Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Lage Prijs
Beaphar Lactol Kittenmelk poedercontainer met een schattige grijze kitten en meertalige tekst over groei en ontwikkeling.
Beaphar
Lactol Opfokmelk 500 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 21,99
(€ 43,98/kg)
Kattovit Feline Diet multipack voor nierondersteuning, met 12 x 85g zakjes met smaken: rundvlees, kip, kalkoen en eend.
KATTOVIT
Multipack Nier/Renal in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 15,29
(€ 14,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 300g verpakking voor katten, gelabeld als zeer goed verteerbaar gastro-intestinaal dieet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica dieetvoer 300 g
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (31)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 300g verpakking voor nierdieet, met een katten silhouet en voedingsinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (17)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergen kattenvoer verpakking, 300g, met een silhouet van een kat en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen met Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (30)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit, 300g verpakking voor de gezondheid van urinestenen bij katten, met een silhouet van een witte kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinsteendiët Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (27)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet zak voor katten, 300g, gelabeld 'Reduktion + Diabetes' met meertalige tekst over obesitas en diabetes.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica droogvoer kat, adult, reductie+diabetes 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (31)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d, zachte stukjes in jus, kippen smaak, door dierenarts aanbevolen, huisdiervoedingszak.
Hill's
Prescription Diet Urinary Care s/d met kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet voor honden met diabetes, 100g pâté verpakking, met tekst over glucoseregulatie en dieetinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet voor Diabetes, 85g zak, met een katten silhouet en tekst die aangeeft dat het een gespecialiseerde voeding is voor diabetische huisdieren.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Diabetes 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet, 85g zakje, gelabeld 'Reduktionsdiät' voor gewichtsbeheersing bij huisdieren, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica reductie dieet Kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (11)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoeding in een tray van 100g, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet,' met een kattensilhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen 16x100g kip 16x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld "Medica Veterinary Diet Hypoallergen" met kip en rijst, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nat kattenvoer, Adult, hypoallergeen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (7)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Struvit kattenvoer zakje, 85g, met een witte kat silhouet en tekst over urinegezondheid.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet kip 24x85 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (17)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Dieetvoeding verpakking voor honden, gelabeld "Select Gold Medica Harnsteindiät" voor urinegezondheid, met een 100g pâté met kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet kip 16x100 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet' voor de gezondheid van urinestenen, met 'Harnsteindiät Struvit' en kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet 6x200 g
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (16)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Hypoallergene Veterinaire Dieet kattenvoerzakje, 85g, met een witte achtergrond met een katten-silhouet en groene accenten.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Kalkoen 24x85 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (37)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hypoallergene kattenvoeding in een 100g container, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet', met een katten silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica KIT Hypoallergeen Kip 16x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet," met "Schonkost" voor de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, met een afbeelding van een honden-silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (20)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet, 85g zakje, gelabeld 'Schonkost' met een silhouet van een kat, wat aangeeft dat het een dieet compleet voer is.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet kip 20x85 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (22)
€ 20,99
(€ 12,35/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Dieetvoeding voor honden, gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät,' met 100g pâté met kalkoen, ter ondersteuning van de nierfunctie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (31)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost pâté voor katten, 100g, gelabeld als een dieet compleet voer met kalkoen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen 16x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (27)
€ 18,49
(€ 11,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren met het label 'Medica Veterinary Diet' voor honden, ontworpen voor obesitas- en diabetesbeheer, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Vermindering & Diabetes 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät kattenvoer zakje, 85g, met een witte achtergrond met een katten silhouet en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet kip 24x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 22,49
(€ 11,02/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet' met 'Nierendiät' (Nierdieet) en 'Mit Huhn' (Met Kip), met een kattensilhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet 6x200 g 6x200 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (6)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic-zakje, Tender Chunks in Gravy, door dierenarts aanbevolen, gewichtsverlies en -onderhoud.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management met kip Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (620)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Vital Care Digestive kattenvoerpouch 'voor gevoelige katten', met kip, 85 g, zwart-witte kat die om de hoek kijkt.
KATTOVIT
Vital Care Digestive 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Kattovit Vital Care-zakje met grote H, springende gestreepte kat, 'Hair & Skin', 'voor alle volwassen katten', 'met gevogelte', 85 g.
KATTOVIT
Vitale Care Haar & Huid 24x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
KATTOVIT Vital Care-zakje - Indoor voor huiskatten, 85 g, met kip, blauw-oranje verpakking met grijze gestreepte kat.
KATTOVIT
Vitale Care Binnen 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Kattovit Vital Care kattenvoerpouch 'Sterilised' met grote roze S, oranje label 'met kip', afbeelding van een gestreepte kat, 85 g.
KATTOVIT
Vital Care Gesteriliseerd 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
KATTOVIT Vital Care Anti Hairball kattenzakje (85 g) met afbeelding van een kat, grote gele 'A' en zichtbare teksten 'mit Lachs' en 'NEU'.
KATTOVIT
Vital Care Anti Hairball 24x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Doos GimCat DUO Paste anti-haarballen kattenmalt met kip, foto van een grijze kat en productnaam 'DUO PASTE'.
GimCat
DUO Pasta Hairball Malt+Kaas Kip en mout 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
FELIWAY Friends 'Happy Cats' kalmerende diffuser navulverpakking met twee katten en één navulfles; zichtbare tekst: 'FELIWAY Friends', '3 x 30 DAGEN'.
Feliway
Friends 3-pack navulllingen 3x48ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 58,29
(€ 404,79/l)
FELIWAY Classic 'Happy Cat'-doos en navulflesje, vrouw houdt een kat; zichtbare tekst: 'Ontspanning thuis' en '3 x 30 dagen'
Feliway
Classic 3-pack navulllingen 3x48ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 63,59
(€ 441,60/l)
Lichtblauwe ovale voerbak voor huisdieren met gladde randen, leeg en geplaatst op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
toilet open blauw
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
FELIWAY Classic 'Happy Cat' diffuserdoos met insteekflesje, Duitse tekst 'Ontspanning thuis' en '30 DAGEN'.
Feliway
CLASSIC Starterset 48 ml
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 37,89
(€ 789,38/l)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet d/d Food Sensitivities kattenvoerzak met een zwarte kat met een blauwe halsband, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet d/d 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (48)
€ 44,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte en blauwe kattenbak met een transparante flapdeur en ventilatiesleuven bovenop.
Exclusief
AniOne
kattenbak Mega Smart Cat blauw
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (51)
€ 26,99
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome, door dierenartsen aanbevolen, met zachte stukjes in jus met kip.
Lage Prijs
Beaphar CatComfort Excellence navullingspakket voor het kalmeren van katten, 48 ml, effectief voor tot 70 m², bevordert harmonisch samenleven, 30 dagen gebruik.
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire dieetzak gelabeld 'ANALLERGENIC' met een foto van een kat, ontworpen voor huisdieren met allergieën.
ROYAL CANIN
Veterinary Anallergenic 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit kattenvoerzak met zachte stukjes in saus met kip, aanbevolen door dierenartsen.
Beaphar tandpasta voor huisdieren met enzymen, lever smaak, frisse adem, plaque- en tandsteencontrole, met afbeelding van een hond en kat.
Beaphar
tandpasta 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 6,99
(€ 69,90/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoer zakje, met zachte stukjes in jus, kip smaak, met 'Veterinarian Recommended' label.