Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Blauwe plastic huisdier speelgoedring met uitsparingen voor een gemakkelijke grip, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
kattenbaan Circle
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 17,49
Een cilindrische kattenkrabpaal bedekt met natuurlijk sisal touw met een zacht grijs stoffen uiteinde, ontworpen voor het spelen en krabben van huisdieren.
Exclusief
MORE
Kattenboom vervangende stam 45cm
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 13,49
Kitty's Cuisine Crunchy Snack Superfood-container met kip, duindoorn en bosbessen, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Superfood 100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
Twee speelse kittens met groene ogen op een huisdiervoedselverpakking met het label 'Premiere. I ❤️ my cat Creamy Crunch' met kip en melk smaak.
Exclusief
PREMIERE
Kitten Creamy Crunch met kip & melk 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Mjamjam Snackbag voor huisdieren: 'Heerlijk Rundvlees' met een grijze kattensilhouet, Duits kwaliteitslabel en hoogtepunten van geen granen of suiker.
MjAMjAM
Snackbag 125 g Rund puur
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 6,19
(€ 49,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Tandvezelsticks voor katten, met een kattengezicht op de verpakking, met 86% zalm en kip, en beweert tandplak te voorkomen.
Bogadent
Dental Fibre Sticks 50g Vis
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (121)
€ 4,59
(€ 91,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lichtblauwe kan met het label 'Kitty's Cuisine' met een speelse katontwerp. Product: 'Crunchy Snack' met insectenproteïne, zalm en rozenbottels.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Insecteneiwit 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (35)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
Roze fles PREMIERE Pearls Deodorant voor katten, met babypoeder geur, met een afbeelding van een grijze kat en meertalige tekst.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Pearls deodorant 250 g Babypoeder
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (125)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje MultiFit Pudding voor katten, met een likkende oranje kat, met tekst die '91% melk' en 'verlaagd lactose' aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Pudding 12x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 26,99
(€ 14,99/kg)
Doos en tube van GimCat Malt-Soft Paste Extra anti-haarbalcomplex voor katten, tube met roze etiket en tekst 'Malt-Soft Paste Extra' zichtbaar.
GimCat
Malt-Soft Paste Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 8,39
(€ 83,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hangend paars pluchen vogel-speelgoed voor huisdieren met zuignapbevestiging, verenstaart en een bungelende ster; tekst 'Assorted Colors'.
KONG
Connects Window Teaser
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (76)
€ 6,99
Witte rubberen bal met blauwe tekst 'AniOne wild variety.'
Exclusief
AniOne
Lichtgevende bal
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 9,19
Lage Prijs
Oranje tabby kat die naar de kijker loopt, naast een roze doos van MultiFit Snack Cream met zalm, met voedingsclaims.
Exclusief
MultiFit
Snack Cream Zalm en inuline 77x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (185)
€ 25,19
(€ 21,81/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een tabby kat, met de nadruk op 'MY CREAM' met kip en bosbessen, 90g totaal, 6x15g porties.
Exclusief
PREMIERE
My Cream Kip en blauwe bosbes 66x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 23,49
(€ 23,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Chicken Mini Sticks in een doorzichtige zak, gevuld met lichtbruine sticks, gelabeld "Met kip en rijst" in verschillende talen.
Trixie
Premio Chicken Mini Sticks, 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (17)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Tandheelkundig product voor katten, 'Plaque-Stop Chips,' met een kattenafbeelding, met details over ingrediënten en voordelen, waaronder 92% vis en kip.
Bogadent
Plaque-Stop Chips Kat 50g Vis
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (117)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze driehoekige kattenspeelgoed dat lijkt op een stuk kaas, met gaten en een hangende pluche muis aan een stok.
Trixie
Cat's Cheese
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (110)
€ 8,49
Bogar Plaque Control Chips zakje, kattenfoto bovenaan, tekst 'BOGAR', 'Plaque Control Chips' en '87% Chicken'.
Bogadent
DENTAL ENZYME CHIPS kat 50 g kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (207)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Multi-Vitamine Pasta Extra tube en doos met afbeelding van een gestreepte kat, met tekst 'Cell-Immune Complex' en '12 vitaminen.'
GimCat
Multi-Vitaminepasta Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 10,29
(€ 102,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een feestelijke huisdier adventskalender met kleurrijke illustraties van katten en besneeuwde huizen, met de tekst "Vrolijk Kerstfeest" bovenaan.
