Verzorgingsproducten voor je kat

Kat
VET
Hond
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Sorteren op:
314 producten
Zak Fit+Fun Sensitive kattenvoer met lam en rijst, met een gestreepte kat en 2kg gewicht.
NieuwExclusief
FIT+FUN
Droogvoer Kat Adult Sensitive met Lam & Rijst
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 2,00/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Sterilised Cat met een oranje-witte kat met een rode halsband; zichtbare tekst: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.
Hill's
Science Plan Droog Kattenvoer, Adult, Gesteriliseerd Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,99
(€ 15,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Tube Take Care tandgel voor honden met prebiotica, beschermt gevoelige tanden, met afbeelding van een lachende hond.
Exclusief
TAKE CARE
tandverzorgingsgel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 99,90/l)
Container met Take Care Tooth Finger Pads voor huisdieren, met een hond en een vinger met een wit kussentje, gelabeld voor reiniging en verzorging.
Exclusief
TAKE CARE
Tandenvingerpads
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 9,99
Lage Prijs
Doos Purina Pro Plan FortiFlora probiotica voor katten, 30 zakjes, met afbeelding van een staande kat en 'Great Taste'-badge
PRO PLAN
FortiFlora Feline Probiotic
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 29,99
(€ 999,67/kg)
Lage Prijs
Grijze kat op een gele zak MultiFit kattenvoer met het label 'ZORG URINAIR', met een kom met brokjes en tekst over ondersteuning van de urinegezondheid.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Urinary, Kip 750 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit kattenvoer gelabeld 'CARE ANTI-HAIRBALL' met een fluffy kat op de voorkant, met een kom met brokjes eronder.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Anti-Haarbal, Kip 750 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Care Sensitive kattenvoer verpakking, met een kattenafbeelding, een kom met brokjes en tekst die kalkoen als het belangrijkste ingrediënt benadrukt.
Exclusief
MultiFit
Care Droogvoer Kat, Volwassen, Gevoelig, Kalkoen 750 g
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (5)
€ 4,59
(€ 6,12/kg)
Zwarte Wahl huisdierverzorgingsknipper met een textuur grip en een aan/uit-knop, met een roestvrijstalen mes aan de bovenkant.
Wahl
Tondeuse Max50+
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 159,00
Een zwarte Wahl huisdierknipper met een gestructureerde grip en een aan/uit-knop, met de merknaam 'Wahl' en het 'maxGO'-logo.
Wahl
Tondeuse MaxGo
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 209,00
Een moderne, tweekleurige kattenbak met een doorzichtige deksel en een open voorkant, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
kattentoilet Tray Senior
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (16)
€ 19,99
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care kattenvoer zakje met malse stukjes in jus met zalm, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (184)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d, zachte stukjes in jus met zalm, door dierenartsen aanbevolen, kattenvoeding verpakking.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (67)
€ 17,99
(€ 17,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Mjamjam VetCat Niere-Renal blikvoer voor katten, rundvlees smaak, met een teal achtergrond, met een cartoonkat en medische symbolen.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, VetCat dieet nier Renal 6x200 g Rund
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (15)
€ 11,49
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet nier kattenvoer zak met eend, gelabeld 'Niere/Renal,' benadrukt verlaagde fosfor- en eiwitniveaus.
KATTOVIT
Feline Diet nier/renal eend 24x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (56)
€ 20,59
(€ 10,09/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattovit Feline Diet zakje met kip, gelabeld 'AUFBAUKUR/Recovery' voor voedingsondersteuning, met een katten silhouet en gezondheidsclaims.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 24x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoerzakje, met een silhouet van een kat, met tekst die 'mit Kalb', 'URINARY' en voedingsvoordelen benadrukt.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 24x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (63)
€ 16,69
(€ 8,18/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattovit Feline Diet blik voor diabetische katten, 'Mit Huhn' (met kip), met een katten silhouet en bloedsuiker icoon.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes kip 12x185 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 20,49
(€ 9,23/kg)
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer met tonijn, gelabeld 'Urinary' voor struvietsteenprophylaxe (FLUTD).
