Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Een zwart huisdierverzorgingshulpmiddel met een gebogen handvat en een getande metalen rand voor het verwijderen van losse vacht van dieren.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwollingshark fijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
Een grijs huisdierverzorgingshulpmiddel met een gebogen handvat en een gekarteld mes ontworpen voor het verwijderen van losse vacht.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwollingshark breed
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,99
Grijze huisdier nagelknippers met een veermechanisme en een textuur grip voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
TAKE CARE
Nagelknipper groot
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 9,99
Grijze nagelknipper voor huisdieren met een veermechanisme en textuur grip, met een hartlogo dat 'Take Care' leest.
Exclusief
TAKE CARE
nagelknipper
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (12)
€ 10,99
Grijze huisdier nagelknippers met een veermechanisme en een textuur grip voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
TAKE CARE
nagelknipper klein
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,99
ARDAP tekenverwijderingskit met roestvrijstalen haken en pincet, met een kattenafbeelding en tekst over gemakkelijke hantering voor huisdieren en mensen.
Ardap
tekenpincet roestvrij staal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,49
(€ 14,49/kg)
Houten huisdierverzorgingsborstel met metalen haren en een zwarte rubberen basis, met de tekst 'TAKE CARE' op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
2-in-1 plukborstel bamboe S
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 13,69
Beschikbare varianten: 2
Houten huisdierkam met fijne metalen tanden en een gebogen handvat, met de tekst 'TAKE CARE' gegraveerd aan de zijkant.
Exclusief
TAKE CARE
Vachtkam
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
Houten huisdierverzorgingskam met metalen tanden, met een hartlogo en de tekst "Take Care" gegraveerd op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
Vachtkam met roterende tanden
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 9,99
Felisep Home Comfort navulpakket met drie flessen voor diffusers, met een kat en lavendel op de verpakking, gelabeld "natuurlijk uitgebalanceerd."
Felisept
Home Comfort navulfles voor katten 3x45 ml
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (7)
€ 49,99
(€ 370,30/l)
Een houten verzorgingsborstel voor huisdieren met een zwarte borstelpad, met fijne zwarte haren en de tekst 'TAKE CARE' gegraveerd op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
ondervachtborstel bamboe S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 13,69
Beschikbare varianten: 2
Gele kam voor het verzorgen van huisdieren met fijne en brede tanden, ontworpen voor het ontwarren en verzorgen van huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
vlooienkam geel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 2,19
Grijze huisdierverzorgingsborstel met een ronde handgreep en flexibele borstelharen, ontworpen voor effectieve vachtverwijdering en ontklitten.
Exclusief
TAKE CARE
Shampoo Douche Massage Borstel
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (2)
€ 10,49
Zwarte huisdierverzorgingshandschoen met een gestructureerd grijs rubberen oppervlak met kleine nopjes voor effectieve borstel- en ontklitwerking.
Exclusief
TAKE CARE
2in1 care handschoen
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (11)
€ 11,69
Geel huisdierverzorgingsborstel met een rechthoofd en metalen borstelharen, ontworpen om losse vacht en klitten te verwijderen.
Exclusief
FIT+FUN
plukborstel
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (11)
€ 3,19
Fel oranje huisdierverzorgingsborstel met zachte, ronde spikes en een handvat voor een gemakkelijke grip.
Exclusief
FIT+FUN
massageborstel
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 2,19
Een gele huisdierverzorgingsborstel met witte haren, ontworpen voor het borstelen van vacht.
Exclusief
FIT+FUN
puppy & jonge kattenborstel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 2,19
Een gele huisdierverzorgingsborstel met metalen pinnen op een gevoerde basis, ontworpen voor het ontwarren en gladmaken van huisdierenvacht.
Exclusief
FIT+FUN
verzorgingsborstel
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 3,19
Kattovit Feline Spezial-Cream Gastro met kip, met een lepel vol romige textuur, gelabeld 'NEU' en '6x' op de verpakking.
KATTOVIT
Gastro Crème 11x90 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 27,49
(€ 27,77/kg)
Kattovit Feline Diet Urinary multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: kalkoen, kip, rundvlees en zalm.
