,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking van anti-plak vingerborstel met een glimlachende collie, met tekst in meerdere talen die de antibacteriële eigenschappen beschrijft.
Exclusief
TAKE CARE
Anti-plaque vingerborstel
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 12,19
Tandgel tube voor honden met een collie afbeelding en meertalige tekst: 'Dierenarts ontwikkeld' en 'Met minerale reinigingsdeeltjes.'
Exclusief
TAKE CARE
Tand Lipidegel
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 13,29
(€ 132,90/l)
GimCat Gastro Intestinal Paste tube en doos met zwart-witte kat, 'Digestive-Support Formula', 50 g.
GimCat
Gastro Intestinal Pasta 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Een hondenborstel met groene handgreep, met een rechthoofd en fijne metalen haren, gelabeld 'MOSER' op de handgreep.
Moser
middelgrote plukborstel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (16)
€ 11,99
Aqua blauwe sprayfles gelabeld "AniOne Kämmlhilfe" met afbeeldingen van een hond en kat, die het promoot als een kamhulp voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
hulpspray bij het kammen 175 ml
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (6)
€ 6,59
(€ 37,66/l)
Grijze rechthoekige kattenbak met een gladde binnenkant en verhoogde randen, ontworpen voor gemakkelijke reiniging en comfort.
Exclusief
AniOne
Arist-O-Tray
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (13)
€ 15,99
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat en het merkimago bovenaan.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 400 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (172)
€ 9,99
(€ 24,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Diet Diabetische kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat en een vetgedrukt "DIABETIC" label.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 32,49
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Sensitivity Control kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Sensitivity Control 3,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 64,99
(€ 18,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles Take Care Anti-Plaque Spray voor huisdieren, met een lachende hond, met tekst in meerdere talen over tandheelkundige zorg en plaque-reductie.
Exclusief
TAKE CARE
Anti-Plaque Spray 125 ml
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (23)
€ 8,19
(€ 65,52/l)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'LOAF' met een gouden streep.
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Mousse 12x85g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
Roestvrijstalen verzorgingsschaar voor huisdieren met één rechte en één gekartelde blad, ontworpen voor het trimmen van huisdierenvacht.
Exclusief
TAKE CARE
effileerschaar
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 13,49
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal kattenvoerzakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne Plakjes in Jus.'
Een roze en witte dubbelzijdige tandenborstel voor huisdieren met zachte borstelharen en een textuur grip, ontworpen voor het reinigen van de tanden van huisdieren.
Exclusief
TAKE CARE
Tandenborstel
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 6,59
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hepatic kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met het 'ROYAL CANIN' logo prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 40,49
(€ 20,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Recovery veterinaire blikvoeding voor honden, met een wit label met een kroonlogo en afbeeldingen van een hond en kat.
ROYAL CANIN
Veterinary RECOVERY 12x195 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 40,79
(€ 17,43/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary zakje met 'Renal met Kip' kattenvoer, met een kattenafbeelding, met de tekst 'Dunne Plakjes in Jus'.
ROYAL CANIN
Veterinary Renal kip 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (87)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
GimCat Senior Paste tube en doos met afbeelding van een grijze kat, Leeftijd 7+, Balanced-Ageing Formula, 'No sugar added' (50 g).
GimCat
Senior Pasta 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)