Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
317 producten
Een blik Animonda Integra Protect huisdiervoeding gelabeld 'Nieren mit Huhn' (Nieren met Kip) met laag fosfor en 'Veterinary Diet' tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nier kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Tube van PetBalance Support kalmerende pasta voor huisdieren, met een hond en kat op de voorkant, gelabeld in het Duits, Frans en Italiaans.
Exclusief
PetBalance
Support Kalmeringspasta 100 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (28)
€ 8,29
(€ 82,90/kg)
GimCat Taurine Paste Extra tube en doos (Heart & Eye), 50 g, taurine-ondersteunende formule, geen suiker toegevoegd.
GimCat
Taurine Pasta Extra 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 159,80/kg)
Tandpasta voor honden in een tube met een Collie op de voorkant, met tekst in het Duits, Frans en Engels over het verminderen van tandplak en tandsteen.
Exclusief
TAKE CARE
Tandpasta 100 ml
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (24)
€ 6,79
(€ 67,90/l)
Groene nagelknippers voor huisdieren met roestvrijstalen bladen en een veermechanisme voor eenvoudig gebruik.
Moser
nageltang
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 26,29
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak, met een grijze tabby kat op de voorkant, gelabeld "Moderate Calorie."
ROYAL CANIN
Veterinary Urinary S/O Moderate Calorie 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 9,79
(€ 24,47/kg)
Beschikbare varianten: 4
Rode huisdiermarkerpen met een witte punt en een clip voor gemakkelijke bevestiging, schuine weergave.
Exclusief
AniOne
tekentang
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (140)
€ 0,50
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; 'Sensitive Stomach & Skin' formule voor volwassenen, met kip.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult, Sensitive Stomach & Skin, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (463)
€ 26,29
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van kattentandhygiëne traktaties met 'Plaque-Stop Chips' met een kattenafbeelding, met de nadruk op 87% kip en zalmolie.
Bogadent
Plaque-Stop Chips Kat 50g kip
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (117)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte pompflacon met etiket 'GRAU Care Skin & Coat Care', met blauw hartpictogram en tekst 'Ondersteuning van huid & vacht'
GRAU
Hokamix Skin & Shine 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 16,49
(€ 65,96/l)
Elektrische nagelvijl voor huisdieren in grijs en groen, met drie verwisselbare schuurbanden erboven, gelabeld 'MOSER.'
Moser
Elektrische nagelslijper
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (20)
€ 29,99
GimCat Kitten Paste verpakking met twee speelse kittens, gelabeld 'Expert Line', voor kittens van 6+ weken, ter bevordering van groei en gezondheid.
GimCat
Kitten Pasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 8,79
(€ 175,80/kg)
Groene verpakking met twee tekenverwijderhaken, met een Duitse titel 'ZECKEN-HAKEN' en afbeeldingen van een hond en een kat.
Exclusief
TAKE CARE
tekenhaak 2 stuks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 5,49
Verpakking van bogadent PLAQUE-STOP voor katten, met een kattenkop op het label, beweert tandplak, tandsteen en een slechte adem te bestrijden.
Bogadent
PLAQUE-STOP 100% algen kat 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 21,79
(€ 311,29/kg)
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor katten in een tube, met een kat die zijn lippen likt en tekst over taurine, geen suiker en dagelijkse vitaminevoordelen.
Beaphar
multivitaminepasta kat, 250 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 6,29
(€ 25,16/kg)
Grijze plastic kattenbak met een ovale vorm en verhoogde randen, ontworpen voor gemakkelijke reiniging en comfort voor huisdieren.
Exclusief
AniOne
kattenbak Mega Tray donkergrijs
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (46)
€ 24,99
Beschikbare varianten: 2
Witte en groene kattenbak met een voorinvoer en een handvat bovenop voor gemakkelijk dragen.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Cat M mint
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (82)
€ 30,49
Lage Prijs
Select Gold Milk-Set voor kittens, met drie speelse kittens op de verpakking, gelabeld voor leeftijden van 0-12 maanden, premium gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Milk-Set Kitten incl. melkfles en lepel 300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (32)
€ 18,49
(€ 61,63/kg)
Kittenpasta tube met een grijze kitten aan de voorkant, gelabeld "LIFESTART JUNIOR CARE" en "KITTEN PASTE," 100g.
