Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Lage Prijs
Felix Knabber Mix katten traktaties verpakking met een speelse zwart-witte kat, met tekst die '2 kcal per snack' en '60g' benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (681)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
Drie verpakkingen van Fit+Fun Sticks voor katten, met een kat op de voorkant, met tekst in het Duits en Engels over ingrediënten: konijn, kalkoen en gist.
Exclusief
FIT+FUN
sticks 25x10 stuks Kip met kalkoen en konijn
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 21,25
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnacks toont een grijze kat met gele ogen, met drie traktatiesticks en tekst '90% vis.'
Whiskas
Sticks Zalm 14x36 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 26,99
(€ 53,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Doos Animonda Milkies Cat Snack 20 stuks met katten-silhouet en kleurrijke éénpersoonscupjes, tekst 'Selection.'
animonda
Milkies 20x15g Selection Box
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (567)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Groene verpakking van Dreamies kattensnoepjes, met een speelse cartoonkat en tekst die de onweerstaanbare kattenkruid smaak benadrukt, 180g.
Dreamies
Mega Pack 180 g Kattenkruid
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (222)
€ 8,49
(€ 47,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gele doos Dreamies kattenhappen gelabeld 'Variëteit Snackdoos' met 12 verpakkingen van 60g, met illustraties van katten en snacks.
Dreamies
Catisfactions snackvariatie 12 x 60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (89)
€ 23,49
(€ 32,63/kg)
Kattenboom met een krabpaal, twee niveaus en gezellige schuilplaatsen, met een zacht beige en natuurlijk vezelontwerp.
Trixie
krabpaal Falco
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (88)
€ 164,99
GimCat Milk-zakje met gele dop, lepel druppelt melk boven een zwart-witte kat; labels: GimCat, Milk, 99% volle melk, lactosegereduceerd.
GimCat
melk 14x200 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 20,69
(€ 7,39/l)
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack verpakking met een witte kat, met tekst die 'Mit Rind' (met rundvlees) en 'Geen kleurstoffen of conserveermiddelen' vermeldt.
Vitakraft
Vloeibare Snack voor Kat Rund en kattengras 66x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Groene tub van Dreamies kattenvoer, 350 gram, met een speelse kat en tekst die de onweerstaanbare kattenkruid smaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
Mega Doos 350g Kattenkruid
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (587)
€ 11,69
(€ 33,40/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zakje Animonda Milkies kattensnack, blauw kattenlogo, 'Balance', 'mit Omega-3', 'No Grain' badge, melkgevulde krokante kussentjes
animonda
Milkies kattensnack 12x30g Balance
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 10,99
(€ 30,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Spezial-Cream Urinary met kip, met een lepel vol romige kattenvoer en een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Spezial-Cream Urinary 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Miamor Cat Cream Junior verpakking met een schattige witte kitten met blauwe ogen, een lepel vol room en "+ Taurin" tekst.
Miamor
Cream Junior 6 x 15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 6,49
(€ 72,11/kg)
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)
Miamor Trinkfein Vitaldrink met Tonijn, met een kat die likt uit een kom met roze vloeistof, met een slank blikontwerp.
Miamor
Trinkfein Vitaldrank Tonijn 24x135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 25,99
(€ 8,02/l)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse lichtoranje kitten die interactie heeft met een groen en wit rond kattenspeelgoed, gefocust op een verborgen bal binnenin.
Catit
Senses 2.0 speelrail PLAY
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 19,99
Blik Miamor Trinkfein Vitaldrink mit Huhn, met een kat die uit een kom drinkt, met een spetter vloeistof zichtbaar.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink 24 x 135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 34,49
(€ 10,65/l)
Een kattenboom met meerdere niveaus met een blauwe hangmat, krabpalen en een gezellige schuilplaats, met twee katten die loungen en spelen.
Kerbl
krabpaal Creativ
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 138,99
Miamor Cat Cream multivitaminen doos met witte kat, lepel met crème en tekst 'Miamor', 'Cat Cream', 'MULTI-VITAMIN'.
Miamor
Kattensnack Multi-Vitamine Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (122)
€ 19,49
(€ 19,69/kg)
Miamor Cat Cream in een roze doos, met een witte kat die omhoog kijkt, gelabeld 'MALT' en 'ANTI-HAIRBALL,' met een lepel vol room.
