Valentijn - cadeautjes voor katten

Kat
Hond
VET
Merken
Soort
Dier-Categorie
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Vloeren
Prijs
Sorteren op:
439 producten
Een speelse tabby kat die zich vasthoudt aan een hoge krabpaal van natuurlijke materialen, met een spiraal van bruin en witte touw.
Exclusief
AniOne
krabpaal Simba
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (93)
€ 15,99
Een beige kattenkrabpaal met een pluche basis en een hangend balletje, ontworpen voor kattenplezier en krabben.
Exclusief
AniOne
krabpaal Bailey
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (74)
€ 27,99
Een hoge, cilindrische krabpaal bedekt met natuurlijke sisal touw, ontworpen voor katten om aan te krabben en te spelen.
Trixie
reservepaal ø 9 cm naturel 30 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (153)
€ 5,39
Beschikbare varianten: 3
Drie pluche eikelvormige hondenspeeltjes in verschillende kleuren: bruin, oranje met witte stippen, en donkergrijs, elk met een stokhandvat.
Exclusief
AniOne
Matatabi eikel 3x
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 7,49
SALE
Een bundel natuurlijke sisal touw voor huisdieren, gelabeld 'SWING' met een afbeelding van een fluffy kat, en de merknaam 'MORE for Cats & Dogs.'
Exclusief
MORE
MEER Vervanging sisaltouw
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
Je bespaart: 49%
€ 6,25
€ 12,49
Lage Prijs
Verpakking van kattensnoepjes met een grijze tabby kat, gelabeld 'PREMIERE I love my cat Soft Bites,' met kippenlever en appel.
Exclusief
PREMIERE
Soft Bites Kippenlever en appel 40 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (358)
€ 1,89
(€ 47,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een fluffy beige kat ligt op een grijze multi-level kattenboom met krabpalen, een gezellige schuilplaats en een hangend speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal Ebony
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (18)
€ 64,99
Lage Prijs
Tube van MultiFit katten snacks met een kattenafbeelding, gelabeld "Snacks Lachs" met "Zalm" in het Duits en Engels, 75g.
Exclusief
MultiFit
Zalmcrème 3x75g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 8,89
(€ 39,51/kg)
Een gebogen krabpaal voor katten met een beige kraboppervlak en een kleurrijk, speels ontwerp met verschillende katten en bloemen.
Exclusief
AniOne
krabkarton
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 10,49
Lage Prijs
Vitakraft Cat Yums traktatiezak met malse kip en kattenkruid, met meer dan 70% vleesinhoud en spijsverteringsondersteuning.
Vitakraft
Katten Yums Kip en kattengras 9x40 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,99
(€ 44,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een tabby kat wordt getoond naast een verpakking van 'Soft Rolls Moments' kattensnoepjes, met kip met kaas smaak, 4 x 10g.
Exclusief
MOMENTS
Soft Rolls Kip en kaas 24x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 14,94
(€ 62,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een ronde verpakking voor huisdierenvoer met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit Anti-Haarbal' met chocoladeachtige traktaties afgebeeld.
Exclusief
MultiFit
Hairball 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Kattenkrabpaal met een ronde basis, met drie textuurkolommen in beige en bruin, en twee hangende pom-poms.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Tala
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 37,89
Lage Prijs
Een speelse oranje kat op de ronde MultiFit Dentalys verpakking, met een tandicoon en tekst in het Engels en Frans.
Exclusief
MultiFit
Dentalys 7x60 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (46)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Grijze kattenboom met twee platforms, een gezellige bovenbed, een hangmand en een schuilplek, met sisal-omhulde krabpalen.
Exclusief
MORE
Boogie krabpaal
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 199,00
Lage Prijs
Tube MultiFit leverworst voor katten, met een kat die zijn lippen likt, met tekst in het Duits en Engels over het product.
Exclusief
MultiFit
Snackpasta Leverworst Leverworst 75 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (128)
€ 2,99
(€ 39,87/kg)
Verpakking van kattenvoedingsstokken met een tabby kat, gelabeld "FIT+FUN STICKS 4 leckere Sorten," met iconen voor vis, rundvlees, konijn en kip.
Exclusief
FIT+FUN
fit + fun sticks XXL multipack 250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (405)
€ 5,99
(€ 23,96/kg)
Lage Prijs
Katten-snackverpakking met een speelse oranje kat die zijn lippen likt, gelabeld 'MultiFit Würstchen mit Lachs & Huhn,' met 'Extra Saftig' en 'No Sugar' iconen.
Exclusief
MultiFit
Snackworstjes Zalm 12x9 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 1,49
(€ 13,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee katten, een grijze en een roomkleurige, zitten op een meerlaagse beige kattenboom met zachte stof en hangende hangmatten.
Exclusief
AniOne
krabpaal Emilie
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (64)
€ 119,00
Een grijze kattenboom met meerdere niveaus, een krabpaal en een gezellige schuilplaats, met een nieuwsgierige kat die ernaast zit.
Exclusief
AniOne
XXL krabpaal Candy grijs
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (87)
€ 189,00
SALE
Grijze kattenkrabpaal met een zachte, pluizige rand en een pompon-speeltje eraan bevestigd, ontworpen voor het spelen en krabben van huisdieren.