Exclusief
PetBalance
Lifestart Kittenpasta 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
GimCat
Hydro-Gras 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (55)
€ 6,49
(€ 43,27/kg)
Kattovit Feline Diet Niere/Renaal kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en tekst over hoogwaardige eiwitten en verlaagd fosfor.
KATTOVIT
Feline nierdieet 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 38,99
(€ 9,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene en witte kattenbak met een hellend ontwerp en ventilatiegaten aan de rand, geschikt voor katten.
Exclusief
AniOne
kattenbak High Rim M mint
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (60)
€ 22,99
Beschikbare varianten: 2
Een slanke, donkergrijze kattenbak met een rechthoekige vorm en verhoogde randen, ontworpen voor gemakkelijke reiniging en stabiliteit.
Exclusief
AniOne
kattenbak Arist-O-Tray S donkergrijs
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (17)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 2
Witte en grijze kattenbak met een transparante flapdeur en een gestructureerde bovenkant voor gemakkelijke toegang.
Exclusief
AniOne
kattenbak Flip Cat S donkergrijs
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (53)
€ 23,99
Beschikbare varianten: 2
Tube van PetBalance Support Anti-Haarbalpasta voor katten, met een grijze kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Anti-Hairball Paste 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Blik hondenvoer "animonda INTEGRA PROTECT SENSITIVE HUHN PUR" met gele achtergrond, "Geen Granen" symbool, en dierenarts dieet info.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Sensitive Kip puur 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 17,69
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Hair & Skin kattenvoer zak met een kat, met tekst die aangeeft dat het de huidgezondheid en glanzende vacht ondersteunt, en 90% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Huid- en Haarverzorging 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Fles Trixie droogshampoo met een hond, kat en konijn op het etiket, met de tekst 'Trocken-Shampoo' en 'Sanfte Reinigung ohne Baden.'
Trixie
Droogshampoo 100 g hond
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 7,19
(€ 71,90/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Haarbal kattenvoer zak, met een kattenafbeelding, beweert haarbalvorming binnen 14 dagen te verminderen.
ROYAL CANIN
Haarbalverzorging 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (200)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer verpakking, 1250g, gelabeld als hypoallergeen, glutenvrij, met een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive 1,25 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (72)
€ 12,99
(€ 10,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Fles Petbalance Support Skin & Coat Oil voor huisdieren, met een hond en kat op het etiket, met meertalige tekst over voordelen en gebruik.
Exclusief
PetBalance
Support Huid + Vacht Olie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,59
(€ 70,36/l)
Kattovit Feline Diet Diabetes voedselverpakking, 400g, met een katten silhouet en tekst over bloedsuikercontrole, hoog eiwitgehalte en laag koolhydraatgehalte.
KATTOVIT
Diabetes bij katten 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 2,99
(€ 7,48/kg)
Kattovit Feline Diet Urine kattenvoer zak, 1250g, met een katten silhouet en tekst over urinegezondheid en gematigd magnesium.
KATTOVIT
Feline Urinary Tonijn 1,25 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (137)
€ 14,49
(€ 11,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met een tabbykat, 'Oral Care Adult 1+', 'Veterinarian Recommended', 'with Chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Adult, Oral Care, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (174)
€ 26,79
(€ 17,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Container van PetBalance Life Start Junior Care Kitten Melkpoeder, met een grijze kitten op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Life Start Kittenmelk, poeder, 200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 8,99
(€ 44,95/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Babycat Milk kanister, 3 x 100g, voor kittens van 0-2 maanden, met een schattige kittenafbeelding en instructies voor bereiding.
ROYAL CANIN
Babycat Milk melkpoeder 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (57)
€ 25,19
(€ 83,97/kg)
Fles Petbalance Support Zalmolie voor huisdieren, met een hond en kat op het label, met tekst die vitaliteit en zorg promoot.
Exclusief
PetBalance
Support zalmolie 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (74)
€ 10,29
(€ 41,16/l)
Beschikbare varianten: 2
Witte kattenbak met een transparante flap en bovenventilatieopeningen, ontworpen voor gemakkelijke toegang en geurcontrole.
Exclusief
AniOne
kattenbak Smart Cat wit
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (95)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3