KATTOVIT
Urinary Tonijn 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 29,14
(€ 28,57/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Recovery kattenvoerblik, met een paarse logo, 'mit Huhn' (met kip), en een afbeelding van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 12x185 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 18,29
(€ 8,24/kg)
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer blik, met een paars en wit ontwerp, gelabeld "Huhn" (kip) en "Hypoallergene Schonkost."
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive kip 12x185 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (56)
€ 18,29
(€ 8,24/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet blikvoer met eend, gelabeld "Gastro" voor de spijsvertering, met een kattensilhouet en een opmerking over verbeterd recept.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro eend 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 19,29
(€ 8,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet urine kattenvoerblik met een katten silhouet, gelabeld 'Mit Huhn' (met kip) voor de preventie van struvietstenen.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kip 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (46)
€ 12,99
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet blikvoer voor katten met kip, gelabeld voor nierondersteuning, met een silhouet van een kat en de tekst 'Niere/Renal.'
KATTOVIT
Feline Diet nier/renal kip 12x185 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (52)
€ 21,99
(€ 9,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet voor diabetische katten, kip smaak, benadrukt lage koolhydraten en bloedsuikerregulatie.
KATTOVIT
Feline Diet Diabetes kip 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 19,99
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Gastro zak met een katten silhouet, gelabeld "mit Ente+Reis," met nadruk op laag vet en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Diet Gastro Eend en rijst 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (315)
€ 21,49
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 4
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoerzak, met kip en eend, gelabeld als hypoallergeen met geselecteerde eiwitbronnen.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive Kip en eend 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (96)
€ 19,79
(€ 9,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte rechthoekige voer- of waterkom voor huisdieren, met gladde randen en een stevige basis, geschikt voor verschillende huisdierformaten.
Exclusief
FIT+FUN
Mix & Match kattenbak wit
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (11)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer zakje, 85g, met een witte silhouet van een kat en tekst die hypoallergene ingrediënten benadrukt.
KATTOVIT
Sensitive Natvoer Kat Paté Kip 10x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Kattovit Feline Diet Urinary kattenvoer zakje, 85g, kip pâté formule ondersteunt de oplossing van struvietstenen met gematigd magnesium.
KATTOVIT
Urinary natvoer voor katten Paté kip 10x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 11,29
(€ 13,28/kg)
Kattovit Feline Diet Gastro pâté met kalkoen, 85g verpakking; bevordert de spijsvertering, laag vet, hoge elektrolyteninhoud.
KATTOVIT
Gastro natvoer Paté Kalkoen 10x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,19
(€ 13,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer in blik, 400g, met een paars en wit etiket met een kattensilhouet en de tekst 'Hypoallergene Schonkost.'
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten 10x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 1,03/kg)
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer, gelabeld 'Huhn Sensitive,' met een hypoallergene formule voor gevoelige katten.
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten kip 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 10,28/kg)
Zwarte huisdierverzorgingsborstel met een rechthoofd en witte haren, met een getextureerd ergonomisch handvat.
Exclusief
TAKE CARE
zelfreinigende verzorgingsborstel S
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (10)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Een grijze huisdierverzorgingskam met een gestructureerde handgreep en fijne tanden, ontworpen om losse vacht en vuil van huisdieren te verwijderen.
Exclusief
TAKE CARE
Vlooien- en vachtkam
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 7,99
Een zwarte hondenborstel met een brede, platte kop met fijne metalen haren en een getextureerde ergonomische handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
Zachte slickerborstel
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (8)
€ 15,49
Zwarte huisdierverzorgingshark met metalen pinnen en ergonomische handgreep, ontworpen om losse vacht en klitten te verwijderen.
Exclusief
TAKE CARE
ondervachark
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 11,29
Een zwart huisdierverzorgingsgereedschap met een platte schraapblad en een getextureerd ergonomisch handvat, ontworpen voor het verwijderen van losse vacht.
Exclusief
TAKE CARE
Ontwoller S
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 14,49
Beschikbare varianten: 2