Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Lage Prijs
Paarse Whiskas Dentabites-zak met afbeelding van kat en brokjes; zichtbare tekst 'whiskas', 'DENTABITES', 'mit Huhn', '40 g'
Whiskas
snacks, Dentabites, Kip 6x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
(€ 41,63/kg)
Kleine beige vilten mand met twee handvatten met oranje en rode bolletjes garen met groene vilten bladeren, huisdierspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Fruitmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Pluchen vis-speeltje met realistische oranje, paarse en zwarte kleuren en een label met de tekst "AniOne Wild variety."
Exclusief
AniOne
Wiebeltjesvis
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Lichtblauw kattenhuis met kattenvormige ingang, speelse kattenillustraties, pootafdrukken en tekst "AniOne" en "Miao" op de zijkanten.
Exclusief
AniOne
krabgrot
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 9,99
SALE
Groene wolkvormige kattenkrabber met een textuur oppervlak, met de merknaam 'AniOne Wild Variety' aan de voorkant.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty krabkarton wolk
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
Je bespaart: 49%
€ 10,00
€ 19,99
Interactief huisdier speelgoed in de vorm van een vis, met vijf muntkleurige ballen en verborgen traktaties binnenin.
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed vis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,49
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kat Snack Jelly Cups Tonijn 48x22 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 11,94
(€ 11,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Roze huisdier tunnel met een zachte binnenkant en een hangend hart speelgoed binnenin, ontworpen voor speelse katten of kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Rascheltunnel
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 11,99
Groene verpakking van Catisfactions katten traktaties met een speelse cartoonkat, met tekst die 'moins de 2 kcal par friandise' en '60 g' aangeeft.
Dreamies
CATISFACTIONS Snoepjes voor katten en kittens Kattenkruid 6x60 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 12,54
(€ 34,83/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een zak van "Lucky Lou's Milky Krunchy Krisps" huisdiertraktaties met een speelse kat ontwerp, met de tekst "I LOVE YOU VERY MOO" en "Made in Austria."
Lucky Lou
Geluksvogels Krunchy Krisps Melk 10x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 12,90
(€ 21,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Knapperige Crunch katten traktaties van Vitakraft, met een speelse kat op een roze verpakking, gelabeld 'met gevogelte' en 'suikervrij recept.'
Vitakraft
Crispy Crunch Gevogelte 8x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 12,99
(€ 27,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Choupette katten traktatiepakket met een roze ontwerp, met de tekst 'delicate & meaty' en afbeeldingen van traktaties en een zwarte kat silhouet.
Vitakraft
Choupette Kaas 9x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 36,08/kg)
Een roze en crèmekleurige kattenkrabpaal met een pluche basis en een hartvormig speeltje dat aan de zijkant hangt.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty krabpaal abrikoos
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (8)
€ 12,99
Een kattenkrabpaal ontworpen als een eend, met een gebogen, textuur oppervlak voor krabben en spelen, met een cartoon eenden gezicht.
Exclusief
AniOne
krabkarton zwaan uitklapbaar
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 12,99
Lage Prijs
Een Bengaal kat rust naast een zak "Premiere I ❤️ my cat" kip en vijg romige crunch traktaties.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch met kip en vijg 4 x 180 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 13,99
(€ 19,43/kg)
PREMIERE I love my cat Soft Sticks met kip & lever, 95% vlees, 6 sticks, kattenlekkernij verpakking met afbeelding van een grijze kat.
Exclusief
PREMIERE
Zachte Sticks Kip en lever 10x6 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 14,90
(€ 41,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurvolle traktatentas voor huisdieren met een kattengezicht, gelabeld 'LUCKY LOU's STICKS MIX,' met kip en konijn smaken, graanvrij, Zwitsers gemaakt.
Lucky Lou
Lucky Ones Sticks 8x50 g Mix-Pack
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 14,99
(€ 37,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Interactief kattenspeelgoed met groen microvezelgras en een glimlachende gele bij op een oranje plastic basis.
Exclusief
AniOne
snuffelmat en roterende bij
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
€ 14,99
Een zacht huisdierbed met een gewatteerd ontwerp met pastelwolken en regenbogen, vergezeld van een klein pluche muisje.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty speelmat
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 14,99
Grijze kattenboom met twee platforms, een krabpaal en een hangend pompon-speeltje, met een gezellige schuilplaats aan de basis.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Ciara
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (20)
€ 15,62
Een blik kattenvoer gelabeld 'Moments Topping to enjoy', met een tabby kat en een kom met voer, met 'Käse' (kaas) gemarkeerd.
Exclusief
MOMENTS
Topping Poeder kaas 8x35 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 15,99
(€ 57,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een pluche grijze kattenboom met een ronde, zachte bed bovenop, een sisal-wikkelde krabpaal en een hangend pompon speelgoed.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal met bed
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (9)
€ 15,99
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Lage Prijs
MultiFit Soft Snack voor katten, met een oranje tabby kat op de verpakking, met hartvormige traktaties en tekst die 'Huhn' (kip) aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Soft Snack kip 7x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 16,69
(€ 47,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een speelse tabby kat die reikt naar een kom met romige pudding, met verpakking gelabeld 'PREMIERE I ❤️ mijn kat Mijn Pudding' en 'laag in lactose.'
Exclusief
PREMIERE
My Pudding Yoghurt 66x15 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 16,79
(€ 16,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kattenspeeltje met kleurrijke veren in tinten van bruin, wit en oranje, bevestigd aan een zwarte stok met een bel.
Exclusief
AniOne
speelgoedhengel telescoopstang
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (15)
€ 16,99
Verpakking van Miamor Cat Cream met een witte kat met blauwe ogen, gelabeld 'mit Stückchen von Rind+Gemüse' (met stukjes rundvlees+groenten).
Miamor
Cat Cream Rund en groente 55x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 17,69
(€ 21,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Katroom in gevogelte-smaak, met een witte kat op de verpakking, met een lepelroom en " + Biotin" benadrukt.
Miamor
Kattenroom Gevogelte 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 17,69
(€ 17,87/kg)
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature Wilderness Antarctic Krill', met een kattenafbeelding, met de tekst '100% Krill.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogd krill 6x20 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (34)
€ 17,89
(€ 149,08/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness freeze-dried snackpot met "Pure Chicken" met een kat op het label, met de tekst "100% Chicken Hearts."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogde kippenhartjes 6x25 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 17,89
(€ 119,27/kg)
Groen rond kattenspeeltje met gaten, een witte bal erin en een paarse vlinder bevestigd aan een flexibele draad.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Jolly Butterfly 22 cm
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 17,99
Miamor Cat Cream-doos (Leberwurst/leversmaak) met afbeelding van een witte blauwogige kat, een lepel crème, een tube en een + tijm-badge.
Miamor
Kattenconfectiecrème 11x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 18,99
(€ 19,18/kg)
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Kattenjong Filet Kip 20x15 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Verpakking kattensnack: vacuümverpakt eendenfilet 'Filet Moments to enjoy', afbeelding van een liggende tabby, badge '100% FILET', 30 g.
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Filet Eend 10x30 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Houten kattenkrabplank met een cartoonkatontwerp aan de bovenkant, met een grijze kraboppervlak.
Karlie
Simons Cat krabplank
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 19,99
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Pure Chicken freeze-dried snack voor huisdieren, met een kat op het label, met '100%' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
gevriesdroogde kippenmaagjes 6x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 19,99
(€ 222,11/kg)
Lage Prijs
Calico- en tabby-kittens in een campervormig kattenspeelgoed met opschrift "Happy Camper", KONG-logo en een rood hartenspeeltje