Miamor
Kattensnack Mout Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Miamor Katroom verpakking met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'Malt & Cheese', ter ondersteuning van de spijsvertering.
Miamor
Cat Snack Mout Crème met kaas 11x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Een gezellige kattenboom met een pluche bovenste zitplaats waar een Bengaalse kat ligt, een krabpaal en een kubusvormige schuilplaats eronder.
Trixie
Krabboom Ava van
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 85,89
Lage Prijs
Verpakking voor Dreamies Creamy kattensnoepjes, met een speelse kattenillustratie, met tekst die 'x4' en 'zonder toegevoegde suiker' benadrukt.
Dreamies
Creamy Snack Adult voor honden kip 44x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,99
(€ 34,07/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse tabbykat klimt op een multi-level kattenboom met een krabpaal, een gezellige schuilplaats en een bungelend speeltje.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Nancy
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (35)
€ 69,99
Miamor Cat Cream verpakking met een witte kat met blauwe ogen, zalmsmaak, en een lepel vol room, gelabeld met "+ OMEGA 3."
Miamor
Kattensnack Zalmcrème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Mix kattenvoer, met een speelse kat, met tekst die de romige binnenkant en knapperige buitenkant benadrukt, 60g.
Dreamies
Mix Kaas en rundvlees 6x60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (192)
€ 15,49
(€ 43,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Groene verpakking van Dreamies katten traktaties met een speelse cartoon kat, met tekst die onweerstaanbare kattenkruid smaak en voedingsvoordelen benadrukt.
Dreamies
kattensnack Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (155)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Pudding blauw zakje met kattenfoto en lepel pudding; etiket geeft '90% volle melk, lactose verminderd' aan.
GimCat
Pudding Classic 8x150g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies ShakeUps Multivitaminen kattensnoepjes met een speelse kat, kleurrijke snoepjes en tekst die de lage calorie-inhoud benadrukt.
Dreamies
ShakeUps Geflügel Picknick 6x55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 13,69
(€ 41,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Yoghurt kattenzakje, blauw met gele dop, lepel met yoghurt, zwart-witte kat en label '95% volle melk'.
GimCat
Yoghurt 8x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Lage Prijs
MultiFit Snack Cream verpakking voor katten, met een speelse oranje kat, een kom romige snack en tekst "Snack Cream mit Pute."
Exclusief
MultiFit
Snack Cream x stuk Kalkoen 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 24,69
(€ 21,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kleurvolle garenbal speelgoed voor huisdieren, met levendige oranje, blauwe en groene strengen, ideaal voor speelse katten of kleine honden.
Exclusief
FIT+FUN
Katoenen Bal
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (13)
€ 0,69
Een klein, crème-kleurig kussen met een eenvoudig, zwart kattengezicht ontwerp met puntige oren en snorharen.
Exclusief
FIT+FUN
Kattenkruid knuffelkussen
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (58)
€ 0,79
Een schattig pluche speeltje in de vorm van een rode chilipeper met een groene top, met geborduurde ogen en een glimlachende mond.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperoni
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 1,19
Doorzichtige plastic tube gevuld met gedroogde groene en bruine kruidenmix, waarbij losse blaadjes op een witte achtergrond vallen
KONG
kattenkruid 3-pack
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (23)
€ 1,27
Felgroen pluche kattenspeeltje met roze en groene veren aan elk uiteinde, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
FIT+FUN
Kattenkruid snoepjes
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 1,29
Een kleurrijke regenbooglint bevestigd aan een zwarte toverstok, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hengel regenboog
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 1,49
AniOne kattenkruid 10g in een doorzichtige plastic tube op een blauwgroene kaart met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
kattenkruid 10g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 1,49
(€ 149,00/kg)
Drie kleurrijke harige speelgoedmuizen in turquoise, grijs en oranje met blauwe patronen, elk met kleine oren en rode neuzen.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoedrat
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 1,49
Drie kleurrijke pluche vogelspeelgoed: een rode vogel met bruine vleugels, een teal vogel met tan vleugels, en een paarse vogel met groene accenten.
Exclusief
FIT+FUN
Speeltje Vogeltje
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (10)
€ 1,59