Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Grijze kattenbak met een geperforeerd deksel en een zwarte binnenkant, vergezeld van een bijpassende schep.
Exclusief
AniOne
kattenbak met instap aan de bovenkant
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (21)
€ 29,99
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne plakken in jus' met een veterinaire aanduiding.
Lage Prijs
Royal Canin Mature Consult kattenvoer zak, met een grijze tabby kat, gelabeld 'EXPERT MATURE CONSULT BALANCE.'
ROYAL CANIN
Expert Ouderdom Consult Balans 3,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 44,99
(€ 12,85/kg)
Lage Prijs
Royal Canin veterinaire kattenvoer zakje gelabeld "Huid & Vacht," met een afbeelding van een grijze tabby kat, met de tekst "Dunne plakken in jus."
Lage Prijs
Royal Canin Expert Dental kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat, gelabeld 'EXPERT' en 'DENTAL' in vette tekst.
ROYAL CANIN
Expert Dental 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, gelabeld "VETERINARY" en "EARLY RENAL."
ROYAL CANIN
Veterinary Early Renal 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Gastrointestinal Fibre Response kattenvoerzak met een afbeelding van een zwart-witte kat, gelabeld 'EXPERT' en 'GASTROINTESTINAL.'
ROYAL CANIN
Expert Gastrointestinale Vezelrespons 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 36,99
(€ 18,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal haarbal kattenvoer zak met een afbeelding van een grijze tabby kat, met nadruk op haarbalcontrole.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL HAIRBALL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 36,99
(€ 18,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Renal huisdiervoeding verpakking, met een glutenvrij label, lage fosforclaim en indicatie voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect droogvoer voor katten, Adult, Renal 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoerblik, met rundvlees, met een focus op urinegezondheid (pH 6.7), gelabeld als graanvrij.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Urinary Oxalstein Rund 6x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (15)
€ 13,69
(€ 22,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoer, met kip, met tekst die aangeeft dat het de vorming van struvietstenen voorkomt, zonder granen.
animonda
Integra Protect natvoer voor katten, adult, urinary struvietstenen kip 16x100 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 15,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze plastic opbergdoos met een uitsparing voor de handgreep en een open zijkant, geschikt voor het organiseren van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
kattenbak Pure
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 29,99
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare kattenvoerzak met oranje en witte vormgeving en afbeelding van een kat.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Multicare 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1079)
€ 24,49
(€ 16,33/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney Care k/d kattenvoerzak met een kat, gelabeld 'Aanbevolen door dierenartsen' en 'ActivBiome - Kidney Defense.'
Hill's
Prescription Diet k/d Kidney Care 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (329)
€ 28,49
(€ 18,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doppelherz 'für Tiere' Gelenk Öl Omega-3 doos en fles (250 ml) voor katten en honden, toont hond en kat
Doppelherz
Gewricht Olie Omega-3 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 11,03
(€ 44,12/l)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak — Perfect Weight Adult 1+ met kip; grijs gestreepte kat likt zijn lippen.
Hill's
Science Plan droogvoer kat, Adult Perfect Weight, met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (398)
€ 33,99
(€ 13,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met een gestreepte kat met een rode halsband; label 'Urinary Health Adult 1+ met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer kat, adult, urinary health, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,79
(€ 19,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet t/d Dental Care kattenvoerzak met een gestreepte kat; label: 'Reinigt tanden bij elke hap'.
Hill's
Prescription Diet t/d met kip voor gebitsverzorging 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Light kattenvoerzak met een likkende gestreepte kat, tekst 'Light Mature Adult 7+' en 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult 7+, Light, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 25,59
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Urinary kattenvoer zak, met een kat en een brokje, met tekst die aangeeft dat het de urinegezondheid binnen 10 dagen ondersteunt.
ROYAL CANIN
Urinary Care 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,69
(€ 24,22/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility j/d kattenvoer zak met een fluffy kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Prescription Diet Joint Care j/d kip 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (162)
€ 41,99
(€ 14,00/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney + Mobility kattenvoer zak met een bruine tabby kat, met tekst die 'k/d j/d' en 'Veterinarian Recommended' benadrukt.
Hill's
Prescription Diet k/d + Mobility Kidney + Joint Care 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (199)
€ 30,99
(€ 20,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d kattenvoer zak, gelabeld 'Voedselgevoeligheden', met een Siamees kat en de tekst 'Veterinair Aanbevolen'.
Hill's
Prescription Diet Food Sensitivities z/d Original 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (391)
€ 26,49
(€ 17,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet r/d Gewichtsverlies kattenvoer zak met groen ontwerp, 'GEWICHTSVERLIES' label, en 'VETERINAIR AANBEVOLEN' tag.
Hill's
Prescription Diet Weight Loss r/d met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 27,99
(€ 18,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoerzak met een zwarte kat met gele ogen, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet m/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (87)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Multi-Benefit w/d kattenvoerzak met een bruine en witte kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen.'
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d kattenvoerzak met een tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Hill’s Prescription Diet z/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (99)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Thyroid Care y/d kattenvoerzak met een calico kat op de voorkant, gelabeld 'Door dierenartsen aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet y/d 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (89)
€ 30,99
(€ 20,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Prescription Diet METABOLIC kattenvoer — voor gewichts- en diabetesbeheer; 88% badge 'afgevallen thuis'; gestreepte kat
Hill's
Prescription Diet Metabolic Gewichtsmanagement Gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (938)
€ 25,99
(€ 17,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Stress + Metabolisch kattenvoer zak met een grijze tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Aanbevolen door dierenartsen.'
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare Stress + Metabolica 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (371)
€ 27,49
(€ 18,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d Original kattenvoer blik, gelabeld "Veterinair Aanbevolen" en "Voedselgevoeligheden," met een katten silhouet.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zakje met 'Nier + Mobiliteit' formule voor katten, met zachte stukjes in jus en kip.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoeding voor katten, gelabeld 'Urinary Care with Chicken', met een door dierenartsen aanbevolen logo.
Witte en beige kattenbak met een patroon op het deksel en een zijopening voor gemakkelijke toegang tot de kattenbak binnenin.
Exclusief
MORE
Kattenbak XXL Titan
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (137)
€ 60,89
Blik KATTOVIT FELINE 'Spezial-Drink pH-CONTROL mit Huhn' etiket met afbeelding van bouillon die in een kom wordt gegoten en een kattenziluet
KATTOVIT
Spezial-Drink ph-CONTROL 12x135 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (60)
€ 28,99
(€ 17,90/l)
Kattovit Feline Renal Drink blik, met een kom vloeistof en een silhouet van een kat, gelabeld "NIERE/Renal-Drink mit Ente."
KATTOVIT
Niere/Renal-Drink eend 12x135 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 16,79
(€ 10,36/l)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Spezial-Cream Urinary met kip, met een lepel vol romige kattenvoer en een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Spezial-Cream Urinary 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Select kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met 'VETERINAIR' en 'RENAL SELECT' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary RENAL SELECT 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (66)
€ 11,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
GimCat Relax Paste Balance tube en doos voor katten, relax-ondersteunende formule, 50 g, geen suiker toegevoegd, gemaakt in Duitsland.
GimCat
Relax Pasta 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
GimCat Energy Paste tube en doos met oranje schildpadkat; labels 'Kracht' en 'Energieboost-formule', gemaakt in Duitsland
GimCat
Energiepasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 3,42
(€ 68,40/kg)