Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Houten huisdier speelgoedstand met een grote, ronde, natuurlijke vezelbal ontworpen voor katten om mee te spelen en te krabben.
Exclusief
AniOne
krabbal Kasimir 25,5x30,5x32,5 cm
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (5)
€ 19,99
Grijs vilten hondenbed met een geweven strooibasis en een leren label met de tekst 'MORE' aan de zijkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
krabplank vilt
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 19,99
Lichtgroen interactief kattenspeelgoed met een veer en openingen om mee te spelen, ontworpen om huisdieren te betrekken en te vermaken.
Exclusief
AniOne
speelgoed om te jagen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 19,99
Lage Prijs
Select Gold Pure Snacks voor kittens, met een kat op de verpakking. Smaak: Kip. Geschikt voor leeftijden van 2-12 maanden.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Chicken Snack Kitten 75 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Lage Prijs
Select Gold Pure Snacks voor katten, met een Siamees kat op de verpakking, met 'Huhn' (Kip) en 'Adult' labels.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Chicken Snack Adult 75 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 20,99
(€ 34,98/kg)
Een groene huisdierentunnel met twee openingen, met een bloemenpatroon op de witte stof aan de uiteinden, ontworpen voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
Rascheltunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (15)
€ 21,49
Lage Prijs
Vita Naturals Stick kattensnoepjes van Vitakraft, met een illustratie van kip, gelabeld '100% natuurlijk' zonder toevoegingen.
Vitakraft
Naturals Stick kip 20x4 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,99
(€ 43,98/kg)
Bruin driehoekig huisdierhuis met ronde ingang en "more LIFESTYLE PETS" label aan de voorkant.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
krabzak
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 21,99
Assortiment DeliBest Cat Smack verpakkingen met smaken zoals kip, hert en konijn, elk met 93,7% vleesinhoud en zonder toegevoegde suiker.
DeliBest
mixpakket I kattensnacks 370 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 22,09
(€ 59,70/kg)
Zwarte verpakking in de vorm van een kat voor 'Lucky Lou's Cubes Mix', met kip- en hertensnacks. De tekst bevat 'Graanvrij' en 'Geen toegevoegde suiker.'
Lucky Lou
Lucky Ones Blokjes 8x80g Mix-Pack
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (6)
€ 22,99
(€ 35,92/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking Animonda CARNY creamy kattenvoer: oranje gestreepte kat likkend, 'Mit Lachs + Taurin / With Salmon + Taurine', Adult 1+
animonda
Carny Creamy met taurine Zalm 66x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (9)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine speelmat voor huisdieren met tunnel, krabpaal, bladvormige stof en aangehechte speeltjes waaronder een kikker en paddenstoelen.
Exclusief
AniOne
speelmat met krabplank
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 22,99
(€ 22,99/Stuk)
Een beige huisdierentunnel met een geometrisch patroon, met een gezellige binnenkant en een klein pluche speeltje dat aan de ene kant eruit piept.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Henry speeltunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (29)
€ 23,49
Witte kat die zijn lippen likt naast een bord met romige snack, met verpakking van 'animonda vom Feinsten Snack Cream' met kip en kattenkruid.
animonda
Vom Feinsten Adult Snack-Cream 11x6x15 g Kip en kattengras
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 23,99
(€ 44,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje kat en benadrukt 91% vlees met kip en appel smaken.
Exclusief
MultiFit
Fruity Meat Sticks Kip en appel 56x5 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)
Lage Prijs
Drie verpakkingen MultiFit Fruity Meat Sticks voor katten, met een oranje tabby en de nadruk op 91% vlees, geen toegevoegde suikers, zalm en bosbessen.
Exclusief
MultiFit
Fruitige Vleesreepjes 7x8x5g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 24,71
(€ 88,25/kg)
Kattovit Feline Spezial-Cream Gastro met kip, met een lepel vol romige textuur, gelabeld 'NEU' en '6x' op de verpakking.
KATTOVIT
Gastro Crème 11x90 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (13)
€ 27,49
(€ 27,77/kg)
Lage Prijs
Sheba Creamy Snacks katten traktaties doos met een grijze kat met groene ogen, met 9 zakjes zalm- en kip smaken.