Exclusief
MultiFit
Adventskalender Kat 180g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (50)
€ 4,99
(€ 27,72/kg)
Lage Prijs
Sheba
Creamy Snacks Multipack 18 x 12 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (164)
€ 13,79
(€ 63,84/kg)
Lage Prijs
Whiskas 'Mega Pack' Knuspertaschen kattenlekkernij zakje, met zalmsmaak, 180 g, paars met afbeelding van een kat.
Whiskas
Temptations Mega Pack Kip & Kaas 180 g Zalm
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (96)
€ 5,99
(€ 33,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
Close-up van Trixie Tuna Rolls voor katten, met traktaties en een tabby kat. Labels omvatten 'TUNA ROLLS', '50 g' en 'gluten-vrij'.
Trixie
Premio Tuna Rolls 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 10,14
(€ 33,80/kg)
Cilindrische krabpaal gewikkeld in natuurlijke sisal touw, ontworpen voor katten, met metalen uiteinden voor veilige bevestiging.
Exclusief
MORE
MEER Vervangende stelen Charlie grijs Sisalpaal B
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (45)
€ 6,59
Beschikbare varianten: 4
Mjamjam Snackbag voor kittens, met een roze achtergrond en een speelse katgrafiek, met kip-smaak brokjes.
MjAMjAM
Snackbag Kitten – gevogelte 8x125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 29,99
(€ 29,99/kg)
Een pluizige bruine tabby kat zit bovenop een grijze en bruine kattencondo, terwijl een zwart-witte kat speels aan een zij-ingang krabt.
Exclusief
AniOne
krabton vierkant
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (53)
€ 64,99
Een kleurrijke huisdier snackdoos gelabeld 'Mjamjam! Snack-Box Leckeres Rinderfilet,' met een silhouet van een kat en een venster dat de traktaties binnenin toont.
MjAMjAM
snackbox heerlijke runderfilet 35 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (95)
€ 7,39
(€ 211,14/kg)
Beschikbare varianten: 4
Zes Animonda Milkies kattensnackzakjes met het 'animonda' en 'Milkies Cat Snack' logo en smaaklabels (Fresh, Wellness, Balance, Harmony)
animonda
Milkies Adult Selection multipack 6x120g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 24,99
(€ 34,71/kg)
Zes-pack van Miamor Trinkfein Vitaldrink voor katten, met kippen smaak, met een kattenafbeelding op het label.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink Sixpack Gevogelte 6x135 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (231)
€ 9,99
(€ 12,33/l)
Interactieve groene huisdierenvoerdispenser met meerdere niveaus en gaten voor traktaties, gezet op een witte basis, met het merk "catit."
Catit
Senses 2.0 Food Tree
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (44)
€ 24,99
Lage Prijs
Felix Play Tubes kattenvoer verpakking met een speelse zwart-witte kat, gelabeld 'MAXI PACK 180g', met smaken 'Huhn- und Lebergeschmack.'
Felix
Play Tubes 5 x 180 g Kip- en leversmaak
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (76)
€ 32,99
(€ 36,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream multipack met 12 tubes malt en 12 tubes malt & kaas, met een witte kat op de verpakking.
Miamor
Cat Snack Malt Cream voordeelpak 24 x 15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 14,49
(€ 40,25/kg)
Blik van Thrive 100% Kippen Snacks voor katten, met een blauwe katten silhouet en tekst die "Pure & Irresistible" en "0% Nonsense" vermeldt.
Thrive
100% Snacks voordeelpak kip 170 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (87)
€ 28,49
(€ 167,59/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zakje Purina Felix Crispies kattensnack met zwart-witte kat; zichtbare tekst '100% LECKER', 'Crispies', 'Mit Lamm- und Gemüsegeschmack', 'ca. 1 kcal'.
Felix
Crispies 8 x 45 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (191)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Lage Prijs
Een zak Felix Knabber Mix kattensnoepjes met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, met tekst die smaken en calorie-inhoud benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (944)
€ 14,99
(€ 31,23/kg)
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Lage Prijs
Vitakraft CatStick klassieke verpakking met 6 stokken, gelabeld '95% Extra Vleesachtig,' met smaken van eend en konijn.
Vitakraft
Cat Stick Kalkoen en konijn 10x6 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 14,59
(€ 40,53/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Purina Felix Crispies kattensnacks met zalm- en forelsmaak, 1 kcal per snack, met een zwart-witte kat.
Felix
Crispies Zalm en forel 8x45 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (540)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
De verpakking van Felix Knabber Mix kattensnoepjes toont een speelse zwart-witte kat, met de smaken eend, kalkoen en konijn. 60g, 2 kcal elk.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (205)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)