Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Groen pluchen erwtjespeul huisdierspeelgoed met twee groene sisal ballen erin, ontworpen voor katten.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Erwt
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Katten speelgoed met een houten stok met een touwtje eraan bevestigd met kleurrijke veren, ideaal voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel natuur met veren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (8)
€ 3,99
Kitty's Cuisine vriesgedroogde snack ijs voor katten, kip met koemelk & veenbessen, glutenvrij, vriesgedroogd, met superfoods.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Vriesdroog Wafels Kip met melk en veenbessen 16 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 3,99
(€ 249,38/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vier kleurrijke pluche huisdierenballen in verschillende patronen: een luipaardprint, een rode met zwarte vlekken, een groene en bruine camo, en een paarse met vlekken.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Leo Ballen
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (7)
€ 4,19
GimCat Duo Paste Anti-Haarbal voor katten, met een grijze kat op de verpakking, met tekst die 'Malz mit Hühnen' en 'Geen suiker toegevoegd' benadrukt.
GimCat
Malt-Soft-Extra kattenpasta
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Een pluche roze luiaard speelgoed dat zich vasthoudt aan een natuurlijk touw met kleurrijke veren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed luiaard aan een touw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 4,49
GimCat KäseRollis zak met kattenlekkernijen, oranje kat en kaasstukjes, tekst 'mit echtem Hartkäse/with real hard cheese'
GimCat
Kaas Rollis 140 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (32)
€ 4,49
(€ 32,07/kg)
Een roze berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met twee roze ballen langs de draad en kleurrijke linten.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Hengelset
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 4,99
Lage Prijs
Een zak van 60g Felix Party Mix kattensnoepjes met een zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die de oceansmaak en 2 kcal per snoepje aangeeft.
Roze tube van Pets Deli snackpasta met het label 'Belly Comfort' voor een gezonde spijsvertering, met het woord 'Geflügel' en een katten silhouet.
Pets Deli
Snackpasta Belly Comfort met gevogelte 75 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Tube van Pets Deli snackpasta gelabeld 'Soft & Shiny' voor een gezonde huid en glanzende vacht, met zalmsmaak, in een lichtblauw ontwerp.
Pets Deli
Snackpasta Soft & Shiny met zalm 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Een lichtblauw berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met kleurrijke linten en twee zachte ballen erboven.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty visset blauw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 4,99
Tube van huisdier snackpasta gelabeld 'Bye Hairballs' in het Duits, met een beige ontwerp, beweert haarballen te ondersteunen, met rundvlees smaak.
Pets Deli
Snackpasta Bye Hairballs met rund 75 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Rechthoekige kattenkrabdoos met groen tropisch bladpatroon en een kraboppervlak van golfkarton aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
krabzak
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 4,99
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
ritselkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 5,49
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
Valeriaan ritselkussen
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 5,49
Lage Prijs
Catisfactions katten traktatie verpakking met een speelse kattenillustratie en tekst: 'au délicieux fromage' en 'moins de 2 kcal par friandise!'
Lage Prijs
Maxi-pack van Catisfactions kattensnoepjes, met een speelse kat op de voorkant, met tekst die de zalmsmaak en het lage caloriegehalte benadrukt.
Blauwe visvormige huisdiervoedermat met een getextureerd oppervlak en verhoogde randen.
Exclusief
AniOne
Likmat Vis
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (2)
€ 5,99
Paarse stervormige slow feeder huisdierkom met getextureerde secties waaronder sterren, visgraten, golven en cirkels.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty Likmat Ster
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
Lage Prijs
MultiFit Snack Cream kattensnacks groot pak met smaken gevogelte, lever en kaas, met een oranje kat die zijn lippen likt.
Exclusief
MultiFit
SnackCrème Kat 24 x 15 g Grote Verpakking 2 Soorten Gevogellever en kaas
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 5,99
(€ 16,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor katten in een tube, met een kat die zijn lippen likt en tekst over taurine, geen suiker en dagelijkse vitaminevoordelen.
Beaphar
multivitaminepasta kat, 250 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 6,29
(€ 25,16/kg)
Blauw interactief huisdier speelgoed met gaten voor traktaties, met een paarse dop en een klein stuk huisdier traktatie ernaast.
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed Snack Roll
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 6,49
Lage Prijs
Een kleurrijke pluche rups speelgoed met een glimlachend gezicht, een blauwe fuzzy lichaam en paarse antennes, naast een groot groen bladvormig speelgoed.
Een paarse jellyfish kattenspeelgoed bevestigd aan een zwarte stok, met een glimlachend gezicht en kleurrijke tentakels.
Exclusief
AniOne
kattenhengel kwal
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 6,99
Kattenspeelstok met een houten stok en twee teal pom-poms versierd met groene veren, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelhengel met verenballen XL
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (6)
€ 6,99
Lage Prijs
Een tabby kat zit naast een kom romige kattensnack gelabeld 'PREMIERE I love my cat My Cream' met smaken van vis, kip en pompoen.
Exclusief
PREMIERE
Mijn Crème 24x15g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (37)
€ 6,99
(€ 19,42/kg)
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack kattensnacks verpakking van 16x15g, 8 met zalm + omega 3, 8 met leverworst + biotine, laag in calorieën.
AniOne jute vervangingskoord voor huisdieren, 5 mm diameter, 37,5 m lengte, met wikkel- en lijminstructies.
Exclusief
AniOne
Jute-vervangkoord 37,5 m
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 7,99
Lang huisdierkussen met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
speelrol met kattenkruid
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 7,99
Een mintgroen huisdier speelgoed met een transparante cirkelvormige bubbelkamer, met ster- en cirkelvormige uitsparingen, gemonteerd op een zuignapbasis.
Exclusief
AniOne
speeltje met zuigvoet
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (9)
€ 7,99
Bloemvormige krabplank van gegolfd karton met roze hartjesprint bovenop, geel speeltje (bal) en 'AniOne'-logo.
Exclusief
AniOne
krabkarton bloemen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 7,99
Lage Prijs
Kleurrijk kattenspeeltje met een flexibele, lusvormige stofontwerp met een veer aan het uiteinde, bevestigd aan een zilveren stok.
KONG
speelgoed teaser Loopz
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 8,49
Kat traktatiepakket gelabeld 'FIT+FUN CRUNCHY POCKETS mit Rind & Malz,' met een tabby kat en toont knapperige, rundvlees-flavored traktaties.
Exclusief
FIT+FUN
Crunchy Pockets Rund 7x65 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 9,69
(€ 21,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Whiskas 'Knuspertaschen met kalkoen' kattensnackzakje, paars, 60 g, banner 'NIEUWE VERPAKKING, DEZELFDE SMAAK'.
Whiskas
Snacks, Knappertasjes Kalkoen 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 27,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een set van een voer- en waterbak voor huisdieren met een lichtgroene basis en een heldere beker met de tekst 'huisdierliefhebber' omringd door een bloemenkransontwerp.
Exclusief
AniOne
voer- en waterdispenser
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (26)
€ 9,99
Kleurrijk driedelig kattenspeelgoed met ballen, met gele, oranje en roze lagen, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kogelbaan Etagère
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 9,99