Sheba
Zakje Romige Snacks 7x 9x12g Zalm en kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 27,99
(€ 37,02/kg)
Grijze verticale hangende kattenkrabpaal met houten muurbeugel uit een online dierenwinkel.
Exclusief
AniOne
Klimrugzak
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (1)
€ 34,99
Kattenkrabpaal met gestreept sisaltouw, hangend wit balletje speelgoed en cirkelvormige basis met houten balletjes.
Exclusief
AniOne
krabpaal Simba XL
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 34,99
GimCat KäseRollis kattensnoepzakje met oranje lapjeskat en ronde kaastraktaties; tekst 'met echte harde kaas' en 'slechts ca. 2 kcal/stuk'.
GimCat
Kaas-Rollis 8x40 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 39,88
(€ 124,63/kg)
Lage Prijs
Roze verpakking voor Vitakraft Vita Naturals kattensnoepjes, met een katten silhouet en claims van "100% natuurlijk" en "echte vleesstukken."
Vitakraft
Naturals Vloeibare Snack Rund 11x5 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 35,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een beige, cilindrische katten toren met twee ronde openingen voor toegang, met een zachte, pluche rand en een gestructureerd oppervlak.
Exclusief
FIT+FUN
Krabton Bono
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (15)
€ 39,99
Een beige kattenboom met een gezellige kubus schuilplaats, twee krabpalen en een speelse hangbal aan een veer.
Exclusief
AniOne
krabpaal Kira
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 39,99
Soft Cubes Moments huisdiertraktatie verpakking met een tabby kat die ontspant naast een transparant venster dat zachte, in blokjes gesneden kippen smaak cubes toont.
Exclusief
MOMENTS
Zachte Snacks 10x2x15g Kip
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 45,35
(€ 151,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze kattenboom met een kubusvormige schuilplaats, twee krabpalen en een bovenplatform om te klimmen en te rusten.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN krabpaal Fudo
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 47,99
Een hoge, beige kattenboom met meerdere niveaus, inclusief twee afgesloten kubusruimtes, een hangmat en verschillende platforms om op te klimmen.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal Feli
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (25)
€ 49,17
Zwarte sisal krabpaal op een vierkante voet met een bungelend pompon-speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal 45 x 45 x 81 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 49,99
Kattenboom met twee kubusvormige schuilplaatsen en een bovenplatform, met een zachte beige stof en sisal-wrapped krabpalen.
Exclusief
FIT+FUN
krabpaal Layla
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (13)
€ 49,99
FIT+FUN kattenkluifverpakking met gestreepte kat, tekst 'STICKS met kalkoen & lam', bruine stick-snoepjes zichtbaar, 50 g.
Exclusief
FIT+FUN
Sticks Kalkoen en lam 25x50 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 51,79
(€ 41,43/kg)
Natuurlijke beige sisaltouw krabpaal voor katten met een zachte stoffen bovenrand, geen zichtbare tekst.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
krabkruk
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 54,99
Hangende beige kattenkrabber met een cilindrisch ontwerp, bevestigd aan een houten wandmontage.
Kerbl
klimtas Climber mini
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 75,99
Kat boom met twee pluche, ronde platforms en een gezellige schuilplaats aan de basis, met een beige en crème kleurenschema.
Exclusief
AniOne
krabpaal Tiffy
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (7)
€ 79,99
Kattenboom met meerdere niveaus, krabpalen en twee afgesloten schuilplaatsen, met een zacht bovenste platform en hangende speeltjes.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Zana
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (60)
€ 89,99
Kat boom met meerdere niveaus, een geweven mand op de top, sisal-omhulde krabpalen en een gezellige schuilplaats onderaan.
Kerbl
krabpaal Banana Leaf Jade
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (14)
€ 91,13
Kattenboom met twee kubusvormige schuilplaatsen, een krabpaal en een pluche bovenste zitplaats, ontworpen voor kattenplezier en ontspanning.
Kerbl
Flair krabpaal
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 105,00
Moderne houten kattenboom met een grijze, gevoerde top en een gezellige schuilplaats, met twee met sisal omhulde krabpalen.
Europet Bernina
krabpaal Atlas
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 122,55