Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Miamor Milky Shake katten traktatie verpakking met een witte kat met blauwe ogen, met de nadruk op 'mit PUTE' en 'Zuckerfreie Rezeptur.'
Miamor
melkachtige shake 44x20g Kalkoen
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (2)
€ 25,19
(€ 28,63/kg)
Verpakking van nat kattenvoer met "animonda vom Feinsten" in Panna Cotta-stijl, kip-smaak, en een visueel van het product.
animonda
Vom Feinsten Adult à la Panna Cotta kip 32x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 28,49
(€ 8,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
DeliBest Cat Sticks-rundvleeszakje met een grijze kat en Zwitserse scène; tekst 'CAT STICKS', '85% vleesaandeel', 'Geen toegevoegde suiker'
DeliBest
Sticks Rund 12x50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,16
(€ 48,60/kg)
GimCat Milk Bits verpakking toont een grijze kat die zijn lippen likt, een kom melk, en benadrukt vitamines, taurine en graanvrij.
GimCat
MilkBits 8x40 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 42,94
(€ 134,19/kg)
Oranje tabby kat naast de verpakking van MultiFit [MINI] Vleessticks, met 95% vlees, vis, en zonder toegevoegde suikers, met zalm en forel.
Exclusief
MultiFit
Mini Meat Sticks Zalm en forel 75x6 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (18)
€ 49,89
(€ 138,58/kg)
Geweven zeegras cilindrische kattenhut met ronde zijingang, pluche grijs kussen en grijze bovenopening
Binnenkort beschikbaar
Een fluffy bruine tabby kat ligt op de bovenste plank van een moderne kattenboom met twee lagere platforms en een krabpaal.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MORE
krabpaal Camilla
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 49,89