Exclusief
AniOne
krabtapijt grijs
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (18)
Je bespaart: 49%
€ 5,25
€ 10,49
Hoge grijze cilindrische kattenwoning/krabpaal met ronde ingang, zachte binnenkant en een hangend hartvormig speeltje
Exclusief
AniOne
Krabton Tobi
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (65)
€ 149,00
Lage Prijs
Een speelse oranje kat staat afgebeeld op een ronde verpakking voor MultiFit Knuspy traktaties, gelabeld 'mit Lachs' (met zalm) in vetgedrukte roze tekst.
Exclusief
MultiFit
Knuspys Zalm 7x60 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 12,99
(€ 30,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een pluche schildpad speelgoed met een groene, gestructureerde schaal en blauwe vinnen en hoofd, ontworpen voor huisdieren.
KONG
Cat Refillables Turtle
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 5,99
Fles Petbalance Support Zalmolie voor huisdieren, met een hond en kat op het label, met tekst die vitaliteit en zorg promoot.
Exclusief
PetBalance
Support zalmolie 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (74)
€ 10,29
(€ 41,16/l)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse tabby kat verkent een modern wandklim systeem voor katten met planken en een krabpaal, naast een gezellige grijze bank.
Exclusief
AniOne
klimmuur- en krabset
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 125,00
Een roze en grijze huisdier tunnel met openingen aan beide uiteinden en een hangend pom-pom speeltje binnenin, ontworpen voor katten of kleine huisdieren.
Exclusief
MORE
selectie raschel tunnel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 16,99
Een gezellige kattenboom met twee platforms, met een fluffy bed bovenop en een kat die op het middelste niveau ligt, met een bungelend speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal Lilly
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (56)
€ 109,00
Een grijze tabby kat staat op een kattenboom met meerdere niveaus met een zachte beige stof, met twee platforms en een krabboog.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN krabpaal S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (86)
€ 29,99
Een hoge, geweven katten toren met een fluffy bovenste rustplaats waar een bruine tabby rust en een gezellige schuilplaats met een witte kat die eruit kijkt.
Exclusief
AniOne
krabton Sienna
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (72)
€ 84,99
SALE
Een hoge beige kattenboom met een hangmat, ronde bed en zitplaats, met een fluffy crème kat bovenop en een gestreepte kat in het midden.
Exclusief
AniOne
Plafondspanner Mia
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (50)
Je bespaart: 50%
€ 54,50
€ 109,00
Doos GimCat DUO Paste anti-haarballen kattenmalt met kip, foto van een grijze kat en productnaam 'DUO PASTE'.
GimCat
DUO Pasta Hairball Malt+Kaas Kip en mout 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte kattenboom met een pluche basis, een krabpaal en een bovenplatform om te klimmen of te rusten.
Exclusief
FIT+FUN
Emma krabpaal zwart
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (39)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Een gestructureerde kattenkrabber met silhouetten van een kat en een kitten omringd door hartvormen, die de liefde tussen huisdieren symboliseren.
Exclusief
AniOne
krabkarton Benja
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 6,49
Grijze pluche muis speelgoed met roze oren en staart, met wielen voor beweging, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
MORE
MEER Muisracer met app-besturing
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (77)
€ 31,99
Een gestructureerde, off-white krabpad voor huisdieren, gemonteerd op een bruine kartonnen achterkant, ontworpen voor kattenkrabben.
Trixie
krabplank XL naturel
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (27)
€ 11,99
Lage Prijs
Kleurvolle Purina Felix Knabber Mix katten traktaties zak, gelabeld 'JUMBO PACK 330g,' met een speelse kat en benadrukt kaasachtige snacks.
Felix
KnabberMix Dreumes 330 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (216)
€ 6,99
(€ 21,18/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Milky Dessert, met 8 porties met melk en yoghurt, en een calciumclaim.
Exclusief
MultiFit
Melkachtige Desserts 11x10 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 23,59
(€ 26,81/kg)
Grijze pluche muis speelgoed voor huisdieren met zwarte oren en een roze neus, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Trixie
Active-Mouse
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (60)
€ 16,99
Kleurige kattenkrabber in een ronde vorm, ontworpen als een dessert met chocolade en pastel druppels, gelabeld "AniOne Wild Variety."
Exclusief
AniOne
Celebration krabkarton
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 15,19
Lage Prijs
Select Gold Milk-Set voor kittens, met drie speelse kittens op de verpakking, gelabeld voor leeftijden van 0-12 maanden, premium gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Milk-Set Kitten incl. melkfles en lepel 300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (32)
€ 18,49
(€ 61,63/kg)
Een beige kattenboom met meerdere niveaus, met twee katten: één die op het bovenste platform zit en een andere die op een lager niveau speelt.
Exclusief
MORE
Charlie krabpaal beige
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (170)
€ 199,00
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een Bengaalse kat met groene ogen rust naast een verpakking van 'Premiere I Love My Cat Creamy Crunch' traktaties, met kip en vijg.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch Kip en vijgen 6x60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2