KATTOVIT
Multipack Urine in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (17)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Kattovit Feline Diet Gastro multipack, met 12 x 85g zakjes met smaken: zalm, kip, eend en kalkoen, ontworpen voor de spijsverteringsgezondheid.
KATTOVIT
Multipack Gastro in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (27)
€ 13,69
(€ 13,42/kg)
Animonda Integra Protect diabetisch huisdiervoeding verpakking, kalkoen smaak, met de nadruk op "Diabetes" en "steady glucose."
animonda
Integra Protect Natvoer kat, Adult, Diabetes Kalkoen 8x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 6,29
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Animonda Integra Protect Intestinal huisdiervoer, met kip en rijst, gelabeld als zeer verteerbaar en voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult Intestinal met kip & rijst 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 13,99
(€ 20,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zakje van Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 85g, met een silhouet van een witte kat, met tekst die de dieetvoordelen en ingrediënten benadrukt.
Lage Prijs
Zak van Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor kittens, 85g, met een witte achtergrond, paarse tekst, en een afbeelding van een kitten.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kitten Kip & Rijst 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 85g zakje voor katten, gelabeld als een nierdieet voor de initiële fase, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet vroege stadia kip 12x85 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Leberdiät kattenvoer zakje, 85g, met een katten silhouet en tekst voor levergezondheid.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Lever Dieet Kip & Rund 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 11,49
(€ 11,26/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet zakje voor katten, 85g, gelabeld 'Schonkost' met een hoog vezelgehalte, met een katten silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal vezelrijk dieet kip 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 11,88
(€ 11,65/kg)
Kattovit Feline Gastro-Drink blik met een spetter vloeistof in een kom, met de productnaam prominent weergegeven.
KATTOVIT
Gastronomische Drank 12x135 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 13,99
(€ 8,64/l)
Kattovit Feline Recovery Drink blik, met een spetter vloeistof in een kom en een afbeelding van een kat, gelabeld "AUFBAUKUR/Recovery-Drink."
KATTOVIT
Hersteldrank 12x135 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 17,19
(€ 10,61/l)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet ON-CARE kattenvoer zak, met de tekst 'voeden & ondersteunen', aanbevolen door dierenartsen, en het ActivBiome-logo.
Hill's
Prescription Diet Care met Kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (31)
€ 28,49
(€ 18,99/kg)
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 300g zak, gelabeld voor nierdieet voor katten, met een verse verpakking rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet eerste fase 300 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (9)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergene kattenvoeding verpakking, 300g, met een honden silhouet en verse verpakking rits.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen Insecten en Maïs 300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (26)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät hondenvoerzak, 300g, gelabeld als eetlustopwekkend met voedingsclaims voor niergezondheid.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Nierdieet eetlustbevorderend 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Lage Prijs
Witte zak van Select Gold Medica Veterinary Diet Schonkost, 300g, met een katten silhouet en tekst die de hoge vezelinhoud benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica dieetvoer rijk aan vezels 300 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet zak, 300g, gelabeld 'Schonkost' met 'calorienreduziert' dat een laag caloriegehalte voor huisdieren aangeeft.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal caloriearm 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Liver Diet kattenvoer verpakking, 300g, met een verse verpakking ritssluiting en een silhouet van een kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Leverdieet 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet voor katten, 300g zak, gelabeld voor struviet urinegezondheid, caloriearm recept.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinesteen caloriearm 300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (8)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergen Plus kattenvoer verpakking, met een witte achtergrond, groene accenten en een silhouet van een kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen PLUS Vis en rijst 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (22)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare Stress kattenvoerzak met afbeelding van een witte kat en belangrijkste voordelen.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Stress Urinary Care kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (509)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Fles Beaphar zalmolie voor honden, gelabeld 'Lachsöl' met een afbeelding van een golden retriever, die de voordelen van Omega 3+6, energie en vitaliteit benadrukt.
Beaphar
zalmolie 430 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 9,99
(€ 23,23/l)
Fles Beaphar lijnzaadolie voor honden, gelabeld "Leinöl," met een bruine hond op de voorkant, met tekst die de voordelen voor huid en vacht benadrukt.
Beaphar
lijnzaadolie 430 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,69
(€ 45,79/l)