Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Een beige en crèmekleurige kattenboom met twee pluche platforms en een sisal touw voor krabben, ontworpen voor katten spel en rust.
Exclusief
MORE
Krabpaal Kian
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 139,00
Beige meerlaagse kattenboom met met sisal omwikkelde palen, geweven koepeldak, platforms en hangende pompon-speeltjes.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
lifestyle krabpaal Albertus
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 219,00
(€ 219,00/Stuk)
Twee katten verkennen een hoge grijze kattenboom: een fluffy witte bovenop en een tan-brown onderaan, met meerdere platforms en een schuilplaats.
Exclusief
MORE
Merengue krabpaal
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (15)
€ 249,00
Twee katten spelen op een bruin kattenboom met meerdere niveaus, met krabpalen, een gezellige schuilplaats en hangende speeltjes.
Kerbl
-krabpaal Safari Big
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 91,89
Lage Prijs
Witte pluche muis kattenspeelgoed met bruine vilten oren en lange bruine-zwart veerstaart op witte achtergrond.
Blauwe cirkelvormige kattenspeeltrack met een witte bal erin, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Rolling kattenbaan
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,49
Blauw infinity-vormig hondenspeelgoed van duurzaam plastic, ontworpen voor kauwen en spelen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kattenbaan Super Eight
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 28,49
Vier kleurrijke pluche huisdier speelgoed in de vorm van schattige wezens: roze, geel, blauw en groen, elk met bijpassende ledematen en grote ogen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
speelgoed kleine kwal
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 1,59
Lage Prijs
Een kat met groene ogen is afgebeeld naast een verpakking van 'Premiere Exotic Strips' kattensnoepjes, gelabeld 'Huhn' (kip) en 'mit Kokos' (met kokos).
Exclusief
PREMIERE
Exotic Strips met kokosnoot kip 12x50 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 17,29
(€ 28,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een stijlvolle kattenkrabber met een golfontwerp, met een getextureerd bruine kraboppervlak en een lichtblauwe basis met witte driehoekige patronen.
Binnenkort beschikbaar
Kleurige kattenspeeltjes in een doorzichtige verpakking, met vier stekelige ballen in roze, groen, blauw en oranje. Tekst luidt 'Fit+fun Spielzeug für Katzen.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed egelballen, 4-pack
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (40)
€ 1,79
Lage Prijs
Fles MultiFit Kattenmelk met een speelse oranje kat die zijn lippen likt, gelabeld 'Katzenmilch' en 'Snacks' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
kattenmelk 24x200 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 24,79
(€ 5,16/l)
Kattenkrabpaal met drie getextureerde kolommen en een hangend speeltje, met natuurlijke kleuren en een ronde basis.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
krabpaal Lina
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (17)
€ 18,39
Vier FIT+FUN Mini Sticks verpakkingen voor katten, met smaken: Rundvlees & Wortel, Lever & Appel, Vlees & Peterselie, Kip & Tomaat.
Exclusief
FIT+FUN
F+F Ministokjes Multivlaggenmix 25x20x2g 25x2 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 23,75
(€ 23,75/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas kattensnacks met een close-up van het gezicht van een grijze kat, met de tekst "Knuspertaschen mit Lachs Geschmack" en "<2 KCAL."
Whiskas
Knuspertaschen 8 x 60 g Zalm
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (194)
€ 16,99
(€ 35,40/kg)
Lage Prijs
Een zak Felix Tasty Nuggets katten snacks met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, gelabeld 'MAXI PACK' en '180 g.'
Felix
Tasty Nuggets 6 x 180 g Rund en lam
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (14)
€ 20,99
(€ 19,44/kg)
Lage Prijs
Felix Naturally Delicious Snacks, Maxi Pack, 180g, met een zwart-witte kat en tekst 'N°1 Zutat Huhn' en 'mit einem Hauch von Katzenminze.'
Felix
Naturally Delicious 6 x 180 g Kip met kattenkruid
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 18,99
(€ 17,58/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Creamy katten traktaties met een speelse kat en een eend, met tekst die 'zonder kunstmatige kleuren' en 'met heerlijke eend' benadrukt.
Dreamies
Creamy Snack Volwassen 44x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (25)
€ 14,99
(€ 34,07/kg)
Lage Prijs
Dreamies katten traktaties verpakking met een speelse kat en een kalkoenillustratie, gelabeld 'Mit köstlicher Pute' en '60 g.'
Dreamies
kattensnack 6x60g Kalkoen
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (203)
€ 9,39
(€ 26,08/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies Mix kattensnoepjes, met een speelse kat, afbeeldingen van snoepjes en tekst die ingrediënten zoals zalm en kaas benadrukt.
