Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Lage Prijs
Vitakraft CatStick verpakking toont drie vleesachtige sticks met een kattenafbeelding en tekst: '95% Extra Vleesachtig,' 'Geen Suiker Toegevoegd,' 'Geen Granen.'
Vitakraft
Cat-Stick Kalkoen en lam 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,69
(€ 93,89/kg)
Beschikbare varianten: 3
NieuwExclusief
FIT+FUN
Fit + Fun pluchen Halloween-sets
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,79
Een katten speelgoedstok met een veerbevestiging in rode en bruine kleuren, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hengel Wedel
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (49)
€ 1,79
Lage Prijs
Roze veer kattenspeeltje met pluche balletje en lange pluizige staart, afgebeeld met kleurstalen en tekst 'Variërende kleuren'.
KONG
speeltje Wild Tails
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (45)
€ 1,83
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnoepjes met het gezicht van een grijze kat, drie snoepsticks, en tekst 'Rijk aan Kip' en '90% vlees.'
Whiskas
Sticks snacks met kip voor katten 3x6 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 1,89
(€ 105,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie kleurrijke gevlochten kattenspeeltjes in de vorm van muizen in groen, roze en blauw met gele oren en zwarte ogen.
Exclusief
FIT+FUN
Sisalmuizen 3-delige set
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 1,99
AniOne Catnip Ball verpakking met drie ballen van 2 cm, gelabeld in meerdere talen, voor katten met kattenkruidinhoud.
Exclusief
AniOne
kattenkruidbal set van 3
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 1,99
Lage Prijs
Een speelse oranje kat likt zijn lippen voor een kleurrijke "MultiFit Cookies Happy Mix" snackverpakking met kip en kattenkruid traktaties.
Exclusief
MultiFit
Koekjes Happy Mix met kip, 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Lage Prijs
Een oranje tabby kat likt zijn lippen naast een verpakking van MultiFit Snack & Play Chicken Balls, met speelse graphics en tekst.
Exclusief
MultiFit
Snack&Play Chicken Balls, 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rode kattenhengel met een hangende sneeuwpop die een kerstmanmuts en sjaal draagt, met groene en rode linten.
Exclusief
FIT+FUN
Xmas kattenhengel Snow Ginger
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 1,99
Vijf natuurlijke kauwstokjes voor huisdieren (houten takken) met schors, verschillende lengtes, op witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
matatabihoutstokjes
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 1,99
Lage Prijs
Purina Felix Deli Moments vloeibare kattensnacks, 4x10g, met zalm, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
Felix
Kattenhapje Deli Moments Zalm 4x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1281)
€ 2,09
(€ 52,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Sticks kattensnoepjes verpakking met het gezicht van een grijze kat, roze achtergrond, en tekst die Omega 3 en zalmsmaak benadrukt.
Whiskas
sticks zalm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 2,09
(€ 116,11/kg)
Lage Prijs
Katvoerdoos: rosse kat, zakje met label PREMIERE; zichtbare tekst 'PREMIERE I ♥ my cat', 'My Jelly', 'with tuna & tomato'.
Exclusief
PREMIERE
MyJelly 6 x 15 g Tonijn & Tomaat 6x15 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 2,19
(€ 24,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
valeriaan knuffelkussen
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 2,29
Een kleurrijk kattenspeelgoed met een blauw-wit gestreepte touwbal bevestigd aan een groene veerbasis, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed Sisal bal met veer 6 cm
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 2,29
Een huisdierdeken met een groen bladerenpatroon en witte stiksels langs de randen.
Exclusief
AniOne
knuffelkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (26)
€ 2,29
Vier kleurrijke huisdier speelgoed: oranje basketbal, gele tennisbal, witte honkbal met rode stiksels, en witte voetbal met zwarte vlekken.
Exclusief
FIT+FUN
Schuimballetjes Sport 4-pack
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (66)
€ 2,49
Kleurige lentespellen voor katten in een heldere verpakking, met een tab met een kattenafbeelding en tekst in meerdere talen.
Exclusief
FIT+FUN
kleurrijke veren
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (12)
€ 2,59
KONG Naturals Catnip Spray bruine sprayfles met doorzichtige dop en groen etiket met 'Catnip Spray'.
KONG
Catnip Spray
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (55)
€ 2,89
(€ 96,33/l)
AniOne kattenkruid spray fles, 175ml, blauwe label met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
Kattenkruidenspray 175ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
AniOne Baldrian Spray 175ml fles voor huisdieren met valeriaan, blauwe label en roze kattenpictogram.
Exclusief
AniOne
Valeriaanspray 175ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,99
(€ 17,09/l)
Transparante kerstkous gevuld met diverse rode, groene en witte kattenspeeltjes inclusief ballen en een muis.
Exclusief
FIT+FUN
Xmas Gift Set Laars
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 2,99
MultiFit kattenmelkroom snacktube 75g zonder toegevoegde suikers, met afbeelding van een kat en een lepel met melkroom.
Exclusief
MultiFit
Pasta Melkcrème 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijke katten speelgoedstok met een pluizige, veelkleurige staart en een houten handvat.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel Leo
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 2,99
Lage Prijs
Tube van MultiFit Multivitamine snacks voor katten, met een oranje tabby kat, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Taurin & Biotin' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
snackpasta multivitamine met kattenkruid 100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (29)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Een decoratief dierenkussen met een lavendel- en bloemenpatroon in paarse tinten op een witte achtergrond, met franjes.
Exclusief
AniOne
lavendelkussen
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 2,99
Roze cilindrische container gelabeld "Kitty's Cuisine Crunchy Snack KITTEN," met katten, hart, kip, zoete aardappelen, en graanvrij.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Kitten 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Beaphar Catnip Bits met een zilver tabby kat die omhoog kijkt, met groene knapperige snacks zichtbaar onderaan.
Beaphar
Kattenbrokken 150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Lage Prijs
Een kat die ontspant bij een zak MultiFit kattensnoepjes gelabeld 'Knuspy mit Huhn' met een waarde pakket banner en 'Geen toegevoegde suikers' symbool.
Exclusief
MultiFit
Knuspy met kip 180 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 3,99
(€ 22,17/kg)
Grijze pluche neushoorn speelgoed met zachte vacht, zwarte ogen en getextureerde oren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed neushoorn
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 3,99
Grijze pluche muis speelgoed met paarse oren en een roze touwstaart, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99
Een lichtpaarse rubberen bal met textuur en een gat aan de bovenkant, met de merknaam 'AniOne' en de tekst 'wild variety.'
Exclusief
AniOne
Snackbal 6 cm lavendel
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (8)
€ 3,99
Karton kattenkrabpaal met een textuur oppervlak, met een marineblauwe en witte gestreepte rand.
Exclusief
FIT+FUN
krabkartonstroken
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 3,99
Kartonnen kattenkrabpad met een speels ontwerp met verschillende cartoon kattengezichten in pastelkleuren aan de zijkanten.
Exclusief
FIT+FUN
krabplaat Cat Faces
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 3,99
Een stijlvol huisdierbed met een geweven natuurlijk vezeloppervlak en een decoratieve witte bladpatroonrand, ontworpen voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
raamkrabplank Leaf roze
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (13)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Een kattenspeeltje met een witte visvormige pluche met veren eraan bevestigd, hangend aan een houten stok met een touw.
Exclusief
AniOne
speelgoed hengel natuurvis 50 cm
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 3,99
Katten speelgoed met een houten stok met een touwtje eraan bevestigd met kleurrijke veren, ideaal voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel natuur met veren
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (8)
€ 3,99