Dreamies
Mix 6 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (463)
€ 15,49
(€ 43,03/kg)
Zwart pluchen kattenspeelgoed muis met roze oren en ogen, en een geknoopte staart, geïsoleerd op een witte achtergrond.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 0,99
Thrive 100% Kippen Traktaties voor katten, cilindrische verpakking met een blauwe katten silhouet, gelabeld 'Pure & Irresistible' en '0% Nonsense.'
Binnenkort beschikbaar
Thrive
100% kattensnacks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (54)
€ 1,77
(€ 70,80/kg)
Binnenkort beschikbaar
Drie gaaszakjes gevuld met gedroogde kruiden, bladeren en stengels voor kleine huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
navulverpakking kattenkruid
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Binnenkort beschikbaar
Wit pluizig bloemkoolknuffeldier met geborduurde grijze aderen, zwarte oogjes, een glimlachende mond en grijze stoffen pootjes
Binnenkort beschikbaar
Doorzichtige plastic kerstbal gevuld met rode en groene speelgoedballetjes en een groen-witte touwbal, vastgebonden met een rode strik.
Binnenkort beschikbaar
Twee kerstpluchen hondenspeeltjes: een glimlachende pudding met hulst en lintstaarten; een rode mok met slagroom en zuurstok-handvat.
Binnenkort beschikbaar
KONG Naturals Premium Catnip metalen blikje met paarse deksel, groene band, rond venster met kattenkruid en badge 'GRATIS SPEELGOED BINNEN'.
Binnenkort beschikbaar
KONG
Kattenkruid Naturals 55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 3,58
(€ 65,09/kg)
Twee pluchen namaakbont muisjes voor katten (zandkleurig en grijs) met gevlochten touwstaarten die eindigen in pluizige pompons.
Binnenkort beschikbaar
Blauwe cilindervormige kattensnackbus Moments Diamond met rood lint, afbeelding van een zwarte kat en Jelly Cups kip en tonijn
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kattensnack Jelly Cups Kip en Tonijn 12x22g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,11/kg)
Doorzichtige buis met kerstspeeltjes voor katten met bovenop een rood zuurstok-pluche en strik; bevat pluchen kerstman, pepermunt, groene bal, aardbei en sokje.
Binnenkort beschikbaar
Kleurrijk pluche papegaai speelgoed met een blauwe body, gele buik, oranje voeten en een fluffy blauwe staart, ontworpen voor huisdieren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
AniEen speelgoed papegaai
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 5,49
Rechthoekige gegolfde kartonnen krabplank met een rode stok, een hangend pompon-speeltje en twee pluche kerstfiguren.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Xmas krabplank geschenkset
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Drie pluchen vissen kattenspeeltjes met pluizige veerstaarten in beige, lichtbruin en grijs, elk met een klein rond oog
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed vis 3 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Zandkleurig pluchen uil-kattenspeeltje met geborduurde grote ogen, witte vlekken en een verenstaart.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Xmas speelgoed kicker uil
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,99
Een katten speelgoedstok met een pluche leeuwenkop, veren en een houten kraal, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
kattenhengel Tiger
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 6,99
Lila AniOne Wild Variety halvemaanvormige interactieve voederpuzzel voor huisdieren met doolhofkanalen, drie doorzichtige bakjes en traktatievakken.
Binnenkort beschikbaar
Een gebogen krabpaal voor katten met een natuurlijk geweven oppervlak en een kleurrijk bloemmotief met tropische bladeren en roze bloemen, gelabeld 'AniOne.'
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
krabkarton Tropical Fun
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (36)
€ 10,49
Een golvende kattenkrabpaal bedekt met zachte witte stof met een textuur kraboppervlak in het midden.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
AniOne
Krabplank Wave
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 15,49
Blik van "Woo-Cat Premium Soup" met zalm, met voedingsinformatie die 110 kJ en 26 kcal per 100g toont.
WOW
Kattensoep 12x70 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 18,99
(€ 22,61/kg)
Lage Prijs
Whiskas katten traktaties container, paars met een kattengezicht, met "Knuspertaschen mit Lachs Geschmack" en "+50% GRATIS" tekst.
Whiskas
Crispy Pouch 10x90 g (60 g + 50% gratis) Zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 18,99
(€ 21,10/kg)
Interactieve witte kattenspeelbal met een groene veer eraan bevestigd, ontworpen om huisdieren te betrekken bij het spelen.
Binnenkort beschikbaar
Europet Bernina
Ball Chaser
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 19,99
Lage Prijs
Sheba Creamy Snacks verpakking met een grijze kat op een zwarte ondergrond, met een rode verpakking gelabeld 'mit Rind au bœuf' en zonder toegevoegde suiker.
Sheba
Zakje Romige Snacks Rund 44x12 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 24,99
(€ 47,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Kattenkrabpaal met natuurlijke houten paal omwikkeld met sisaltouw op een ronde witte pluche basis met label "MEER".
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
natuurlijke krabpaal
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
Je bespaart: 49%
€ 25,00
€ 49,99